تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18060.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۳

شاخص توده بدنی شما چند است؟

شاخص توده بدن یا همانBMIیک راه خوب برای بررسی وزن شما است و مشخص می کند وزنتان در محدوده سالم قرار دارد یا خیر. در واقع این شاخص ماشین حساب وزن سالم است.

قُل قُل: شاخص توده بدن یا همانBMIیک راه خوب برای بررسی وزن شما است و مشخص می کند وزنتان در محدوده سالم قرار دارد یا خیر. در واقع این شاخص ماشین حساب وزن سالم است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - در واقع این - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - سنجش میزان چاقی را اندازه گیری نمی‌ کند بلکه ابزاری مناسب است تا سلامت وزن فرد با توجه به قدش تخمین زده شود. این شاخص در بین سال‌های - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - ۱۸۳۰ تا ۱۸۵۰ توسط آدولف کوتله - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - دانشمند بلژیکی ابداع شد.

محاسبه شاخص توده بدن برای بزرگسالان شامل میزان اندازه گیری وزن و قد است در حالی که در کودکان دو سال به بالا این - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - اندازه گیری شامل قد، سن و جنس می شود.

اگرBMIشما بالاتر از محدوده سالم باشد، شما در معرض خطر ابتلا به مشکلات سلامتی جدی مرتبط با اضافه وزن هستید. این مشکلات عبارتند از دیابت نوع 2، بیماری های قلبی، سرطانهای مختلف.

شاخص توده بدن بهترین راه ارزیابی وزن بزرگسالان و کودکان بالای دو سال است. برخی بزرگسالان با حجم زیادی از عضلات، ممکن است شاخص توده بدن بالاتر از حد سالم داشته باشند. - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - به عنوان مثال بازیکنان حرفه ای ممکن است حتی با وجود میزان ناچیز چربی در بدن، از نظر شاخص توده بدن چاق محسوب شوند.

عدد 18.5 و شاخص توده بدن زیر این عدد به این معنی است که شما کم وزن هستید. کم وزنی شما ممکن است به دلایل مختلفی باشد و برای مشخص کردن علت، باید از پزشک مشاوره بگیرید.

شاخص بین 18.5 تا 24.9 نشان دهنده محدوده سالم وزن است. یعنی شما متناسب با قدتان وزن مناسبی دارید. البته هنوز هم مهم است که یک رژیم غذایی سالم و متعادل در کنار فعالیت های بدنی در زندگی روزمره داشته باشید تا این وزن حفظ شود.

نمره 25 یا بیشتر به این معنی است که شما دچار اضافه وزن هستید. وزن بیش از حد می تواند - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - شما را در معرض بیماری های قلبی، سکته مغزی و دیابت نوع 2 قرار دهد.

شاخص توده بدنی 30 یا بیشتر به این معنی است که شما چاق محسوب می شوید. چاق بودن نیز مضرات بهداشتی مرتبط با اضافه وزن را به همراه دارد.

چطور شاخص توده بدنی را محاسبه کنیم؟

برای محاسبهBMIمی ‌توانید وزن‌‌ تان را بر حسب کیلوگرم بر قدتان بر حسب متر تقسیم کنید و عدد حاصل را دوباره بر عدد قدتان بر حسب متر تقسیم کنید یا به عبارت دیگر وزن بر حسب کیلوگرم تقسیم بر مجذور عدد قد به متر.

اهمیت از دست دادن وزن: برای بسیاری از بزرگسالان که دارای اضافه وزن هستند و یا چاق محسوب می - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - شوند، از دست دادن حتی کمی وزن خواص بهداشتی خود را دارد. کاهش وزن علاوه بر کاهش خطر بیماری های یاد شده، می - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - تواند درد مفاصل و کمر را بهبود بخشد.

برای شروع می توانید - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - میزان کالری از طریق مواد غذایی را محاسبه کرده و به حداقل برسانید. ترکیب این اقدام به علاوه شروع یک فعالیت بدنی مناسب راه - تحویل قلیون ذغال روشن قیطریه - خوبی برای کاهش وزن است. میزان فعالیت فیزیکی در روز بسته به سن فرد متفاوت است. افراد بین 19 تا 64 سال باید حداقل در هفته 150 دقیقه ورزش های هوازی و ایروبیک را با شدت متوسط انجام دهند. بزرگسالانی که اضافه وزن دارند، به احتمال زیاد نیاز به مدت بیشتری برای کاهش وزن دارند.

منبع: www.nhs.uk


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram