تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18005.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۸

اثرات خطرناک مصرف بیش از یک گرم زعفران در روز

نتایج تحقیقات نفر اول جشنواره علوم پزشکی رازی مشخص کرد که زعفران علاوه از خواصی مانند تقویت حافظه، درمان افسردگی و ضد تشنج بوده، می‌تواند اثرات خطرناکی هم داشته باشد اگر روزی بیش از یک گرم مصرف شود.

قُل قُل:نتایج تحقیقات نفر اول جشنواره علوم پزشکی رازی مشخص کرد که زعفران علاوه از خواصی مانند تقویت حافظه، درمان افسردگی و ضد تشنج بوده، می‌تواند اثرات خطرناکی هم داشته باشد اگر روزی بیش از یک گرم مصرف شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،حسین حسین‌زاده محقق رتبه اول جشنواره رازی در بخش علوم پایه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی خود را که منجر به کسب رتبه نخست جشنواره رازی شد تشریح کرد.


وی با بیان اینکه تحقیقات او بر روی خواص گیاهان به‌خصوص زعفران بوده است، گفت: بر روی زعفران تحقیقات زیادی انجام شده به طوریکه بیش از 80 مقاله بین‌المللی در ارتباط - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - با آن نوشته شده است.


این محقق برتر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در تحقیقات شما مشخص شده که زعفران در درمان ام‌اس موثر است یا خیر، گفت: در حد علوم پایه کارهای مشترکی با ژاپن انجام شده و خود - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - ایران نیز به تنهایی در این زمینه تحقیقاتی کرده است اما هنوز به طور قطع نمی‌توان گفت که ام‌اس به وسیله زعفران درمان می‌شود.


وی در مورد دستاوردهای تحقیق خود و خواص زعفران گفت: ما مشخص کردیم که از زعفران می‌توان در درمان افسردگی استفاده کرد ضمن اینکه این گیاه در تقویت حافظه نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند.


حسین‌زاده با بیان اینکه زعفران اثرات آرام‌بخشی و خواب‌آوری دارد، گفت: از این گیاه می‌توان به عنوان - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - ضد تشنج نیز استفاده کرد ضمن اینکه کاهش دهنده فشار خون محسوب شده و به عنوان پادزهر نیز در درمان مسمومیت با برخی از سموم و آفت‌کش‌ها کاربرد دارد.


وی با هشدار به مصرف کنندگان زعفران گفت: مصرف بیش از یک گرم زعفران در روز می‌تواند اثرات خطرناکی مانند خونریزی‌های داخلی و خون‌ریزی از بینی را در پی داشته باشد.


این محقق کشور ادامه داد: آزمایش‌های بالینی در مورد اثرات زعفران - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - در بالا بردن ایمنی بدن و سلامت انجام شده و می‌توانیم بگوییم که مصرف روزانه 10 میلی‌گرم زعفران خاصیت پیشگیرانه دارد.


وی افزود: مصرف - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - 40 میلی‌گرم زعفران در درمان افسردگی اثرات خوبی دارد و همچنین زعفران یک تقویت کننده قوای جنسی محسوب می‌شود.
به گفته حسین‌زاده از زعفران می‌توان به عنوان یک داروی ضد سکته‌های قلبی و مغزی و درمان عدم خون‌رسانی به بافت - قیمت سفارش قلیون روشن قیطریه - کلیه استفاده کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram