تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18175.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۶

توصیه‌های تغذیه‌ای برای زائران اربعین حسینی

متخصص تغذیه در توصیه به زائران حسینی، گفت: ترکیب ماست با میوه و مصرف آن جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری‌های گوارشی هنگام سفر لازم است.

قُل قُل:متخصص تغذیه در توصیه به زائران حسینی، گفت: ترکیب ماست با میوه و مصرف آن - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری‌های گوارشی هنگام سفر لازم است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، منصور رضایی در رابطه با تغذیه زائرانی که در ایام اربعین قصد پیاده‌روی در مسیر نجف به کربلا را دارند، اظهار داشت: بقراط 2400 سال پیش عنوان کرد؛ انسان سالم فردی است که روده سالم داشته باشد و ضامن روده‌های سالم نیز مصرف فیبر و وجود باکتری‌های - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - مفید است.


وی افزود: باکتری‌های - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - مفید در لبنیاتی همچون ماست وجود دارد. بنابراین - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - ترکیب ماست با میوه همچون ماست و خیار و مصرف آن جهت حفظ سلامتی توصیه می‌شود و زائران حسینی که قصد عزیمت به کربلا را دارند بهتر است مصرف این ترکیب غذایی را مدنظر قرار دهند.


متخصص تغذیه با اشاره به اینکه ترکیب ماست با سبزی و میوه از اسهال در مسافرت نیز جلوگیری می‌کند، بیان داشت: مصرف ماست و خیار، ماست و موسیر، ماست و سیر همچنین ماست و سبزیجات جهت حفظ سلامتی مسافران حین سفر توصیه می‌شود.


رضایی ادامه داد: زائران حسینی بهتر است در سفر مصرف مرغ و ماهی را نداشته یا آن را بسیار اندک استفاده کند چرا که این ماده‌های غذایی فسادپذیر است و هنگام سفر می‌توانند مشکلاتی را برای آنها پدید آورد لذا توصیه می‌شود حبوبات را جایگزین مصرف مرغ و ماهی قرار داد.


به گفته وی مصرف آش، سوپ، خورش و آجیل بهداشتی جایگزین‌های مناسبی به جای مصرف مرغ و ماهی در سفر هستند.
متخصص تغذیه با اشاره به اینکه مصرف کنسرو در طول سال توصیه نمی‌شود، اظهار کرد: ولی هنگام سفر استفاده از کنسرو بهتر از غذاهایی همچون مرغ و ماهی بوده چرا که امکان فساد آن وجود - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - ندارد و در صورتی - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - که آن را 20 دقیقه بجوشانیم و بسته کنسرو نیز ورم - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - نکرده باشد، می‌توانیم استفاده از آن را هنگام - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - سفر به عنوان یک وعده - قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه - غذایی داشته باشیم.


رضایی خاطرنشان کرد: بهتر است زائران هنگام سفر شیر مصرف نکنند چرا که علاوه بر فاسد شدن سریع آن سبب نفخ و مشکلات گوارشی می‌شود لذا بهتر بوده مصرف ماست را به صورت ویژه جهت حفظ سلامتی در سفر مورد توجه قرار دهند.


- قیمت قلیان ذغال روشن فرمانیه -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram