تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیون فوری نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18070.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹

توضیح سازمان غذا و دارو درباره "برنج‌های وارداتی آلوده"

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو درباره اخبار منتشر شده مبنی بر واردات برنج‌های آلوده، با بیان اینکه به مردم اطمینان می‌دهیم کالاهای سلامت محور که به صورت قانونی وارد کشور می‌شوند، به دقت و با حساسیت از نظر معیارهای بهداشتی بررسی می‌شوند، تاکید کرد: کوچک‌ترین تخلف و تهدیدی در حوزه فراورده‌های سلامت قابل توجیه نخواهد بود.

قُل قُل: مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو درباره اخبار منتشر شده مبنی بر واردات برنج‌های آلوده، با بیان اینکه به مردم اطمینان می‌دهیم کالاهای سلامت محور که به صورت قانونی وارد کشور می‌شوند، به دقت - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - و با حساسیت از نظر معیارهای بهداشتی بررسی می‌شوند، تاکید کرد: کوچک‌ترین تخلف و تهدیدی در حوزه فراورده‌های سلامت قابل توجیه نخواهد بود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو،، مهندس محمد هاشمی در واکنش به انتشار اخباری درباره برنج‌های وارداتی - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - گفت: سازمان غذا و دارو به مردم اطمینان می‌دهد که هر کالای سلامت محوری که از طریق گمرکات و به - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - صورت قانونی وارد کشور می‌شوند با حساسیت و دقت بالا از نظر عدم مغایرت با معیارهای بهداشتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: برنج‌هایی هم که توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی یا شرکت‌های دیگر وارد کشور می‌شوند، قبل از حصول اطمینان از سلامت‌شان، اجازه ورود به بازار نخواهند یافت.

هاشمی همچنین با تاکید بر اینکه سازمان غذا و دارو مجوز ورود تمام فراورده‌های سلامت محور از جمله برنج را به سطح عرضه صرفا پس از - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - تایید و حصول اطمینان از سلامت آنها صادر می‌کند، تصریح کرد: آزمایشگاه‌های مجهز و پیشرفته سازمان غذا و دارو که مورد تایید سازمان‌های بین‌المللی و اتحادیه اروپا هستند نیز در مناطق آزاد و تمام استان‌ها مشغول فعالیتند.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: اگر در صحت و سقم محصولی که با مجوزهای قانونی وارد کشور شده، کوچک‌ترین تشکیکی حاصل شود، سازمان غذا و دارو به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای ناظر بر ایمنی غذا از صدور مجوز برای آنها خودداری کرده و - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - آنها را به کشور مبدا مرجوع می‌کند.

هاشمی اضافه کرد: در - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - صورت تائید عدم وجود کوچکترین مشکلی در محصولات است که مجوز ترخیص و مصرف صادر می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه مهم‌ترین سیاست سازمان غذا و دارو که از سوی ریاست سازمان بارها و بارها مورد تاکید قرار گرفته، - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - سلامت مردم و جامعه است یادآور شد: همواره این توصیه با جدیت و قاطعیت از سوی مدیران و دست اندرکاران سازمان غذا و دارو در حال انجام - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - است - تحویل الو قلیون فوری نیاوران - و کوچک‌ترین تخلف و تهدیدی در حوزه فراورده‌های سلامت قابل توجیه نخواهد بود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram