تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان روشن اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18244.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۰

واکنش دیناروند نسبت به دستور هاشمی درباره لغو ممنوعیت خمیرمرغ

رئیس سازمان غذا و دارو نسبت به مطلبی درباره لغو ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در صنایع غذایی با دستور وزیر بهداشت واکنش نشان داد.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو نسبت به مطلبی درباره لغو - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در صنایع غذایی با دستور وزیر بهداشت واکنش نشان داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، در - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - روزهای گذشته حسن رکنی معاون وزیر جهادکشاورزی از لغو ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در صنایع غذایی با دستور وزیر بهداشت خبر داده است بطوریکه در گفت‌وگویی با یکی از رسانه‌ها عنوان کرده است: «خوشبختانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شخص وزیر براساس کارهای کارشناسی که انجام شده بود، در - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - این زمینه اعلام موافقت کردند».


در این رابطه - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - رسول دیناروند با واکنش نسبت به این مطلب به تسنیم عنوان کرد: دراین باره جلساتی تشکیل شده - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - است ولی هنوز نهایی نشده و به جمع بندی نرسیدیم.


موضوع استفاده از خمیر مرغ در صنایع غذایی مبحثی چالش برانگیزه بوده؛ بطوریکه سازمان غذا و دارو به هیچ عنوان مجوز استفاده از خمیر مرغ را نمی‌دهد، ولی دامپزشکی برخلاف وزارت بهداشت استفاده از خمیر - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - مرغ را مجاز می‌داند.


در نهایت تنها پیشنهادی - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - که مسئولان وزارت بهداشت در این باره به مردم ارائه کردند این - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - بود که مردم در زمان خرید مرغ اجازه ندهند مرغ خریداری شده توسط فروشنده پاک شود زیرا درو ریزهای مرغ برای محصول خمیر مرغ استفاده می‌شود.


از طرفی هم با وجود دستگاه‌های مکانیزه جدید برای تهیه خمیر مرغ مشاهده می‌شود که مرغ کامل را با پوست داخل دستگاه چرخ می‌کنند تا در محصولات سوسیس و کالباس استفاده شود، درحالیکه از نظر شرعی نیز باید برخی رگ‌ها و قسمت‌های مرغ جدا شود.


در نهایت حدود یک ماه است که سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی - سرویس الو قلیان روشن اکباتان - به تمام کشورهای دنیا عنوان کرده است که عامل نخست سرطان در مقوله تغذیه مصرف سوسیس و کالباس است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram