تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18282.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۴

غذاهای تند بخوریم یا نخوریم؟

، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند.

قُل قُل:، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر سمیه جولائی در تبیان نوشت: مردم نقاط مختلف جهان عادت های غذایی متنوع و گاه جالب توجهی دارند که برای مردم سایر نقاط چندان خوشایند نیست یا حتی دشوار است.نمونه ی آن مصرف - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مواد غذایی مزه دار شده با انواع - شماره الو قلیان فوری اکباتان - چیلی و فلفل - شماره الو قلیان فوری اکباتان - های تند است. پژوهش های بسیاری بر روی چنین رژیم های غذایی نیز انجام - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شده و هر روز شاهد نتایج تأمل برانگیز آنها هستیم. مثلا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - برای مصرف غذاهای تند، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند. اما پیش از این که به نتایج مصرف خانواده ی فلفل ها یا مواد غذایی تند بپردازیم جالب است با فرآیند تعامل بدن در اولبن مواجهه با این نوع غذا ها آشنا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شویم و بدانیم چگونه بدن ما در برابر تندی - شماره الو قلیان فوری اکباتان - غذا واکنش نشان می دهد و چگونه می توانیم در برابر تندی غذا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تحمل داشته باشیم؟ آیا در هنگام خوردن غذاهای - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تند تغییر خاصی در بدن صورت می گیرد؟ یا این تنها اثر عاملی روانی بر روی ماست که ما را به تحمل و ادامه ی خوردن غذای تند می کشاند؟
پژوهشگران در پاسخ به این پرسش می گویند که تحمل - شماره الو قلیان فوری اکباتان - غذای تند از تغییری فیزیکی نشأت می گیرد در این که چگونه گیرنده های درد در بدن به کپسایسین _ - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مولکول مسئول برای "داغی " فلفل های تند و غذاهایی که با - شماره الو قلیان فوری اکباتان - آنها مزه دار شده است_ پاسخ می دهد. عوامل روان شناختی معمولاً اثر کمی در این زمینه دارند، این عوامل در این که ما چه قدر می خواهیم احساس سوزش داشته باشیم دخیل است و نه در این که چگونه این حس سوزش را احساس می کنیم.

داغی حاصل از خوردن تندی ( به علاوه ی دمای حاصل از مصرف) از طریق گیرنده هایی که بر روی سلول های عصبی زبان هستند، دریافت می شوند. هنگامی که این اعصاب با کپسایسین - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مواجه می - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شوند، این گیرنده ها کاملاً - شماره الو قلیان فوری اکباتان - آماده و باز هستند برای این که یون های سدیم و کلسیم را رها - شماره الو قلیان فوری اکباتان - کنند تا به این وسیله گیرنده ها این علائم داغی و سوزش را به مغز منتقل کنند.
- شماره الو قلیان فوری اکباتان - اگرچه در مواجهه های کوتاه مدت اما مداوم با کپسایسین این یون های کلسیم به طور خاص درب گیرنده را پشت سرشان می بندند - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تا از انتقال بیشتر حس درد جلوگیری کرده باشند. در درازمدت با تکرار خوردن غذاهای تند همه پایانه های انتهایی عصب به شکلی تنزل پیدا می کنند و پژوهشگران هنوز هم در مورد - شماره الو قلیان فوری اکباتان - کیفیت این فرآیند به قطعیت نرسیده اند و همچنان در حال مطالعه ی این فرآیند هستند.
اما پژوهشگران به این اطمینان رسیده اند که اگرچه این حس بعد مدتی مصرف مداوم غذاهای تند ، در فرد تنزل پیدا کرده، اما در واقع، اعصاب به طور دائم آسیب ندیده - شماره الو قلیان فوری اکباتان - اند؛ و این حالت موقت و برگشت پذیر است. برای همین هم می توان برای مدتی از رژیم غذاهای تند پیروی کرد و بعد به حالت اول بازگشت و از خوردن غذاهای معمولی هم لذت برد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram