تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل الو قلیان نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18109.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۱

بهبود قدرت بینایی با مصرف روغن ماهی

محققان دریافتند مصرف مکمل های روغنی اُمگا۳ می تواند تا ۱۰۵ درصد موجب بهبود خشکی چشم شود.

قُل قُل: محققان - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - دریافتند مصرف مکمل های روغنی اُمگا۳ می تواند تا ۱۰۵ درصد موجب بهبود خشکی چشم شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، طبق مطالعه اخیر محققان مصرف روزانه روغن ماهی به پیشگیری از مشکلات - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - قدرت بینایی کمک می کند.


در حال حاضر اسیدهای چرب اُمگا۳ - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - به خاطر پیشگیری از بیماری های قلبی-عروقی نظیر - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - حملات قلبی و سکته ها شناخته شده هستند، اما اکنون این اسید چربی که عمدتاً در ماهی آب های سرد نظیر ساردین، قزل آلا و خال مخالی و همچنین در مغزیجات و دانه ها یافت می شود، مانع بروز مشکلی موسوم به «سندروم چشم خشک» - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - می شود.


اگر قدرت بینایی شما در نور کم - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - یا مه به خوبی عمل نکند، اَمگا۳ می تواند امنیت شما را در جاده های تاریک حفظ کند.


دیوید آلامبی، جراح و متخصص چشم در لندن، در مطالعات خود آشکار ساخت که پرده ایی از اشک چشم حاوی لایه ایی روغنی است که به حفظ آب در - قیمت تحویل الو قلیان نیاوران - سطح چشم کمک می کند و اگر فرد با کمبود اُمگا۳ روبرو باشد، ممکن است از خشکی چشم رنج ببرد.


وی به بیمارانش مصرف ماهی های آب های سرد و همچنین روغن کتان را پیشنهاد می کند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram