تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18121.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۲

استفاده از جوهر قند در نان تخلف است/پیگیر توسعه مصرف نان صنعتی هستیم

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو با بیان اینکه طرح توسعه تولید و مصرف نان های صنعتی در حال پیگیری است، گفت: استفاده از جوهر قند در نان تخلف محسوب شده و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

سلامت - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - نیوز:مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو با بیان اینکه طرح توسعه تولید و مصرف نان های صنعتی در حال پیگیری است، گفت: - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - استفاده از جوهر قند در نان تخلف محسوب شده و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش قُل قُل به نقل از ایرنا ،حسین رستگار با اشاره به گزارش های رسیده به این سازمان در روزهای اخیر درمورد استفاده معدودی از - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - نانوایان از جوهر قند - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - در پخت نان افزود: کیفیت نان در - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - ایران به علت مصرف زیاد آن از اهمیت بسزایی برخوردار است، - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - زیرا وجود هرگونه آلاینده در نان برای سلامت اهمیت خاصی دارد. وی تاکید کرد: مصرف نان به عنوان یک ماده مغذی و با انرژی بالا در ایران در مقایسه با کشورهای توسعه یافته بسیار زیاد است، بنابراین به هیچوجه نباید مواد غیرمجاز در آن استفاده شود.

رستگار افزود: - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - جوهر قند خاصیت سفیدکنندگی داشته و موجب می شود نان کش بیشتری یافته و خاصیت ارتجاعی داشته باشد. جوهر قند همچنین اثرات نامطلوبی روی دستگاه گوارش و فعالیت آنتی آکسیدان ها به عنوان سیستم دفاعی بدن - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - دارد. مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: جوهر قند، اثر سمی روی بدن دارد، هرچند جوهر قند شکل ظاهری نان را بهتر می کند اما آسیب آن به سلامت بدن، سنگین تر است. رستگار افزود: اغلب نانوایی ها از این ماده مضر استفاده نمی - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - کنند - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - و گزارش های ما در این زمینه محدود است.

وی تصریح کرد: سنجش جوهرقند در نان سخت است زیرا این ماده هنگام حرارت از نان خارج می شود. به گفته رستگار، جوهر قند نه تنها موجب آلایندگی نان شده بلکه برای سلامت خود نانوایان نیز مضر است. مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: نظارت بر کیفیت نان یک وظیفه چندگانه است که با همکاری آزمایشگاه های سازمان غذا و دارو، معاونت بهداشت محیط وزارت بهداشت و اتحادیه نانوایان انجام می شود. رستگار افزود: باید آموزش های لازم - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - به نانوایان درمورد خطرات جوهر قند برای محصول و نیز سلامت آنها ارائه - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - و نظارت ها در این زمینه نیز قوی تر شود.


** نظارت نان های صنعتی راحت تر است

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - طرح ترویج مصرف نان های صنعتی را پیگیری می کنیم. تمام نان های صنعتی از سازمان غذا و دارو مجوز و پروانه دریافت می کنند و کنترل و نظارت کاملی روی آنها انجام می - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - شود. رستگار افزود: یکی از برنامه های غذایی کشور این است که تولید نان های صنعتی در کشور - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - افزایش یابد. این طرح چند سال است که دنبال می شود اما متاسفانه به نتیجه نرسیده است.

وی تاکید کرد: مصرف نان های صنعتی باید گسترش یافته و در کنار آن نظارت بر نان های سنتی - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - قوی تر شده تا استانداردهای تعریف شده مانند میزان نمک، انتقال نیافتن سوخت فسیلی به نان و - قیمت تحویل قلیون فوری قیطریه - نبود جوهر قند (یا بلانکیت) در آنها به دقت رعایت شود. رستگار یادآور شد: نان اغلب نانوایی های سنتی دارای پخت مناسبی است اما نانوایی های معدودی تخلفاتی دارند که پیگیر آن هستیم و متخلفان به دادگاه معرفی می شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram