تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18103.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۷

چطور فیبر بیشتری را در رژیم غذایی مان بگنجانیم؟

بسیاری از ما نیاز به خوردن فیبر بیشتر و قند کمتر در رژیم غذایی داریم. خوردن مقدار زیادی فیبر با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، سکته مغزی، دیابت نوع 2 و سرطان روده در ارتباط است.

قُل قُل: بسیاری از ما نیاز به خوردن فیبر بیشتر و قند کمتر در رژیم غذایی داریم. خوردن مقدار زیادی فیبر با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، سکته مغزی، دیابت نوع 2 و سرطان روده در ارتباط است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، دستورالعمل های اخیر در مورد میزان استاندارد مصرف فیبر می گویند که این میزان باید روزانه حداقل 30 گرم از یک رژیم غذایی سالم و متعادل را تشکیل دهد. و این در حالی است که اکثر بزرگسالان تنها 18 گرم فیبر در طول روز دریافت می کنند.

کودکان زیر 16 سال به اندازه بزرگسالان نیازی نیست این مقدار فیبر را دریافت کنند:

میزان مورد نیاز فیبر روزانه برای کودکان 2 تا 5 سال، 15 گرم، 5 - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - تا 11 سال، 20 گرم و 11 تا 16 سال 25 گرم است.

به طور متوسط کودکان و نوجوانات تنها حدود 15 گرم فیبر در روز دریافت - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - می کنند و باید به خوردن مقدار زیادی از میوه و سبزیجات و غذاهای نشاسته دار و سبوس دار تشویق شوند.

چرا به فیبر در رژیم غذایی نیاز داریم؟

بر - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - اساس شواهد موجود خوردن مقدار زیادی فیبر - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - با کاهش خطر ابتلا به بیماری های مختلفی همراه است. انتخاب غذاهای پرفیبر همچنین باعث یم شود که احساس سیری - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - کنیم و پر خوری نکنیم، فیبر به هضم بهتر غذا کمک می کند ضمن این که جلوگیری کننده از - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - یبوست است.

انواع فیبرهای غذایی را می ‌توان در دو گروه دسته بندی - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - کرد - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - شامل:

فیبرهای محلول: این نوع فیبر باعث پایین آوردن کلسترول خون - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - می ‌شود و - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - در جو، جودوسر، مرکبات و حبوبات یافت می ‌شود. - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - فیبرهای محلول به کاهش وزن نیز کمک می ‌کنند؛ زیرا بعد از مصرف غذای حاوی این نوع فیبر فرد احساس سیری و سنگینی می - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - ‌کند و در نتیجه دیرتر گرسنه می ‌شود.

فیبرهای نامحلول: این نوع فیبر در - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - آب حل - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - نمی‌ شود و سبب افزایش سرعت حرکت مواد غذایی در دستگاه گوارش شده و حجم مدفوع را افزایش می‌ - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - دهد. سبوس گندم، آرد کامل گندم، انواع سبزی‌ ها و آجیل منبع بسیار خوب فیبر نامحلول هستند.

نکاتی برای افزایش فیبر در رژیم غذایی

بالاترین میزان فیبر را می توانید از طریق وعده - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - صبحانه دریافت کنید. بیسکوئیت - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - های سبوس - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - دار و یا فرنی منابع خوبی از فیبر و غلات سالم در صبحانه هستند.

در وعده های دیگر، استفاده از نان های سبوس دار، ماکارونی، بلغور گندم و برنج قهوه ای گزینه های مناسبی هستند. سیب زمینی پخته، لوبیا، عدس، و یا انواع سالادها را نیز می تواند رد نظر گرفت.

برای تنقلات سعی - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - کنید میوه های تازه، کراکرهای چاودار، آجیل بدون نمک یا دانه ها را در رژیم خود بگنجانید. در میان وعده - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - ها فراموش نکنید که دو برش نان تست سبوس دار 6.5 گرم فیبر دارد و یک موز حاوی 1.4 گرم فیبر است. یک لیوان کوچک از مخلوط میوه ها نیز - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - 1.5 گرم فیبر دارد.

یک مشت آجیل نیز می تواند 3 گرم - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - فیبر به بدن وارد کند. تنها مطمئن شوید که آجیل بدون نمک و - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - یا بدون قند است. مکمل های فیبر به اندازه منابع - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - طبیعی نمی توانند مفید باشند.

کاهش میزان سرطان و بیماری‌های قلبی و عروقی با مصرف فیبر

مردم کشورهایی که رژیم غذایی غنی از فیبر دارند مقاومت بیشتری نسبت به انواع سرطان‌ ها، بیماری‌ های قلبی عروقی و بیماری‌ های دستگاه گوارش از خود نشان - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - می‌ دهند و بر عکس کشورهایی که مصرف - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - غلات تصفیه شده و نان ‌های سفید، انواع نوشابه‌ ها و آبمیوه ‌های صنعتی در آن ‌ها زیاد بوده یا به عبارت ساده‌ تر مصرف فیبر مواد غذایی آن ‌ها کم است، بیشتر به بیماری‌ هایی چون انواع سرطان ‌ها، بیماری ‌های قلبی و عروقی، عفونت ‌های روده ‌ای و ... دچار می‌ شوند.

فیبر - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - و یبوست

یکی از دلایل ایجاد یبوست خصوصا در مناطق صنعتی و شهری عدم دریافت کافی از مواد غذایی حاوی فیبر نظیر میوه‌ ها، سبزی ‌ها، دانه ‌های کامل، غلات و - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - حبوبات است. این افراد کمتر از 10 گرم فیبر در روز دریافت کرده و همین امر باعث یبوست در آنها می‌ شود. اضافه - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - کردن 25 تا 30 گرم فیبر در رژیم غذایی روزانه می ‌تواند به رفع این مشکل کمک کند.

فیبر؛ ماده‌ ای مهم برای کنترل وزن

متخصصان معتقدند که فیبر ماده مهمی برای کنترل وزن است. رژیم‌ های غذایی حاوی فیبر معمولا با چربی و قند کمتری همراه بوده و بنابراین رژیم‌ های غذایی غنی از فیبر انرژی - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - کمتری دارند. همچنین غذاهای حاوی فیبر - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - با سرعت بیشتری از دستگاه - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - گوارش عبور می ‌کنند و فرصت جذب مواد غذایی پر انرژی کمتر شده و دفع این غذاهای چاق کننده بیشتر می ‌شود. علاوه بر آن غذاهای حاوی فیبر حجیم‌ - قیمت قلیان یک بار مصرف ولنجک - ترند و سبب پر شدن معده و احساس سیری زودرس می ‌شوند.

منبع:www.nhs.uk


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram