تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون فوری نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18071.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۷

پرونده توزیع "برنج آلوده" به مجلس کشیده شد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اعلام "امروز موضوع توزیع برنج آلوده و تاریخ گذشته بین مردم در صحن مجلس به دولت و وزارت جهاد کشاورزی تذکر داده می‌شود" گفت: مسئولان وزارتخانه‌های کشاورزی و بهداشت در این ارتباط باید به مجلس پاسخ بدهند.

قُل قُل: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اعلام "امروز موضوع توزیع برنج آلوده و تاریخ گذشته بین مردم در صحن مجلس به دولت و وزارت جهاد - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - کشاورزی تذکر داده می‌شود" گفت: مسئولان وزارتخانه‌های کشاورزی و بهداشت - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - در این ارتباط باید به مجلس پاسخ بدهند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه "امروز موضوع توزیع برنج آلوده و تاریخ گذشته بین مردم در صحن مجلس به دولت و وزارت جهاد کشاورزی تذکر داده می‌شود" گفت: مسئولان وزارتخانه‌های کشاورزی و بهداشت در این ارتباط باید به مجلس پاسخ بدهند.

علی ایرانپور با اعلام این خبر در خصوص توزیع برنج‌های آلوده و تاریخ مصرف گذشته شرکت بازرگانی دولتی بین مردم، اظهار کرد: در خصوص تأمین سلامت مردم و تأمین امنیت غذایی و سلامت غذایی وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، بهداشت و صنعت دخیل هستند - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - و باید پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه نقش وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و بهداشت در تحقق این امر پررنگ‌تر است، افزود: این موضوع به‌زودی در کمیسیون - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس مطرح می‌شود و مسئولان در این ارتباط باید به مجلس آمده و پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: در حالی که در کشور ما برنجی - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - با کیفیت بالا تولید می‌کنیم سالانه شاهد واردات بیش از نیاز این محصول به کشور هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق‌ها ناشی از سوء تدبیرها - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - است و باعث شده که علاوه بر واردات بیشتر از نیاز برنج به کشور در مقاطعی، شاهد این باشیم که برنج آلوده - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - و تاریخ مصرف گذشته بین مردم توزیع شود.

ایران‌پور تصریح کرد: واردات برنج بیشتر از اندازه باعث ماندن این - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - محصول روی دست دولت شده و متأسفانه برنج تاریخ گذشته در مقاطعی بین مردم توزیع شده است.

وی گفت: این موضوع - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - امروز در صحن علنی مجلس اعلام و به دولت و جهاد کشاورزی - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - تذکر داده می‌شود.

گفتنی است، اسناد - اجاره الو قلیون فوری نیاوران - جدید دریافتی از توزیع و فروش چندین محموله برنج تاریخ مصرف گذشته و آلوده از انبارهای شرکت بازرگانی دولتی در سال جاری به‌ویژه در ایام محرم و صفر و عدم‌وصول بیش از 108 میلیارد تومان چکهای فروش نسیه برنج خبر می‌دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram