تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیون فوری فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18059.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۰

بهترین و بدترین زمان برای نوشیدن آب از نظر طب سنتی

آب خنک (نه خیلی سرد) بهترین راه برای رفع تشنگی است؛ در کسی که معده سالمی داشته و به اندازه آب بنوشد!

قُل قُل: - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - آب خنک (نه خیلی سرد) بهترین راه برای رفع تشنگی است؛ در کسی که معده سالمی داشته و به اندازه آب بنوشد!

منافع و مضرات مصرف آب

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، محمد احمدی؛ كارشناس ارشد علوم بهداشتی در تغذیه در زندگی آنلاین نوشت:
اگر آب به اندازه کافی مورد نیاز بدن نوشیده نشود، بی‌اشتهایی، ضعف - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - قلب، افزایش حرارت - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - کبد، سوختن اخلاط و لاغری رخ می‌دهد. اگر هم آب بیش از حد مصرف شود و بدون توجه به نیاز بدن (حس تشنگی) دریافت شود (چیزی که امروزه - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - تبلیغ فراوان می‌شود و در خیابان و اتوبوس و مترو و .... افراد زیادی را می‌بینید که یک بطری آب معدنی در دست داشته و مدام آب می‌نوشند)؛ سستی معده و کبد و اعصاب، فراموشی و کند ذهنی، نزله (خلط پشت حلق که از دیدگاه طب - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - سنتی ایرانی، عامل ایجاد کننده بسیاری از بیماری‌های مفصلی و گوارشی است)، پف کردن زیر چشم و کبد چرب عارض می‌شود.


زمان مصرف آب

بهترین وقت نوشیدن آب زمانی است که عطش صادق وجود دارد؛ یعنی غذا هضم اولیه خود را در معده گذرانده و برای عبور از معده و داخل شدن در عروق برای جذب به سمت - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - کبد نیاز به رقیق - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - شدن دارد. بنابراین بسته به نوع غذا، حدود یک و نیم الی دو ساعت بعد از غذا، بهترین زمان برای دریافت آب است. در این زمان هم باید آب به اعتدال خورده شود و از مصرف یکباره حجم زیادی آب - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - و مایعات دیگر پرهیز کرد.

استثنا: تنها کسانی مجازند بعد از - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - غذا مقداری آب بنوشند که معده خیلی گرمی دارند که درصورت مصرف نکردن آب، اصطلاحا غذا در معده‌شان می‌سوزد؛ مثل ظرفی که اگر غذای خشکی را بدون آب داخلش بریزید سوخته و ته‌دیگ می‌شود. این افراد غذاهای لطیف را خوب تحمل نمی‌کنند و وقتی غذاهای غلیظ و سنگین و دیرهضم می‌خورند، راحت‌تر هضم می‌کنند. این‌ افراد باید مقدار کمی آب خنک بعد از غذا بنوشند که حرارت معده‌شان تعدیل شود. ولی اکثریت افراد جامعه امروزی دچار غلبه سردی و رطوبت - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - در معده - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - و دستگاه - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - گوارش و ضعف آن هستند و این مورد شامل حالشان نمی‌شود.

یک حالتی نیز وجود دارد که فرد احساس تشنگی دارد؛ ولی با نوشیدن آب سرد (هر چند خیلی زیاد هم بنوشد)، تشنگی‌اش برطرف نمی‌شود. به این حالت، عطش - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - کاذب - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - گفته می‌شود و دلیل آن، وجود یک خلط مزاحم در معده است که طبیعت برای دفع آن طلب آب می‌کند. اما آب سرد قابلیت دفع آن را ندارد.

این حالت معمولا بعد از خوردن غذاهای غلیظ یا لزج مثل ماهی، کله‌پاچه، ماکارانی و غذاهای شور رخ می‌دهد که درمان آن، صبر بر تشنگی و نوشیدن جرعه جرعه آب گرم شیرین شده با کمی عسل و یا جوشانده دارچین و زنجبیل است. گاهی نیز عطشی وجود دارد که علت آن، گرمی بیش از - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - حد قلب یا ریه است و راه از - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - بین رفتن آن، استنشاق هوای خنک است و نباید در این حالت آب سرد نوشید.


بهترین آب برای افراد سالم

آب خنک (نه - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - خیلی سرد) بهترین راه برای رفع تشنگی است؛ در کسی - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - که معده سالمی داشته و به اندازه آب بنوشد! برای خنک - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - کردن آب باید آب را داخل یخچال گذاشت و از انداختن - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - یخ داخل آب به شدت پرهیز کرد؛ چرا که وقتی یخ ذوب می‌شود و جرم آن در آب حل می‌شود؛ به شدت برای اعصاب مضر است و حکما نوشیدن چنین آبی را نهی کرده‌اند.

زیاد خوردن آب خیلی گرم (آب جوش ولرم شده) خوب نیست و معده را ضعیف می‌کند؛ اما می‌توان از آن برای شست و شوی معده و دستگاه گوارش (مثلا در رفع یبوست بصورت ناشتا)، تحلیل نفخ و باد دستگاه گوارش، تصفیه ریه و باز شدن - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - صدا بهره برد. آب نیم‌گرم مضرات بیش‌تری داشته و نوشیدن آن بعد از غذا باعث ایجاد حالت تهوع و فساد هضم می‌شود. آب خیلی سرد نیز باعث ضعف معده و اعصاب و تولید نزله است و نوشیدن آن توصیه نمی‌شود. نوشیدنی‌هایی که گازدار هستند؛ مانند نوشابه و دلستر و دوغ، اثرات بدتری دارند.


آداب نوشیدن

به یکباره سرکشیدن آب و درحالت دراز کشیده و از بالا ریختن آب در دهان نهی شده است. بهتر است آب به سه نفس نوشیده شود و هربار با مکیدن آب، مـزه آن در دهـــان احساس شود. اول آن نام خدا و در آخر، - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - حمد خدا به‌جا آورده شود. اگر دهانه ظرف آب گشادتر باشد، بهتر است؛ بنابراین استفاده از نی (که همراه - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - آب، هوا هم بلعیده می‌شود) مناسب نیست.


زمان‌های نامناسب نوشیدن آب

برخی زمان‌ها برای مصرف آب مناسب نیست و نوشیدن آب عوارضی به - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - همراه دارد؛ از جمله:

در حین غذا یا بلافاصله بعد از آن؛ مخصوصا در افراد با معده سرد و ضعیف.

در - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - حالت ناشتا و بویژه آب سرد و در زمان‌های سرد؛ چون در حالت خالی بودن معده، آب به سرعت جذب بدن شده و به اعضای رئیسه (قلب، کبد و مغز) می‌رسد - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - و آن‌ها را ضعیف می‌کند.

بعد - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - از حرکات شدید - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - ورزشی، حمام گرم و جماع؛ که در همه این - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - حالات بدن گرم شده و آب به سرعت جذب شده و موجبات ضعف اعضای رئیسه را فراهم می‌آورد.

*در این حالات اگر تشنگی خیلی شدید بود و طاقت صبر کردن - شماره سرویس قلیون فوری فرشته - نبود، اندکی آب مزمزه شود و یا اول چیزی مانند نان خورده شود و بعد از آن آب نوشیده شود تا سرعت جذب آن کاهش یابد.

بعد از خوردن میوه‌های آبکی (مانند خربزه، هندوانه، زردآلو و ....)؛ که باعث فساد هضم آن‌ها و بروز بیماری‌های متعددی می‌شود.

در حین خواب و قبل از خواب و بلافاصله پس از برخاستن از خواب؛ چرا که باعث ضعف مغز می‌شود.

بعد از مواد شیرین یا چرب و یا شور.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram