تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18344.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۴

اتفاقاتی که با خوردن شکر در بدن می افتد

شکر ماده ای است خطر بسته شدن رگ های خونی را افزایش داده و اندازه کلیه ها را بزرگ می کند.

قُل قُل: شکر ماده ای است خطر بسته شدن رگ های خونی را افزایش داده و اندازه کلیه ها را بزرگ می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، انجمن قلب آمریکا در سال 2009 اعلام کرد که مردم این کشور روزانه به طور متوسط 22 قاشق چای خوری شکر مصرف می کنند.

به گزارش preventationشکر ماده ای است خطر - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - بسته شدن رگ های خونی را افزایش داده و اندازه کلیه ها را بزرگ می کند.

شکر عامل چاقی است: مصرف بیش از حد شکر، میزان فروکتوز را - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - در بدن افزایش می دهد و باعث چاقی می شود. گلوکز موجود در شکر به راحتی در اندامها مورد استفاده قرار می گیرد، در حالیکه تنها ارگانی که سوخت و ساز فروکتوز را برعهده دارد کبد است. فروکتوز انباشته شده در کبد به چربی تبدیل می شود.

شکر استعداد بدن برای دیابت را بالا می برد: به ازای مصرف هر 150 کالری موجود در قند به طور روزانه، میزان شیوع دیابت را 1.1 درصد افزایش می دهد. بسیاری از مواد غذایی حاوی قندهای پنهان هستند که ممکن است از وجود آنها آگاه نباشیم. خواندن برچسب این مواد هنگام خرید، یک راه مفید برای آگاهی از میزان قند موجود در آنها است.

شکر دشمن قلب است: حقیقت این است که دیابت و بیماری های قلبی در ارتباط نزدیک با هم هستند. در ضمن بیماری - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - های قلبی و سکته مغزی - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - عامل شماره یک مرگ و میر در میان - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - دیابتی ها محسوب می شوند و 65 درصد علت مرگ و میر در مبتلایان به دیابت ناشی از این عوامل است. توصیه انجمن قلب آمریکا از این میزان سطح شکر و قند برای مردان، زنان و کودکان تجاوز نمی کند: 5 قاشق چای خوری در روز برای زنان (20 گرم)، 9 قاشق چای خوری برای مردان ( 36 گرم)، و 3 قاشق چای خوری برای کودکان (12 گرم). یک قوطی نوشیدنی گازدار به طور کلی شامل 12 گرم شکر و یک قطعه نان گندم کامل شامل 2 قاشق چای خوری قند است.

شکر باعث هرج و مرج کلسترول می شود: شکر کلسترول بد خون را به شدت بالا می - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - برد و کلسترول خوب را پایین می آورد و در کل سبب بالا رفتن کلسترول می شود.

شکر منجر به افزایش خطر - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - ابتلا به دیابت نوع 3 (آلزایمر) می شود: وحشتناکترین بیماری قرن یعنی آلزایمر که با حواس پرتی های کوچک شروع می شود بر اثر مصرف شکر به وجود می آید.

شکر گرسنگی می آورد: مصرف بیش از حد قند و شکر مقاومت در برابر هورمون لپتین را موجب می شود. لپتین از سلولهای چربی ترشح می شود. هر چقدر چربی بیشتری در بدن موجود باشد لپتین بیشتری ترشح می شود. مقاومت در برابر این هورمون و جلوگیری از ترشح آن، باعث زیاده روی در خوردن غذا می شود که در نهایت چاقی را در پی - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - دارد.

شکر عامل افسردگی است: - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - برخی تصور می کنند با خوردن چیزی شیرین روحیه شان شاد خواهد شد در حالیکه کاملا بر عکس است. شادی حاصل از خوردن شیرینی به خاطر اعتیادی است که به آن دارید و با خوردن آن آرامش می یابید اما در روحیه و امواج مغزی شما اثر متضاد دارد.

شکر باعث پوکی استخوان - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - است: شکر عامل اصلی پوکی استخوان - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - است. چگونه؟ شکر - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - ماده ای زائد است که فاقد هر گونه ویتامین یا مواد معدنی است و بدن قادر به هضم - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - و جذب آن نیست. از این رو سلولها مجبور هستند برای شکستن مولکولهای شکر - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - از املاح کلسیم و منیزیوم ذخیره در استخوانها استفاده کنند. هر چه - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - بیشتر چیزهای شیرین مصرف شود کلسیم بیشتری از استخوانها خارج شده و در فرایند هضم شکر مصرف می شود. در نهایت استخوانها بعد از چند سال پوک می شوند. دلیل اصلی خرابی - قیمت تحویل قلیون روشن کاشانی - دندانها نیز همین است.

www.preventation.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram