تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان فوری آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18236.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۶

گوشت قرمز جایگزین دارد؟

گوشت دام و طیور و آبزیان هر کدام به دلیل خواص تغذیه‌ای متمایز و چشمگیرشان باید هر هفته و به میزان متعادل مصرف شوند.‌ اما مشکل اصلی اینجاست که چون گوشت قرمز در مقایسه با دیگر انواع گوشت سفید قیمت بالاتری دارد، وجود آن در سبد غذایی خانوار کمرنگ شده و برخی خانواده‌ها با این تصور که می‌توانند برخی مواد غذایی دیگر را جایگزین گوشت قرمز کنند، از خوردن آن پرهیز می‌کنند.

قُل قُل: گوشت دام و طیور و آبزیان هر کدام به دلیل خواص تغذیه‌ای متمایز و چشمگیرشان باید هر هفته و به میزان متعادل مصرف شوند.‌ اما مشکل اصلی اینجاست که چون گوشت - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - قرمز در مقایسه با دیگر انواع گوشت سفید قیمت بالاتری دارد، وجود آن در سبد غذایی خانوار کمرنگ شده و برخی خانواده‌ها با این تصور که می‌توانند برخی مواد غذایی - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - دیگر را - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - جایگزین گوشت قرمز کنند، از خوردن آن پرهیز می‌کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر آراسب دباغ مقدم، متخصص علوم و صنایع غذایی و - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص به روزنامه جام‌جم می‌گوید: انواع گوشت قرمز و سفید از اصلی‌ترین منابع تامین‌کننده پروتئین، آهن، روی و ویتامین‌های گروه B به‌خصوص ویتامین B12 برای بدن هستند که بالاترین میزان این ترکیبات مغذی در ماهیچه گوساله و جگر وجود دارد. بیشترین میزان پروتئین قابل جذب در گوشت سینه پرندگان هست که البته هر چه میزان - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - چربی‌های اشباع گوشت بیشتر باشد، جذب مواد مغذی آن کمتر خواهد بود. گوشت گوسفند بیشترین میزان اسیدهای چرب اشباع و ترانس و کلسترول و ران طیور، پرچرب‌ترین و کمترین میزان پروتئین را دارد، اما میزان آهن قابل جذب ران طیور بیش از سینه - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - آن است.

با این که گوشت شتر مرغ از نظر قیمت تفاوت چندانی با سایر گوشت‌های قرمز ندارد، اما به گفته دکتر دباغ مقدم، سالم‌ترین و کم‌چرب‌ترین نوع گوشت قرمز است و قابلیت هضم و جذب پروتئین آن - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - بالاست. گوشت شتر مرغ از نظر روی، آهن و میزان پروتئین با گوشت قرمز دام مشابهت دارد و به دلیل کمترین میزان چربی - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - اشباع و کلسترول، بهترین نوع گوشت قرمز محسوب می‌شود.

گوشت بوقلمون را جایگزین گوشت قرمز بکنیم؟

چون حجم گوشت سینه و ران بوقلمون - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - نسبت به حجم استخوان‌هایش بیشتر است و در مقایسه با گوشت قرمز قیمت مناسب و به‌صرفه‌ای دارد بیشتر خانواده‌ها آن را جایگزین گوشت قرمز کرده، حتی آن را چرخ و با آن کتلت و خورش تهیه می‌کنند. دکتر دباغ مقدم در - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - این خصوص می‌گوید: گوشت ران بوقلمون از نظر میزان آهن تقریبا با گوشت قرمز برابری می‌کند، اما چون تعداد و میزان اسیدهای آمینه ضروری انواع گوشت قرمز بیش از گوشت - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - طیوری همچون بوقلمون و مرغ و بلدرچین است و کیفیت - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - بالاتری دارد بهتر است در برنامه غذایی هفتگی یا ماهانه تنوع گوشتی لحاظ شود و گوشت قرمز به طور کامل حذف نشود.

به توصیه این متخصص بهتر است در هفته دو روز گوشت قرمز، دو روز گوشت سفید طیور، دو روز گوشت آبزیان و یک روز از مواد غذایی فاقد گوشت استفاده شود.

تخم‌مرغ چطور؟

تخم‌مرغ از لحاظ پروتئین، غنی است و بالاترین تعداد و میزان اسیدهای آمینه ضروری را دارد و نمره صد را به خود اختصاص می‌دهد. اگر تخم‌مرغ را با سیب‌زمینی، شیر یا لوبیا سبز مخلوط کنید ارزش بیولوژیکی آن بیشتر می‌شود. به گفته دکتر دباغ مقدم استفاده از تخم پرندگان یک تا دو روز در هفته به عنوان یک منبع مرغوب پروتئین غیرگوشتی به شرط این که کاملا بپزد توصیه می‌شود. بد نیست بدانید تخم بوقلمون در مقایسه با تخم‌مرغ - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - کلسترول کمتر و تخم بلدرچین بیش از تخم‌مرغ ویتامین - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - و املاح معدنی دارد، ضمن این که چربی و کلسترول تخم غاز و اردک بیشتر - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - است و تخم‌مرغ، پروتئینی با قابلیت هضم و جذب بهتر دارد.

جایگزین‌های گیاهی گوشت قرمز کدامند؟

با توجه به این که بیشتر خانواده‌های کم‌درآمد - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - در هفته قدرت خرید گوشت سفید و قرمز را ندارند و در نتیجه نمی‌توانند از برنامه گوشتی هفتگی گفته شده ـ که البته مطابق با نیاز بدن - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - است ـ پیروی کنند آیا میان منابع - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - گیاهی می‌توان مواد - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - غذایی ای را یافت که حاوی پروتئین باشد و بتوان جایگزین - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - گوشت قرمز کرد؟ دکتر دباغ مقدم با اشاره به این که نباید گوشت به‌خصوص گوشت قرمز را به طور کامل از برنامه - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - غذایی حذف کرد، می‌گوید: علاوه بر خانواده گوشت‌های سفید و قرمز و تخم‌مرغ، حبوبات و مغزهای آجیلی نیز حاوی پروتئین باکیفیتی هستند و - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - می‌توان به میزان بیشتری در هفته از آنها استفاده کرد.

این متخصص درخصوص این که گفته می‌شود میان حبوبات، نخود و عدس و سویا حاوی بالاترین میزان پروتئین هستند - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - و می‌توان آنها را جایگزین گوشت قرمز کرد، می‌گوید: پروتئین به دو صورت حیوانی و گیاهی وجود دارد. پروتئین‌های گیاهی به میزان کم و زیاد در غلات، حبوبات، مغزها و دانه‌های روغنی و سویا وجود دارد و در مقایسه با پروتئین‌های حیوانی حاوی اسیدهای آمینه ضروری کمتری هستند و قابلیت جذب بالایی ندارند. حبوبات به‌خصوص سویا حاوی پروتئین ظاهری بالایی است، اما به دلیل قابلیت - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - جذب پایین نمی‌تواند تامین‌کننده مناسب پروتئین بدن ما باشد. در ضمن آهن سویا نیز گیاهی و به سختی جذب بدن می‌شود و اگر بخواهیم سویا را به طور کامل جایگزین گوشت قرمز کنیم بدون شک پس از مدتی علائم کمبود برخی اسیدهای آمینه ضروری و فقر یکسری از ویتامین‌ها و املاح معدنی در بدنمان ظاهر می‌شود و عوارضی را به دنبال خواهد داشت.

بهتر است افراد برای جذب بیشتر پروتئین‌های گیاهی ترکیب مناسبی از دو نوع پروتئین گیاهی که تکمیل‌کننده یکدیگر - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - هستند همچون عدس پلو، لوبیا پلو و آش یا از ترکیب پروتئین گیاهی و حیوانی همچون سویا و گوشت توامان مصرف کنند. ورزشکاران، کودکان و نوجوانان در حال رشد باید - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - بیشتر از - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - پروتئین‌های حیوانی (انواع گوشت و تخم‌مرغ) استفاده کنند.

به گفته این استاد دانشگاه مصرف مغزهای آجیلی به - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - عنوان میان وعده به‌خصوص برای کودکان در خانه یا مدرسه علاوه بر - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - داشتن چربی‌های مفید غیراشباع می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن را به پروتئین و ریزمغذی‌ها جبران کند.

دکتر دباغ مقدم - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - درباره قارچ می‌گوید: برخلاف باور عامه مردم که قارچ را یک - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - گوشت - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - گیاهی با ارزش پروتئینی بالا می‌دانند باید گفت 95 درصد حجم قارچ را آب تشکیل می‌دهد و تنها حاوی 3 درصد پروتئین است و نمی‌توان آن را تامین‌کننده پروتئین مورد نیاز بدن در نظر گرفت. ضمن این که غلات هم پروتئین قابل جذبی ندارند. اما برخی فرآورده‌های لبنی - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - همچون پنیر، کشک، شیر و ماست غلیظ شده از نظر میزان پروتئین بسیار حائزاهمیت است و حتی پروتئین قابل جذب پنیر با پروتئین گوشت تقریبا برابری - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - می‌کند. - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - لازم است بدانید فرآورده‌های گوشتی همچون انواع برگرها، کباب کوبیده و لقمه، سوسیس، کالباس و اغلب ناگت‌ها در گروه - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - محصولات با - سرویس الو قلیان فوری آپادانا - پروتئین نامرغوب محسوب می‌شوند و نباید خانواده‌ها به دلیل صرفه اقتصادی آن را جایگزین گوشت و مرغ و ماهی کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram