تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون فوری آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18219.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۷

رابطه رنگ سیب زمینی‌های سرخ شده و سرطان

رنگ و لعاب پخت و پزهای خانگی گاهی اوقات هشدار می‌دهد که سرطان همین نزدیکی است. به توصیه مؤسسه تحقیقاتی دانشگاه کلمبیا افراد باید مراقب رنگ سیب زمینی‌های سرخ شده خانگی، چیپس‌های برشته و نان‌های تست آشپزخانه‌شان باشند.

قُل قُل: رنگ و لعاب - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - پخت و پزهای خانگی گاهی اوقات هشدار می‌دهد که سرطان همین نزدیکی است. به توصیه مؤسسه - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - تحقیقاتی دانشگاه کلمبیا افراد باید مراقب رنگ سیب زمینی‌های سرخ شده خانگی، چیپس‌های برشته و نان‌های تست آشپزخانه‌شان باشند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، آژانس تحقیقاتی غذا و سلامتی با اندازه‌گیری نرخ متوسط ترکیب شیمیایی آکریل آمید در غذاهای خانگی اعلام کرد، خطر ابتلا به سرطان در خانواده‌هایی که به برشته کردن نان، سیب زمینی - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - و مواد غذایی حاوی کربوهیدرات علاقه‌مند هستند، وجود دارد. به گزارش این آژانس تحقیقاتی آکریل آمید شکلی از کارسینوژن‌ها یا ماده‌های سرطانزا هستند که در اثر افزایش حرارت دهی به مواد غذایی غنی از نشاسته و حاوی کربوهیدرات، تولید شده و خطر سرطانی شدن سلول‌ها را به - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - میزان - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - قابل توجهی بالا می‌برند. این بررسی اثبات کرد با تیره‌تر شدن مواد غذایی همچون سیب زمینی و نان در فرآیند برشته کردن، احتمال تولید آکریل آمید‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.


یکی از محققان مرکز تحقیقاتی استاندارد - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - و غذا در وبلاگ خود نوشت، نان‌های برشته و سیب زمینی‌های سرخ شده حاوی مقادیر بالایی از ترکیبات شیمیایی سرطانزا هستند که مطابق با مطالعات انجام گرفته - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - نرخ بالای این ترکیبات سمی در خوراکی‌های - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - خانگی حاوی کربوهیدرات وجود دارد.


پروفسور گای پوپی، ادامه داد، بسیاری از افراد - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - علاقه‌مند به مصرف سیب زمینی سرخ کرده، چیپس خانگی و نان برشته هستند - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - این در حالی است که مقادیر تولید مواد سمی سرطانزا در این نوع غذاها وجود داشته و تیره‌تر شدن این گروه از خوراکی‌ها خبر از افزایش تولید مواد سمی و سرطانزا می‌دهد.


باید توجه داشت رنگ طلایی بسیار روشن برای تهیه چیپس یا سیب زمینی تولید شده این مواد سمی را به حداقل رسانده و برای تهیه نان تست - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - نیز باید رنگ آن کمترین درجه تیرگی را داشته باشد و از برشته شدن آن جلوگیری شود. محققان معتقدند، معمولاً از آنجا که در - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - درجه حرارت بالای 120 درجه سانتیگراد، تولید این ترکیبات شیمیایی آغاز می‌شود بهتر است - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - از تفت دادن سیب زمینی در دمای بالا و به مدت طولانی خودداری کرد. به گزارش پژوهشگران در بهترین حالت، میزان آکریل آمید مواد غذایی نشاسته‌دار برشته 9 میکروگرم در واحد کیلوگرم - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - است که این میزان در نان‌های کاملاً برشته و سیب زمینی‌های طلایی رنگ مایل به قهوه‌ای به 167 میکروگرم می‌رسد.

آمارها اثبات کرده است معمولاً در چیپس‌های خانگی یا کارخانه‌ای نامعتبر میزان ترکیب شیمیایی سرطان معادل با 1025 میکروگرم آکریل آمید در واحد کیلوگرم است از این رو با حذف این خوراکی از رژیم غذایی روزانه احتمال ابتلا به سرطان کاهش می‌یابد . همچنین میزان ماده سرطان زا در سیب زمینی سرخ - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - کرده و نان‌های برشته خانگی - اجاره الو قلیون فوری آپادانا - 950 میکروگرم تخمین زده شده که نشان دهنده بی‌توجهی افراد در طبخ این خوراکی‌ها و در نظر نگرفتن رنگ آنها است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram