تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18328.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۲

چرا کمبود وزن برایمان مضر است؟

خیلی لاغر بودن می تواند به شکلی جدی ناسالم باشد. محققان متوجه شده اند ژنی وجود دارد که مردان لاغر را در خطر دیابت قرار می دهد. این یکی از موارد لیست بلند بالای مشکلاتی است که کمبود وزن می تواند برای یک فرد به وجود بیاورد. مواردی از جمله بالا رفتن خطر سقط جنین، بیماری های ریوی، ناباروری مردان، و حتی بالا رفتن خطر مرگ در حوادث رانندگی.

قُل قُل:خیلی لاغر بودن می تواند به شکلی جدی ناسالم باشد. محققان متوجه شده اند ژنی وجود دارد که مردان لاغر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - را در خطر دیابت قرار می دهد.
این یکی از موارد لیست بلند بالای مشکلاتی است که کمبود وزن می تواند برای یک فرد به - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - وجود بیاورد. مواردی از جمله بالا رفتن خطر سقط جنین، بیماری های ریوی، ناباروری مردان، و حتی بالا رفتن - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - خطر مرگ در حوادث رانندگی.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، والیس سیمپسون دوشس ویندزور، جایی گفته است: هیچ وقت نمی توانی خیلی پولدار یا خیلی لاغر باشی، می شود گفت نصف حرفش درست بوده!
در واقع خیلی لاغر بودن - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - می تواند به شکلی جدی ناسالم باشد. محققان متوجه شده اند ژنی وجود دارد که مردان لاغر را در خطر دیابت قرار می دهد.
این یکی از موارد لیست بلند بالای مشکلاتی است که کمبود وزن می تواند برای یک فرد به وجود بیاورد. مواردی از جمله بالا رفتن خطر سقط جنین، بیماری های ریوی، ناباروری مردان، و حتی بالا رفتن خطر مرگ در حوادث رانندگی.


چه وضعیتی به عنوان کمبود وزن حساب می شود؟ نماد توده بدن یا BMI - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - پایین 18.5 را کمبود وزن می دانیم .
تحقیقات اخیر نشان داده ژنی - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - به - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - نام IRS1، که برخی افراد را لاغر نگه می دارد، با بالا رفتن خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و مشکلات قلبی عروقی در ارتباط است.
دکتر راث لاوس، استاد دانشگاه کمبریج که در این تحقیق شرکت داشت - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - می گوید: این ژن افراد را ظاهرا لاغر نگه می دارد، بدن مردانی که چنین ژنی دارند چربی را در - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - مکان های خطرناکی مانند اطراف قلب یا کبد ذخیره می کند.


این ژن لاغری - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - تنها قسمتی از ماجراست، و تحقیقات روی آن در مراحل اولیه به سر می برد. محققان طی آماری که از آمریکا گرفته اند متوجه شدند سالانه 34.000 - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - مرگ بر اثر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - کمبود وزن در این کشور اتفاق می افتد.


این آمار با سالانه 112.000 مرگ بر اثر چاقی مقایسه می شود، و با توجه به تعداد کم افرادی که کمبود - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - وزن دارند متوجه می شویم مرگ و میر بر اثر لاغری زیاد است.
متاسفانه بیشتر کسانی که کمبود وزن دارند متوجه این نیستند که بیشتر مشکلات سلامتشان مربوط به وزنی است که دارند. تیتر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - بیشتر خبرها از خطرات چاقی می گویند و ما نیز بیشتر اوقات به کسانی که لاغر هستند خوش شانس می گوییم.
یکی از علل این مشکل می تواند هورمونی باشد، افراد لاغر ممکن است کمبود استروژن داشته باشند، هورمون زنانه ای که برای سلامت مردان و زنان مهم است.
کمبود چربی بدن نیز با از دست دادن مواد شیمیایی ضروری برای داشتن سلامت فیزیکی و روانی مرتبط است. در ادامه هفت مشکل عمده که بر اثر کمبود وزن به وجود می آید را بیان خواهیم کرد.


شکستن - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - استخوان ها

با توجه به تحقیقاتی که روی 3.683 زن انجام گرفت، خانم هایی که همیشه لاغر بوده اند، وقتی به میان سالی می رسند در خطر شکستگی لگن قرار می گیرند.
شکستگی لگن ازشایع ترین آسیب ها در میان سالی - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - و از عوامل مرگ در افراد کهنسال است.
یک خانم هرچه لاغر تر باشد تراکم استخوانش نیز کمتر است. چربی ساخت استروژن را که بدن برای سالم نگه داشتن استخوان ها نیاز دارد سوخت رسانی می کند. کمبود استروژن می تواند استخوان ها را ضعیف و شکننده کند.
همچنین استخوان ها برای اینکه قوی بمانند باید وزن حمل کنند. این ورزش های نیازمند تحمل وزن مانند دویدن، پرش و لیفتینگ را برای افراد لاغر مهم می کند. ( در افرادی که اضافه وزن زیادی دارند، با اینکه وزن زیادشان - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - به قوی شدن استخوان ها کمک می کند اما از طرف دیگر باعث آسیب رسیدن به مفاصل زانو و - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - مچ پا می شود ).
یکی از راه - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - های جلوگیری از شکستگی استخوان در خانم های میان سال این است که مقداری وزن اضافه کنند. تحقیقات نشان داده اضافه کردن حتی 4.5 کیلو بین سنین 40 تا 60 می تواند باعث افزایش تراکم استخوان و کاهش خطر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - شکستگی استخوان شود.
در یک تحقیق دیگر نیز مشخص شد اضافه کردن وزن تا حد وزن طبیعی از 25 سالگی به بعد تا حدود زیادی از شکستگی لگن در میان سالی جلوگیری می کند.
شان پورتر، متخصص تغذیه می گوید: اضافه کردن وزن برای کسانی که کمبود وزن دارند زیاد کار دشواری نیست. خوردن میان وعده بین وعده های اصلی، نوشیدن شیر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - قبل از خواب، و اضافه کردن غلات یا تست به صبحانه، کار زیادی نمی برد.


آرتروز و بیماری قلبی

افراد لاغری که آرتروز دارند سه برابر بیشتر از افراد با وزن طبیعی، در خطر مرگ - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - بر اثر بیماری قلبی در میان سالی هستند. محققان بر این عقیده هستند که لاغرها آثار التهاب مربوط به آرتروز شدید را در نقاط دیگری - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - از بدن خود تجربه می کنند، و این می تواند تاثیری مرگبار روی قلب باشد.
التهاب مزمن نقش مهمی در تصلب شریان ایفا می کند، فرآیندی که - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - طی آن چربی در پوشش داخلی عروق رسوب می کند.


سقط جنین

خانم هایی که قبل از بارداری BMI پایینی دارند 72 درصد بیشتر در خطر - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - سقط جنین در سه ماه ابتدایی هستند. دلیل این اتفاق کمبود استروژن است، این هورمون که توسط سلول های چربی تولید می شود به باروری و بارداری سالم کمک - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - می کند.
خانم های بسیار لاغر از تهوع مزمن نیز در طول بارداری - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - رنج می برند. در بسیاری از این خانم ها حس بد اول صبح ( در خانم - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - های باردار شایع است ) تبدیل به تهوع و استفراغ شدید می شود. این تهوع و استفراغ خانم باردار را دچار سوء تغذیه و کم آبی شدید می کند. چنین وضعیت مادر و - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - جنین را در خطر جدی قرار می دهد و نیازمند مراقبت های پزشکی ویژه است.
تحقیقات نشان داده خانم هایی که قبل از بارداری - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - کمبود وزن دارند 43 درصد بیش از دیگران در خطر بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات بارداری هستند.


افسردگی

لاغری یعنی خطر بیشتر تصمیم به خودکشی. اولین تحقیق در مورد این ارتباط در سال 1996 انجام شد و - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - توسط مطالعات بعدی تایید شد.
تحقیقات نشان داده مردان لاغر در مقایسه با - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - افرادی که وزنی طبیعی دارند 12 درصد بیشتر در خطر تصمیم به خودکشی هستند. این در حالی است که مردان با اضافه وزن 12 درصد کمتر میل به چنین کاری دارند. مسئول این تحقیقات، دکتر فین راسموسن، می گوید: احساس ضعف دائمی می تواند باعث تاثیر منفی روی روحیه فرد شود.
این نیز ممکن است که بدن مردان لاغر به اندازه کافی هورمون سروتونین نسازد، این هورمون باعث احساس شادی در مغز می شود. آمارها نشان داده افراد لاغر نسبت به افراد چاق بیشتر در خودکشی موفق بوده اند.
متخصصان می گویند دلیل این موفقیت را می توان وضعیت بدنی افراد لاغر دانست چون راه های خودکشی برای آنها نسبت به افراد چاق هموارتر است. همچنین خودکشی با دارو برای کسی که اضافه وزن دارد کمتر از فردی با کمبود وزن خطرناک و کشنده است.


بیماری ریوی

با توجه به نتایج تحقیقاتی که طی 20 سال گذشته انجام شده، خانم های لاغری که سنشان بالا است، بیشتر در خطر بیماری های مزمن ریوی از جمله برونشیت، ذات الریه و آسم قرار دارند. محققان می گویند علت این مشکل ترکیبی از چند شاخص است.
خانمی که به صورت ارثی کمبود استروژن داشته باشد ممکن است با سیستم ایمنی نیز مشکل پیدا کند. در صدر همه اینها او ممکن است کمبود آدیپوکینها – - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - سلول های ترشح شده توسط بافت چربی که کاری حیاتی برای عمل کردن سیستم ایمنی انجام می دهند، داشته باشد.
چنین - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - خانمی ممکن است با هورمون - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - های - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - رشد نیز مشکل داشته - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - باشد که وجودشان برای نگهداری از بافت های ریه بسیار مهم است.


ناباروری در مردان

لاغری بیش از حد می تواند به باروری یک مرد آسیب برساند. با توجه به گفته های دکتر قیاس شیاب، که مسئول تحقیق روی بیش از 5.000 مرد است، - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - مشکل می تواند کمبود اسپرم سالم باشد. به نظر می رسد بین وزن و اسپرم ارتباط وجود دارد.
در تحقیق دیگری که - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - توسط محققان دانمارکی انجام گرفت مشخص شد، تعداد اسپرم ها در کسانی که کمبود وزن دارند بیش از یک سوم کمتر است همچنین غلظت اسپرم نیز کم گزارش شده – یکی دیگر از دلایل مهم ناباروری.
متخصصان بر این باورند که کمبود استروژن، توسط ذخیره چربی مردان تولید می - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - شود، ممکن است قسمتی از مشکل باشد، چون تعادل تستوسترون و استروژن برای تولید اسپرم ضروری است.


سوانح رانندگی

امکان مرگ افراد لاغر در سوانح رانندگی بیشتر از کسانی است که وزن طبیعی یا - قیمت الو قلیان فوری شهرک نفت - اضافه وزن دارند. تحقیقات روی 22.000راننده این ادعا را تایید می کند.
تحقیقات نشان داده در تصادف ها بهتر است چاق باشیم تا لاغر! آمار می گوید افراد چاق به لطف چربی اضافه می توانند جان سالم به در ببرند.
نبود لایه ی چربی در کسانی که کمبود وزن دارند آنها را بیشتر در خطر مرگ قرار می دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram