تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18275.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۱

مزایای برنج قهوه‌ای نسبت به برنج سفید

یک کارشناس طب سنتی گفت: برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت مفید است.

قُل قُل:یک کارشناس طب سنتی گفت: برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت مفید است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, سید جواد علوی درباره خواص برخی از غلات اظهار داشت: برنج قهوه‌ای مزایای بیشتری نسبت به برنج سفید دارد.
به گفته وی برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که سرشار از ویتامین‌های گروه B,E است و برای پوست و مو مفید است.


برنج قهوه‌ای چاق کننده نیست
این کارشناس طب سنتی ادامه داد: برنج قهوه‌ای چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مفید است.
علوی افزود: از آرد برنج قهوه‌ای برای تهیه انواع حلوا، فرنی و ... می‌توان استفاده کرد که به خصوص برای رشد کودکان و کم خونی مناسب است. توصیه می‌شود به جای قند و شکر از نبات یا پودر نبات در شیرینی پزی استفاده شود.


سبوس دوم سرشار از ویتامین B بوده و - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - برای پوست و مو مناسب است
وی بیان کرد: سبوس دوم برنج یا گندم را می‌توان در انواع سوپ، - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - آش، خورش، برنج و نیز سالاد و آب میوه طبیعی - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - اضافه کرد. سبوس دوم سرشار از ویتامین B بوده و برای پوست و مو - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مناسب است. این سبوس، غذا را لعاب دار کرده و طعم مناسبی دارد.


جوانه گندم آرام بخش و تقویت کنندۀ دستگاه گوارش است
وی اضافه کرد: جوانه گندم باعث شفافیت - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - و طراوت پوست و مو می‌شود. آرامش بخش و تقویت کنندۀ دستگاه گوارش بوده و برای کم خونی و - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - ضعف عمومی بسیار - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مفید است.


این کارشناس طب سنتی بیان داشت: جوانه گندم منبع غنی از ویتامین‌های گروه B,E است. آرد جوانه گندم نیز همین - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - خواص را دارد که می‌توان با آن سوپ، فرنی، حلوا، شیرینی و ماسک صورت برای تقویت پوست - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - تهیه - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram