تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیون ذغال روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18022.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۱

رژیم غذایی در تسخیر فست فودها/ به کبد و استخوان‌تان رحم کنید

اگر بخواهی یک روز بی مقصد خیابان‌های پایتخت را قدم بزنی، قطعا نگاهت متوجه وفور انواع مغازه های فست فود خواهد شد

قُل قُل: اگر بخواهی یک - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - روز بی مقصد خیابان‌های پایتخت را قدم بزنی، قطعا نگاهت متوجه وفور انواع مغازه های - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - فست فود خواهد شد.

به گزاش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازمهر، فست فود به - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - شکل امروزی ۹۵ سال پیش در هفتم جولای ۱۹۱۲ و در آمریکا متولد شد. در این روز رستورانی با نام «اتومات» در نیویورک افتتاح شد که در واقع نوعی کافه تریا بود. در این رستوران غذاهای از پیش آماده را در محفظه‌های گرم‌کننده شیشه‌ای - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - قرار می‌دادند و مشتریان از طریق دستگاه‌های سکه‌ای اقدام به خرید آن می‌کردند.

اتومات خیلی زود شعبات متعددی - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - در گوشه و کنار آمریکا افتتاح کرد - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - و ۲۰ سال بی‌رقیب باقی ماند. در سردر ورودی رستوران‌های اتومات نوشته شده بود: «ما کار مادران را کم کرده‌ایم.»


رستوران‌های فست فود دو شاخص اصلی دارند؛ یکی آن - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - که غذا پس از سفارش خیلی سریع آماده و با حداقل امکانات به مشتری ارائه می‌شود. دوم اینکه این غذاها در رستوران‌ها در حجم زیاد تولید شده و گرم نگه داشته شده یا - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - پس از سفارش مشتری دوباره گرم می شوند.


با وجود هشدارهایی که همیشه نسبت به غذاهای معروف به فست فود داده می‌شود، اما شاهدیم که هر روز بر میزان مصرف آن غذاها اضافه شده و این غذاها خانواده‌های بیشتری را جذب خود می‌کنند و به اصطلاح کار سرمایه گذاران آن حسابی سکه است.


خوردن فست فود - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - در منزل وزیر بهداشت ممنوع است


دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت چندی پیش در پاسخ به پرسش خبرنگاری پیرامون مصرف فست‌فودها و عادات غذایی‌اش گفت: من هرگز اهل خوردن فست‌فود نیستم و مصرف فست‌فود در منزل ما ممنوع است. تاکنون لب به سوسیس و کالباس نزده‌ام و فرزندانم معمولا بیرون از منزل غذا نمی‌خورند.


وی به صراحت نسبت به مصرف فست - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - فود هشدار داد و گفت: واقعا توصیه می‌کنم در شرایط فعلی از سوسیس و کالباس استفاده نشود. متاسفانه شرایط مطلوبی در حوزه غذا نداریم، اما این یک مشکل جهانی است و نباید هم - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - سیاه‌نمایی کنیم.


دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو نیز در این باره گفت: مباحث بهداشتی مشکل اصلی فرآورده‌های پروتئینی نیست بلکه مشکل اصلی آن است که تغذیه جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان را برهم می زند. بر این اساس مصرف افراطی و روزانه این فرآورده‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود و از نظر - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - تغذیه‌ای کاری خطرناک است.
دکتر حسینعلی شهریاری رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس در یک برنامه تلویزیونی آنگاه كه - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - از تولید زیرپله‌ای خمیر مرغ خبر داد، گفت: وقتی قیمت یک كیلو سوسیس و كالباس از یک كیلو گوشت كمتر است، حتما جایی اشكال دارد . اما اشكال - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - كجاست؟ آیا متولی واحدی به لحاظ قانونی برای سلامت غذایی مردم تعیین نشده است؟


ایرادات چند گانه فست فودها به روایت یک فوق تخصص
دکتر حسین - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - خدمت فوق تخصص گوارش و کبد و استاد دانشگاه است. او با انتقاد جدی از افزایش فست‌فودها و جایگزین شدن آنها با غذاهای سنتی و اصیل ایرانی، گفت: فست‌فودها چند ایراد اساسی دارند که برای بدن بسیار مشکل‌ساز هستند.


عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به کیفیت پایین مواد اولیه فست فودها گفت: در وهله اول مواد تشکیل‌دهنده آنها معمولاً با کیفیتی بسیار پایین و تاریخ مصرف گذشته هستند؛ ضمن اینکه از مواد نگهدارنده‌ای بهره می‌گیرند که اصلاً مناسب نیستند.


خدمت تصریح کرد: در مواد تشکیل‌دهنده بسیاری از این فست‌فودها باید تردید کرد - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - گوشت مورد استفاده در این فست‌فودها با مواد بسیار بی‌کیفیت و غیراستانداردی مخلوط می‌شود و در - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - تهیه آن به هیچ عنوان نکات بهداشتی - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - رعایت نشده است.


این فوق تخصص گوارش افزود: ایراد دوم آنها ادویه بسیار زیاد به ویژه نمک و فلفل غیراستانداردی است که در این حجم برای بدن و تغذیه بسیار نامناسب‌ است، ضمن اینکه قندها و پروتئین آنها، کیفیت لازم را ندارند و حتی ناسالم هستند.


عضو انجمن - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - گوارش آمریکا با - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - اشاره به سومین ایراد مهم فست‌فودها گفت: روغن‌هایی که در طبخ این مواد استفاده می‌شود، نه تنها بسیار بی‌کیفیت هستند و حتی برای سرخ کردن بار اول هم مناسب نیست اما متاسفانه شاهدیم که فست‌فودفروشی‌ها بارها و بارها از این روغن نامناسب استفاده می‌کنند؛ به طوریکه این روغن به شدت سرطان‌زا می‌شود.


دو چاشنی خطرناک


این فوق تخصص گوارش و کبد در ادامه از دو چاشنی خطرناکی صحبت می‌کند که معمولا جزو لاینفک فست فودها هستند.
وی با اشاره به دو چاشنی عمده‌ای که معمولاً با این فست‌فودها سرو می‌شود، به سس‌ها اشاره کرد و گفت: سس‌های بسیار چرب هم همواره تغذیه سالم را زیر سئوال می‌برد. مصرف بیش از - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - حد این سس‌ها بسیار - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - برای بدن مضر و آسیب‌رسان هستند.


این فوق تخصص گوارش تاکید کرد: تغذیه سالم با چربی و نمک کم و مواد تازه فراهم می‌شود، در حالی که این فست‌فودها اصلاً این فاکتورها را ندارند.


خدمت در ادامه با اشاره به نوشیدنی‌هایی که معمولاً با فست‌فودها سرو می‌شود، گفت: نوشابه در رنگ‌های مختلف جزو لاینفک فست‌فودهاست. مصرف بیش از حد این نوشیدنی در ایجاد - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - سوءتغذیه بسیار موثر است و مانع - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - اصلی در جذب املاح به حساب - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - می‌آید.


بیشترین آسیب به کبد و دستگاه گوارشی می‌رسد
وی با بیان اینکه این فست‌فودها همه بدن را - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهند، گفت: آسیب این نوع تغذیه ناسالم به همه بدن می‌رسد، اما بیشترین آسیب شامل کبد و دستگاه گوارش می‌شود.


این فوق تخصص گوارش اضافه کرد: پوکی استخوان، کبد چرب و ضعف عضلانی که این روزها به شدت با آن - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - روبرو هستیم را باید در این نوع تغذیه جست‌وجو کرد.
خدمت با بیان اینکه نوشیدنی‌ها بیشترین آسیب را بر اسکلت بدن و ایجاد پوکی استخوان - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - وارد می کنند، گفت: اما فست‌فودها بیشترین تاثیرشان را بر کبد و گوارش می‌گذارند.


وی افزود: رفلکس و تنبلی معده، اختلال سوخت و ساز در کبد و کبد چرب از مهمترین مضرات این دو ماده غذایی هستند.


نوجوانان در سن رشد بیشترین آسیب را می‌بینند


این فوق تخصص گوارش با بیان اینکه این مواد بر اساس سن و سال آسیب‌شان افزایش و کاهش می‌یابد، گفت: سنین زیر ۱۶ سال و بالای ۷۰ سال بیشترین آسیب بدنی را - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - از این مواد ناسالم می‌بینند و ممکن است آثار سوء آن را بلافاصله مشاهده کنند.


خدمت تاکید کرد: با - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - این حال باید بگویم بیشترین ضرر به افراد در - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - سنین رشد می‌رسد.
وی توضیح داد: در این سن بدن نیاز به پروتئین خوب دارد و مواد غذایی سالم، اما وقتی این مواد ناسالم به بدن می‌رسند، نوجوانان قطعاً در سال‌های آینده آسیب‌های آن را خواهند دید.


ورزش و - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - تناسب وزن را فراموش نکنید


این فوق تخصص گوارش - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - در ادامه با بیان اینکه ورزش مناسب می‌تواند آسیب‌های فست‌فودها را به میزان - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - قابل توجهی کاهش دهد، گفت: تحرک و ورزش مناسب می‌تواند مانعی باشد برای بسیاری از آسیب‌های فست‌فودها.
خدمت یکی از آسیب‌های فست‌فودها را اضافه وزن نام برد و گفت: کسی که فست‌فود می‌خورد معمولاً زیاد و سریع می‌خورد که این - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - امر مهمترین عامل در افزایش وزن است.


وی در خاتمه گفت: افزایش وزن خود حکایتی مجزا دارد و آسیب‌های بسیاری می‌رساند و - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - ورزش تنها راه مقابله با آن است.


تغذیه سالم با سفره ایرانی


در سفره ایرانی - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - غذاهای سالم از انواع سبزی، مواد لبنی و تخم‌مرغ تهیه می‌شود كه - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - از نظر ارزش تغذیه‌ای نیز بسیار مناسب هستند اما گسترش فست ‌فود، نقش این غذاها را كم می‌كند. این مساله موجب می‌شود عادت‌های خوب تغذیه‌ای ما نابود شود.


فست فودها به دلیل دارا بودن نمک، چربی و مواد نگهدارنده برای سلامت فرد مضر هستند - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - و مصرف زیاد آنها توصیه نمی‌شود. مواد نگهدارنده باعث تولید نیتروزآمین در بدن می‌شوند که سرطان‌زابودن آنها اثبات شده است. این مواد دارای آثار تجمعی هستند و اگر مرتبا استفاده شوند، در درازمدت می‌توانند باعث سرطان شوند.


سوءتغذیه و گسترش انواع سرطان ها قطعا دلایل بسیاری دارد که یکی از اصلی‌ترین آنها تغذیه نامناسب و ناسالم است. به نظر می‌رسد برای - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - برون رفت از بسیاری از مشکلاتی که - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - این روزها به وضوح شاهد آن هستیم، - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - بهترین توصیه‌ای که - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - می‌توان کرد، روی آوردن به سفره‌های غنی و سالم خانواده است و فراموش کردن و پشت پا زدن به غذاهای آماده‌ای که هر روز بر تعداد آن‌ها اضافه می‌شود و دائم ما را به سمت خود - شماره قلیون ذغال روشن قیطریه - می‌خوانند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram