تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیون روشن اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18209.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۴

كشف دو هزار لیتر آبلیمو غیر بهداشتی

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از پلمب یك كارگاه تولید آبلیمو غیر بهداشتی و كشف دو هزار لیتر آبلیمو غیر بهداشتی خبر داد.

قُل قُل: فرمانده - تحویل الو قلیون روشن اکباتان - انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از پلمب یك كارگاه تولید آبلیمو غیر بهداشتی و كشف دو هزار لیتر آبلیمو غیر بهداشتی خبر داد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از پانا، سرهنگ داود عبدالمالكی گفت:در راستای اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنعتی ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز این فرماندهی در پی كسب خبری مبنی بر تولید غیر بهداشتی آبلیمو در كارگاهی واقع در سلطان آباد،بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود:ماموران پس از انجام تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی - تحویل الو قلیون روشن اکباتان - مقام قضائی و همراهی كارشناسان شبكه بهداشت از - تحویل الو قلیون روشن اکباتان - واحد مذكور بازدید به عمل آورده كه در نتیجه این عملیات دو هزار لیتر آبلیمو غیر بهداشتی كشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یك نفر در این رابطه عنوان داشت:با تایید كارشناسان بهداشت مبنی بر غیر بهداشتی بودن واحد - تحویل الو قلیون روشن اکباتان - مذكور ماموران با دستور مقام قضائی این کارگاه را پلمب كردند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram