تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان روشن آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18279.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۸:۴۷

چگونگی ارایه مراقبت‌های تغذیه در طرح "تحول بهداشت"

کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت در کارگاه آموزش راهنمای بالینی و برنامه اجرایی تیم سلامت برای ارائه خدمات گروه سنی 18 تا 29 سال گفت: 80 درصد وظیفه مراقب سلامت در بعد تغذیه پیشگیری است.

قُل قُل:کارشناس دفتر بهبود تغذیه - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - جامعه وزارت بهداشت در کارگاه آموزش راهنمای بالینی و برنامه اجرایی تیم سلامت برای ارائه خدمات گروه سنی 18 تا 29 سال گفت: 80 درصد وظیفه مراقب سلامت در بعد تغذیه پیشگیری است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازایسنا، دکتر پریسا ترابی که درباره فلوچارت ارائه مراقبت‌های تغذیه در پایگاه‌های سلامت و شرح وظیفه مراقبان سلامت در طرح تحول بهداشت صحبت می‌کرد، - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - افزود: در این برنامه کشوری ارزیابی تغذیه جوانان سالم بدین شکل است که پس از مراجعه فرد به پایگاه پیش از ارجاع به متخصص باید از یکسری آموزش‌ها در خصوص تغذیه برخوردار شوند.


وی افزود: - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - ابتدا فرم ارجاع پر می‌شود، مشاوره تغذیه توسط کارشناس تغذیه انجام می‌شود و در صورت ارجاع به متخصص بازخورد آن به کارشناس صورت می‌گیرد.
وی - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - ادامه داد: در صورتی که فرد بیمار باشد، ابتدا به پزشک ارجاع می‌شود بعد از آن به کارشناس تغذیه برای دریافت مشاوره مراجعه می‌کند. در این پروسه‌ها پزشک باید در جریان درمان تغذیه‌ای مراجعه کننده قرار گیرد.


ترابی گفت: مراقب سلامت باید برنامه کشوری را بداند و در تعامل با کارشناس تغذیه باشد. همچنین در شرح وظایفی که برای مراقب سلامت در پایگاه سلامت در حوزه مراقبت‌های تغذیه‌ای تعریف شده، آمده است که مراقب باید آماری از وضعیت سلامت بومی منطقه خدمت خود داشته باشد. مراقب سلامت همچنین باید با تغذیه گروه‌های سنی افراد مختلف آشنا باشد.


وی درباره شرح وظایف کارشناس تغذیه نیز گفت: دید ما نسبت به وظایف و عملکرد این کارشناس پیشگیرانه است. در واقع 80 درصد وظیفه کارشناس تغذیه پیشگیری است و سپس باید به رژیم درمانی بپردازد.


وی با ارائه توضیحاتی در خصوص پرسشنامه غربالگری تغذیه‌ای افراد، - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - افزود: به ازای هر 25 هزار نفر یک کارشناس تغذیه وجود دارد. بنابراین باید ارجاع - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - به این کارشناس در حدی باشد که بتواند پاسخگو باشد.


بنابراعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، ترابی، شیوع چاقی در بین - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - جوانان را 29 درصد دانست و گفت: تغذیه سالم در دوران جوانی و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.


وی افزود: سن شروع دیابت نوع 2، اضافه وزن در - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - پی تغذیه ناسالم، آخرین زمان تکمیل ذخایر کلسیم بدن و پیشگیری از پوکی استخوان، تجمع شاخص‌های اولیه آترواسکلروز به عنوان شایع‌ترین بیماری قلبی در - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - سنین جوانی اتفاق می‌افتد.


وی در پایان بر ایجاد الگوی غذایی سالم در سن جوانی تاکید و تصریح کرد: یک رژیم غذایی مناسب باید شامل کربوهیدارت‌ها، چربی‌ها، پروتئین‌ها، میوه و - سرویس الو قلیان روشن آپادانا - سبزی، لبنیات، شکر و مکمل‌های غذایی باشد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram