تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18281.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۸

6 ماده‌ غذایی سرشار از پتاسیم

پتاسیم یک ماده‌ی معدنی مفید و لازم برای عملکرد ارگان‌های بدن است و در سلامت قلب، گوارش و تنظیم عملکرد کلیه‌ها نقش مهمی دارد.برای مقابله با کمبود پتاسیم لازم است که منابع غذایی آن را دریابید و به تغذیه‌تان اهمیت بدهید. مواد غذایی مفیدی مانند موز، عدس، بادمجان و غیره جزو منابع مهم پتاسیم هستند.

قُل قُل: پتاسیم یک ماده‌ی معدنی مفید و لازم برای عملکرد ارگان‌های بدن است - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - و در سلامت قلب، گوارش و تنظیم عملکرد کلیه‌ها نقش مهمی دارد.برای مقابله با کمبود پتاسیم لازم است که منابع غذایی آن را دریابید و به تغذیه‌تان اهمیت بدهید. مواد غذایی مفیدی مانند موز، عدس، بادمجان و غیره جزو منابع مهم پتاسیم هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، در این مطلب شما را با 6 منبع فوق العاده‌ی پتاسیم بیشتر آشنا می کنیم. لطفاً با ما همراه - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - باشید.


روزی یک عدد موز میل کنید

نتایج پژوهشی که در British medical journal به چاپ رسیده است نشان می‌دهد موز یکی از منابع فوق‌العاده‌ی پتاسیم است که برای مقابله با سکته‌ی مغزی مؤثر عمل می‌کند. بعد از مطالعه‌ی 33 پژوهش در خصوص ارتباط - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - بین پتاسیم و سکته‌ی - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - مغزی مشخص شد که مقابله با کمبود این ماده‌ی معدنی باعث بهبود عملکرد کلیه‌ها می‌شود و با کنترل فشار خون، خطر سکته‌ی مغزی را کاهش می‌دهد. در واقع متخصصان، موز را یکی از همیاران کنترل کننده‌ی فشار خون می‌دانند و زمانی که فشار خون در حد نرمال باشد احتمال بروز سکته‌های قلبی و مغزی به مراتب کمتر می‌شود.

روش مصرف

برای جذب میزان پتاسیم مورد نیاز روزانه‌ی بدن روزانه یک عدد موز میل کنید.

روزانه 6 عدد آلو خشک میل کنید

به عقیده ی متخصصان تغذیه، میوه های خشک منبع ایده‌آل پتاسیم هستند. آلو خشک، زردآلوی خشک و کشمش برای پر کردن باک پتاسیم بدن بسیار مؤثرند. چون با خشک شدن این میوه‌ها غلظت مواد معدنی از جمله پتاسیم افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

روش مصرف

برای جذب پتاسیم مورد نیاز روزانه لازم است که حداقل 6 عدد میوه ی خشک مانند آلوخشک میل کنید.

پوست انگور سرشار از پتاسیم

میوه‌هایی مانند انگور و سیب که با پوست مصرف می‌شوند جزو منابع - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - پتاسیم محسوب می‌شوند. چرا؟ به خاطر اینکه این ماده‌ی معدنی بیشتر در پوست میوه‌ها - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - وجود دارد. - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - در واقع میوه‌ها به واسطه‌ی گوشت و پوست خود پتاسیم - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - را در اختیار ما می‌گذارند.

روش مصرف

حتماً از میوه‌هایی - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - استفاده کنید که ارگانیک باشند. یعنی این که به انواع سموم و آفت کش‌ها آلوده نباشند. این نوع میوه‌ها حاوی بیشترین میزان ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند. روزانه انگور میل کنید و علاوه بر آن دو واحد میوه‌ی دیگر حاوی - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - پتاسیم در برنامه‌ی غذایی‌تان داشته باشید.

هویج رنده شده قبل از هر وعده ی غذایی

کمبود پتاسیم می‌تواند باعث بروز کرامپ‌ها یا همان گرفتگی عضلانی شبانه شود. برای پیشگیری از این مشکل روی سبزی‌جاتی مانند هویج حساب کنید. هویج خام رنده شده باعث جذب میزان قابل توجهی پتاسیم می‌شود. توجه داشته - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - باشید که پخت و پز و حرارت باعث از بین رفتن پتاسیم موجود در هویج می‌شود. بنابراین مصرف خام آن پتاسیم بیشتری را به بدن شما می‌رساند.

روش مصرف

در هر وعده یک بشقاب کوچک سالاد انواع سبزی‌جات به همراه هویج رنده - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - شده به عنوان پیش غذا میل کنید.

بادمجان - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - قهرمان پتاسیم

بادمجان طرفداران پروپا قرصی دارد. گوشت آن سرشار از انواع عناصر مغذی و مواد معدنی مانند پتاسیم است. 100 گرم از این - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - سبزی پرطرفدار 229 میلی‌گرم پتاسیم وارد بدن می‌کند که میزان قابل توجهی است. این ماده‌ی معدنی برای بهبود گردش مایعات در داخل بدن لازم و ضروری است.

روش مصرف

برای بهره مندی هر چه بیشتر از پتاسیم موجود در بادمجان باید آن را با حرارت ملایم بخارپز کنید.

لوبیا سبز بخارپز شده

پتاسیم با همکاری مواد معدنی دیگر باعث حفظ تعادل - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - اسید و باز بدن می‌شود. این ماده‌ی معدنی ضروری از طریق مصرف مواد غذایی مناسب و به ویژه مصرف سبزی‌جاتی مانند لوبیا سبز جذب بدن می‌شود.

روش مصرف

بهترین روش برای حفظ پتاسیم موجود در چنین سبزی‌جاتی بخارپز کردن آن‌ها است. این روش پخت باعث - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - حفظ ارزش غذایی سبزی‌جات به خصوص پتاسیم آن‌ها می‌شود. - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - توصیه می‌کنیم لوبیا سبز را با این شیوه‌ی سالم طبخ کرده و با چاشنی‌های سالم مورد - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - علاقه‌تان - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - میل کنید.

توجه توجه

درست است که گاهی پیش می‌آید که دچار کمبود پتاسیم شویم. اما حالت عکس آن - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - نیز وجود - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - دارد که باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود. میزان مورد نیاز این ماده‌ی معدنی 2 تا 3 میلی‌گرم در روز - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - است. جذب بیش از اندازه‌ی آن نیز باعث بروز اختلالاتی در عملکرد بدن می‌شود. توجه داشته باشید که مصرف زیاد پتاسیم برای افرادی که از نارسایی کلیوی رنج می‌برند توصیه - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - نمی‌شود.

کلیه‌ها وظیفه‌ی فیلتر کردن این ماده‌ی معدنی را بر عهده دارند. اگر این اعضا - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - به درستی به وظیفه‌ی خود عمل نکنند میزان پتاسیم خون بیش از حد مجاز می‌شوند که این مسئله نیز برای قلب مخاطره آمیز است. علاوه بر این، پتاسیم باعث افزایش ضربان قلب - تلفن سفارش قلیون روشن کوهسار - می‌شود. بنابراین میزان زیادی این ماده‌ی معدنی برای افرادی که از نارسایی قلب نیز رنج می‌برند توصیه نمی‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram