تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18140.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۳

اگر می خواهید لاغر شوید،لباس گرم نپوشید

سرما و زمستان زود از راه رسیده امسال همه را غافل گیر کرده است؛ اما این سرمای ناخوانده برای یک گروه نعمت بزرگی است؛ گروهی که به دنبال کاهش وزن هستند.

قُل قُل: سرما و زمستان زود از راه رسیده امسال همه را غافل گیر کرده است؛ اما این سرمای ناخوانده برای یک گروه نعمت بزرگی است؛ گروهی که به دنبال کاهش وزن هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا زندگی، یکی - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - از مشخصه های سردترین فصل سال لباس های گرم و کلفت است؛ لباس هایی که نوعی برای ما به - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - حساب می آیند. البته این لایه محافظتی چندان برای آنهایی که دارای اضافه - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - وزن و چاق هستند فایده ای ندارد و تا می توانند باید از آنها - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - دوری کنند. بله؛ تعجب نکنید لباس کم پوشیدن در کاهش وزن تأثیر بسزایی - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - دارد. در واقع، این سرما است که با - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - ایجاد تغییر در باکتری های موجود در روده به کم شدن وزن کمک می کند.

بنا بر تحقیقات انجام شده، قرار گرفتن در معرض درجه - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - حرارت پایین و سرما تأثیری کاملاً مشابه با ورزش - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - کردن بر - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - بدن می گذارد - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - و منجر به تولید نوعی چربی خوب در بدن می شود. هوای سرد با تقویت سیستم سوخت و ساز در بدن از افزایش وزن جلوگیری می کند. علاوه بر این، سرما ترکیب باکتری های روده را تغییر می دهد و با این فرآیند روند چربی سوزی را تسریع می کند.نکته جالب توجه این تحقیقات تأکید بر نقش غیرقابل انکار و کلیدی میکروب ها و باکتری های بدن در انطابق با محیط و تنظیم انرژی بدن است.

در حالی که چربی های سفید که به چربی های بد معروف هستند، میل و اشتهای انسان به غذا را افزایش می دهند؛ چربی های قهوه ای با خوب با افزایش دمای - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - درونی - قیمت سفارش قلیان فوری قیطریه - بدن موجب سوزانده شدن چربی ها و کاهش اشتها می شوند. بنابراین، اگر در برابر سوز و سرما مقاومت کنید و با لباس های گرم خودتان را نپوشانید می توانید به کاهش وزن و از بین رفتن چربی های بدن امید داشته باشید. پس برای رسیدن به وزن ایده آل با لباس های پشمی و گرم خداحافظی کنید.

منبع دیلی میل

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram