تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس الو قلیان اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18234.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۲

حبوبات، غذاي آينده انسان

حبوبات ظاهرا آن قدر مهم هستند كه سازمان ملل متحد سال آينده ميلادي را به نام آنها نامگذاري كند. سازمان ملل متحد و سازمان فائو، در نشستي كه در رم، پايتخت ايتاليا برگزار شد، تصميم گرفتند براي بالا بردن آگاهي جمعي در مورد نقش و اهميت حبوبات در رژيم غذايي انسان و تامين امنيت غذايي او، سال 2016 ميلادي را سال حبوبات بنامند.

قُل قُل:حبوبات ظاهرا آن قدر مهم هستند كه سازمان ملل متحد سال آينده ميلادي را به نام آنها نامگذاري كند. سازمان ملل متحد و سازمان فائو، در نشستي كه در رم، پايتخت ايتاليا برگزار - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - شد، تصميم گرفتند براي بالا بردن آگاهي جمعي در مورد نقش و اهميت حبوبات در رژيم غذايي انسان و - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - تامين امنيت غذايي او، سال 2016 ميلادي را سال حبوبات بنامند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - از روزنامه تعادل در ذكر اهميت حبوبات همين بس كه مي‌توانند جايگزين مناسبي براي پروتئين‌هاي حيواني در گوشت و شير باشند و همزمان، براي مثال، هزينه‌يي تا يك پنجم هزينه توليد شير را به خود اختصاص دهند. - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - از طرف ديگر و درمقام مقايسه حبوبات و غلات، دسته نخست بازده - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - زراعي معادل 2 - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - تا 3 برابر دسته دوم دارند و به همين دليل مي‌توانند براي زنان بسياري در مناطق روستايي جهان، شغل هم ايجاد كنند.

10 نوامبر سال جاري ميلادي، يعني همين چند - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - روز پيش، سازمان ملل متحد در بيانيه‌يي سال 2016 ميلادي را سال جهاني حبوبات معرفي كرد.

در بخشي از پيغام سازمان ملل در اين مورد آمده است: «حبوبات، شامل تمامي انواع لوبيا و نخود و - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - امثال آن، منبعي ارزان و به‌شدت مغذي از ويتامين‌ها، پروتئين‌ها و ريزمغذي‌ها هستند كه مي‌توانند تغذيه و سلامت شهروندان را در تمامي جهان و به ويژه در كشورهاي در - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - حال توسعه فراهم كنند.» - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - «حبوبات بخش مهمي از امنيت غذايي را براي عده بسياري در سراسر جهان، به ويژه در كشورهاي امريكاي لاتين، آفريقا و آسيا تامين مي‌كنند، يعني در جايي كه حبوبات جزئي مهم از رژيم غذايي سنتي مردم است و اغلب توسط كشاورزان خرد كشت مي‌شوند.»

اين را دبيركل فائو، خوزه گراتسيانو داسيلوا مي‌گويد. داسيلوا مي‌افزايد: «حبوبات براي قرن‌ها بخش مهمي از رژيم غذايي انسان بوده‌ است، هر چند امروز اين واقعيت اغلب ناديده گرفته مي‌شود و در مورد نقش آنها در تغذيه انسان، تفريط مي‌شود.»

اين تنها داسيلوا نيست كه به نقش حبوبات در زندگي انسان - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - اذعان دارد. بان‌كي‌مون، دبيركل سازمان ملل هم در پيامي كه براي مراسم اعلام سال جهاني حبوبات در سال 2016 فرستاده بود اين طور مي‌گويد: «نقش حبوبات - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - را مي‌توان در مباحثي همچون گرسنگي جهاني، امنيت غذايي، - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - سوء تغذيه، چالش‌هاي محيط زيستي و سلامت انسان بطور كلي، مشاهده كرد.

سازمان ملل متحد هم با اذعان به همين نقش‌ها براي حبوبات، سال 2016 ميلادي را به عنوان سال جهاني - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - حبوبات معرفي كرد - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - تا آگاهي جمعي در مورد فوايد گوناگون حبوبات بالا برود و روش‌هاي جديدتر و هوشمندانه‌تري براي توليد آنها به جهان معرفي شود و نقش آنها در زنجيره تغذيه انساني مورد توجه بيشتري قرار بگيرد. شعار انتخابي سازمان ملل متحد هم اين است: «دانه‌هاي مغذي براي آينده‌يي پايدار.»


پتانسيل دست نخورده

نقش حبوبات در رژيم تغذيه - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - انساني غير قابل انكار است و نيازي به جست‌وجوي بيش از حد نيست تا غذاهايي را بيابيم كه پايه آنها بر حبوبات است. از فلافل گرفته تا دال‌هاي چيني، اين دانه‌هاي مغذاي، تقريباً در تمامي فرهنگ‌هاي غذايي حضور دارند. حبوبات تنوع بسياري هم دارند و مي‌توان ده‌ها نمونه از آنها را در سراسر جهان يافت.

نكته قابل ذكر اما اين است كه - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - اين محصولات، مي‌توانند جايگزين مناسبي براي پروتئين‌هاي حيواني، به ويژه در مناطق فقير جهان باشند، چه از نظر ويژگي‌هاي تغذيه‌يي و چه از - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - نظر قيمت. براي مثال، پروتئين دريافتي از شير، 5 برابر گران‌تر از پروتئين دريافتي از حبوبات تمام مي‌شود. از سوي ديگر به دليل آنكه بازده كشت حبوبات 2 تا 3 برابر بيشتر از غلات است، مي‌توان براي كاهش اثرات فقر روستايي، كشت آنها را به كشاورزان توصيه كرد.

اين محصولات علاوه بر اين امكانات بي‌شماري براي بالا بردن اشتغال - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - زنان فراهم مي‌آورند. در همين رابطه مي‌توان اين را هم اضافه كرد كه پروتئين موجود در حبوبات، 2 برابر پروتئيني كه در گندم وجود دارد و حدود 3 برابر پروتئيني است كه در برنج يافت مي‌شود. حبوبات علاوه بر اين منابعي غني از ريز-مغذي‌ها، شامل آمينو اسيدها و ويتامين‌هاي گروه B هستند كه همگي نقشي اساسي - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - در حفظ سلامت عمومي افراد دارند. در مقابل، ميزان چربي موجود در حبوبات كمتر است و به همين دليل براي مديريت كلسترول مورد مناسب‌تري بوده و مصرف آنها براي مبارزه با چاقي و انواع بيماري‌هاي قلبي و سرطان‌ها هم مفيد است. عناصر آهن و زينك موجود در حبوبات هم بالاترند و بنابراين، براي مبارزه با كم‌خوني در زنان و كودكان مي‌توان از آنها استفاده كرد.


فوايد حبوبات براي محيط زيست
استفاده از حبوبات اما فقط به نفع انسان‌ها نيست. مصرف حبوبات براي حيوانات، خاك و تنوع زيستي - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - هم مفيد فايده است. قسمت‌هاي باقيمانده از حبوبات را مي‌توان به عنوان غذايي - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - براي دام‌ها مورد استفاده قرار داد و موجب - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - رشد بهتر آنها شد. از حبوبات به عنوان كود طبيعي هم مي‌توان استفاده كرد و به اين ترتيب ميزان كودهاي شيميايي استفاده شده را به حداقل رساند و گازهاي گلخانه‌يي كمتري را روانه اتمسفر كرد. علاوه بر - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - اين، كاشت حبوبات مي‌تواند به رشد تنوع زيستي در سطح زير خاك هم كمك كند - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - و انواع قارچ‌ها و باكتري‌هاي موجود در خاك را هم تغذيه كند. اين مورد اخير به نوبه خود به كاهش فرسايش خاك و غناي - تلفن سرویس الو قلیان اکباتان - آن مي‌انجامد.


دبيركل فائو به ويژه بر نقش حبوبات بر كاهش ردپاي كربني و انتشار گازهاي گلخانه‌يي تاكيد داشت.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram