تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18064.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۶

7 روش برای جلوگیری از پرخوری

بسیاری از ما چنین تجربه ای را داریم، تمام مدت رعایت می کنیم که غذاهای سالم بخوریم اما یک جروبحث یا یک تماس استرس زا ناگهان باعث می شود خود را با یک بسته چیپس که تهش را در آوردید پیدا کنید، حتما چنین اتفاقی را تجربه کردید نه؟ برایتان خبر خوبی دارم، پرخوری پیامدی خودکار نیست و می شود روی آن کنترل پیدا کرد.

قُل قُل: بسیاری از ما چنین تجربه ای را داریم، تمام مدت رعایت می کنیم که غذاهای سالم بخوریم اما یک جروبحث یا یک تماس استرس زا ناگهان باعث می شود خود را با یک بسته چیپس که تهش را در آوردید پیدا کنید، حتما چنین اتفاقی را تجربه کردید نه؟ برایتان خبر خوبی دارم، پرخوری - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - پیامدی خودکار نیست و - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - می شود روی آن کنترل پیدا کرد.

بیشتر بخورید

به گزارش - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، اگر وعده ای را جا بیاندازید یا بین وعده ها فاصله - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - ی زیادی بگذارید، در واقع خود را برای یک پرخوری حسابی آماده می کنید. بعلاوه محدود کردن - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - غذاهای خاص باعث می شود نتیجه ای معکوس بگیرید، چون به مرور هوس آن را خواهید کرد و در نهایت در خوردنش زیاده روی می کنید. خوردن غذاهای - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - سرشار از پروتئین و فیبر هر 2 یا 3 ساعت یکبار می تواند کمکتان کند قند خون را در سطح طبیعی و سوخت و ساز را نیز همواره در جریان نگه دارید.


کمی صبر کنید

در مواقعی که ممکن بود دچار پرخوری شوید به خود لحظه ای فرصت دهید، و از خود بپرسید که آیا واقعا گرسنه اید؟ یا عصبانی، تنها یا خسته اید؟ اگر گرسنه - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - هستید، چیزی بخورید، اگر اینطور نیست پس سعی کنید متوجه شوید مشکل از کجاست تا برطرفش کنید. در این مواقع باید یک حامی پیدا کنید، مثلا با یک دوست صحبت کنید یا از یک مشاور کمک بگیرید.

یک لیوان آب بنوشید

گاهی بدنتان فقط فکر می - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - کند که گرسنه است در حالی که کم آب شده است و نیاز به آب دارد. پس وقتی احساس گرسنگی کردید ابتدا یک لیوان آب خنک بنوشید. شاید بپرسید چرا آب خنک، وقتی آب خنک می نوشید سوخت و ساز بدن مجبور است سریعتر کار کند تا آب گرم شود، همچنین آب باعث پر شدن معده - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - می - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - شود. باهوش باشید و آبی که می نوشید را با اضافه کردن سبزی های معطری مانند نعناع و ریحان و یا قطعات لیمو و خیار خوش طعم و پر خاصیت کنید.
کابینت و قفسه ها را تمیز کنید

پرخوری معمولا در خانه اتفاق می افتد، پس اگر تنقلات - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - بی ارزش اطرافتان نباشد خطر پرخوری نیز کمتر می شود. در - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - عوض آشپزخانه خود - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - را با غذاهایی سالم مانند هویج و کرفس پر کنید، نان سبوس دار و کره - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - بادام زمینی یا قطعات موز نیز انتخاب مناسبی است.


میان وعده های تند میل کنید

بیشتر افراد نمی توانند با غذاهای تند پرخوری کنند، پس استفاده از چنین غذاهایی به کنترل - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - اشتها کمک می کند. حتی برخی تحقیقات نشان داده غذاهای تند می توانند به تقویت سرعت سوخت و ساز کمک کنند.

حرکت کنید

تصور غلط شایعی که درباره ورزش وجود دارد این است که می گویند می تواند باعث شود گرسنه تر شوید. اما تحقیقات نشان داده، انجام متعادل - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - ورزش در روز ( 30 دقیقه در روز ) می تواند باعث کم شدن اشتها شود. اما باید مواظب باشید زیاده روی نکنید. برخی افراد بیش از حد ورزش می کنند و بدنشان حسابی خالی می شود، و چون بلد نیستند چطور انرژی بدن را دوباره ریکاوری کنند دچار پرخوری می شوند.

با خود مهربان باشید

حتی - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - اگر گاهی دچار پرخوری می شوید به این معنا - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - نیست که دنیا به پایان رسیده. دست از ملامت خود بردارید و اجازه ندهید یک روز بد کل هفته تان را تحت تاثیر خود - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - قرار دهد. در عوض متوجه شوید - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - که مشکل از کجا بوده، خود را - قیمت قلیان یک بار مصرف فرشته - ببخشید و به کارتان ادامه دهید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram