تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره الو قلیان اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18231.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۵

استفاده مشروط از خمیر مرغ در فرآورده های غذایی

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های غذایی را مشروط به رعایت نکات بهداشتی و نظارت جدی سازمان دامپزشکی دانست.

قُل قُل:معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های غذایی - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - را مشروط به رعایت نکات بهداشتی و نظارت جدی سازمان دامپزشکی دانست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر،دکتر رسول در واکنش به اخباری مبنی بر صدور مجوز لغو ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در فرآورده های غذایی گفت: توافقاتی - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - بین سه دستگاه سازمان های دامپزشکی، استاندارد و غذا و دارو صورت خواهد گرفت تا - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - بتوانیم این مشکل را حل کنیم.


وی - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - با اشاره به نگاه کارشناسی که در هر یک از سه سازمان وجود دارد، افزود: نگاه های کارشناسی باید به یکدیگر نزدیک شود تا بتوانیم به نتیجه - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - مشترک برسیم.


دیناروند با تاکید بر اینکه سلامت مردم در اولویت تصمیم گیری ها و برنامه های وزارت بهداشت قرار دارد، تصریح کرد: ما - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - نمی توانیم اجازه بدهیم برای جلوگیری از زیان یک صنعت، سلامت - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - مردم به خطر بیافتد.


رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: اما مطمئن باشید که اقدامات مشترک به نتیجه خواهد رسید.


دیناروند - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - توضیح داد: مرغدار می تواند کشتار خود را به جایی بدهد که مرغ را تمیز بسته بندی می - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - کنند و احشاء آن را دور می - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - ریزند. زیرا، مشکل اینجاست که مرغ را همراه ضایعات خمیر می کنند.


معاون وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه ما مخالف مخلوط کردن ضایعات و گوشت مرغ هستیم، تصریح کرد: نظارت های سازمان غذا و دارو در این زمینه جدی است و هر کسی به این شکل تخلف کند، به شدت برخورد می شود.


دیناروند با عنوان این مطلب که خمیر مرغ ممنوع المصرف نیست، از سازمان دامپزشکی خواست در این بخش نظارت بیشتری اعمال - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - کند. زیرا، - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - نظارت اصلی بر عهده آنهاست.


وی گفت: اگر سازمان دامپزشکی ما را کمک کند، می - تلفن اجاره الو قلیان اکباتان - توانیم خلاءهای بین سه دستگاه را پوشانده و به نتیجه بهتری در اهداف مان برسیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram