تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون روشن فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18054.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۳

ضعف نظارت بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذایی

مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: تغذیه سالم نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها دارد و هم اکنون مهم ترین علت بیماری‌های غیر واگیر در کشورمان، الگوی غذایی نامناسب است.

قُل قُل:مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: تغذیه سالم نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها دارد و هم اکنون مهم ترین علت بیماری‌های غیر - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - واگیر در کشورمان، الگوی غذایی نامناسب است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس؛ زهرا عبداللهی مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت در خصوص علت نامگذاری هفته بسیج ملی تغذیه گفت: تغذیه سالم نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - دارد و هم اکنون مهم‌ترین علت بیماری‌های غیر واگیر الگوی غذایی نامناسب است؛ به همین علت باید برای ایجاد فرهنگی صحیح بسیج شد؛ اما این فرهنگ سازی کار آسانی نیست و به زمانی طولانی نیاز دارد، باید سعی شود با - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - آموزش صحیح کودکان ذائقه آن‌ها را به مواد غذایی - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - حاوی چربی و نمک کم عادت داد.


وی در برنامه نبض شبکه خبر گفت: البته باید دانست اطلاع رسانی به تنهایی کافی نیست بلکه تولید، عرضه و توزیع مواد غذایی سالم نیز بسیار مهم است، اینکه بتوانیم با ارائه محصولاتی سالم با قیمت مناسب سلامت تمامی افراد جامعه را تأمین کنیم.


عبداللهی گفت: توصیه ما به کاهش - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - مصرف قند، چربی و نمک است و اینکه مصرف میوه و سبزی‌ها در سبد غذایی خانواده‌ها افزایش - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - یابد. در حالیکه مصرف توصیه شده نمک کمتر از 5 گرم است اکنون مصرف نمک حدود 12 گرم است و شیر و سبزی هم بسیار کمتر استفاده می شود، و این - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - باید یکی از الویت ها اصلاح نظام غذایی باشد.


وی ادامه داد: باید آموزش - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - را به مهدهای کودک و مدرسه ها ببریم. رسانه ها نیز نقش مهمی در اصلاح الگوی غذایی دارند تا - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - مصرف بی رویه فست فود ها و مصرف بی رویه نوشابه ها و غذاهای چرب در میان مردم کاهش یابد.


غلامرضا قاسمی مشاور رئیس سازمان استاندار نیز در ادامه این برنامه گفت: در کشور ما حدود پانزده سال پیش چربی‌های ترانس به بالای 45 درصد به مردم می‌رسید که هم‌اکنون - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - این میزان زیر 5 درصد است و سازمان ملی استاندارد نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته است.


قاسمی - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - ادامه داد: بسیار از نمک های مضر و چربی ها از چرخه تولید مواد غذایی حذف شده است. این سازمان متجاوز از 200 کالا استاندار را برای اصلاح مواد غذایی تعیین و اجرا کرده و با کمک تکنولوژی و دانش فنی توانسته‌ایم مصرف نمک را در سطح جامعه به میزان قابل توجهی کاهش دهیم.


وی افزود: ما در - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - استاندارد سازی مشکلی نداریم، مشکل اینجاست این روغن و نمکی که در مرحله تولید از - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - ماده غذایی کم شده دوباره به‌خاطر بی‌اطلاعی خانواده از مضرات زیاد آن، در سر سفره اضافه می‌شود پس همان‌طور که مشخص است دوباره بحث فرهنگ سازی و اهمیت رسانه و نقشی که - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - در آگاه سازی و تبلیغات بر - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - عهده دارد پیش می‌آید.


در ادامه کاوه زرگران دبیر کل کانون انجمن‌های صنایع غذایی گفت: بخش قابل توجهی از مواد غذایی مورد مصرف مردم در حوزه اصناف تولید می شود و به طور مستقیم به بازار عرضه می شود، - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - این در حالی است که در بخش صنایع غذایی مواد مصرفی به طور دقیق توسط بازرسان وزارت بهداشت کنترل می شود که در - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - حوزه های اصناف مثل اغذیه فروشی‌ها یا شیرینی فروشی‌ها اینگونه - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - نیست و بعضا فاقد استانداردهای لازم است.


وی افزود: علاوه بر این نظارت دقیقی بر عملکرد اصناف وجود ندارد، - شماره تحویل قلیون روشن فرشته - حتی گاهی سازمان‌های نظارت‌گر به صورت متضاد عمل می‌کنند، پیشنهاد ما این است که نظارت بر اصناف توسط یک سازمان جدید انجام گیرد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram