تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان فوری جنت آباد


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18259.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۶

واکس میوه ؛ بازی جدید با سلامت مردم

طی روزهای گذشته بازار شاهد ورود میوه های پاییزی بود ؛ میوه هایی که با رنگهای شاد خود به ویترین میوه فروشیها که مدتها بود خالی شده بودند رنگ وجلای دیگری داده است ؛ این درحالی است که خبرها حکایت از این دارد که این رنگهای زیبا حاصل دست طبیعت نیست و سودجویان با داروهای شیمیایی میوه های نارس را رنگ کرده وبه مردم از همه جا بی خبر میفروشند.

قُل قُل: طی روزهای گذشته بازار شاهد ورود میوه های پاییزی بود ؛ میوه هایی که با رنگهای شاد خود به ویترین میوه فروشیها که مدتها بود خالی شده بودند رنگ وجلای دیگری داده است ؛ این درحالی است که خبرها حکایت از این دارد که این رنگهای زیبا حاصل دست طبیعت نیست و سودجویان با داروهای شیمیایی میوه های نارس را رنگ کرده وبه مردم از همه جا بی خبر میفروشند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازقدس آنلاین،رئیس اتحادیه باغداران ایران چندی پیش - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - گفته بود:در چند سال اخیر عده‌ای - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - سودجو قبل از فصل برداشت، پرتقال را از باغداران خریداری می‌کنند و با استفاده از دستگاه‌هایی پرتقال را رنگ‌آوری می‌کنند و رنگ پرتقال را از سبز - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - به زرد - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - و یا نیمه زرد و سبز تبدیل می‌کنند.به گفته رئیس اتحادیه باغداران این گونه میوه‌ها برای - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - سلامتی ضرر دارند.زیرا میوه پرتقال،خودش اسید دارد و بر اثر گرمادهی میزان اسید آن بالاتر رفته و علاوه بر از بین رفتن خاصیت آن، برای دستگاه گوارش بسیار خطرناک است.

بنا بر این گزارش ، رنگ‌آمیزی میوه ها و یا سبززدایی به دو صورت انجام می شود که شیوه رنگ آمیزی با «گاز - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - اتیلن» در کشور ما کاربرد بیشتری دارد.میوه‌های کال چیده‌شده را می‌توان در محیط و فضای کنترل شده‌ای به شرایط مصرف رساند. این، همان کاری است که موجب سوء استفاده برخی برای فروش میوه‌های کال و با رنگ مصنوعی شده‌است. - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - آن‌ها میوه‌های کال چیده‌شده را در معرض گاز اتیلن قرار می‌دهند. اتیلن، رنگدانه‌های کلروفیل سبزرنگ را تخریب و رنگدانه زرد رنگ را - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - که زیر - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - کلروفیل محصور شده است - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - را آزاد - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - می‌کند. به‌این ترتیب میوه سبزرنگ کال، - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - ظاهری شبیه میوه‌های - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - رسیده می‌گیرد تا رنگ‌و روی جذاب آن، مشتری بیشتری در بازار میوه‌های نوبرانه پیدا کند.استفاده از اتیلن بیشتر در میوه‌هایی نظیر موز، - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - خرمالو و گوجه‌فرنگی کاربرد دارد.در روش اول ابتدا با گاز اتیلن، رنگ میوه‌ها را برمی‌گردانند و بعد در محلول رنگی غوطه‌ور می‌کنند تا رنگ میوه‌ها مجلسی‌تر و براق‌تر شود.

در روش دوم میوه ها در آب 50 درجه سانتی گراد به - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - مدت 20 دقیقه غوطه ور می - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - شوند تا رنگ جذب پوست میوه و یکدست شود. بعد از آن نیز میوه‌ها - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - سرد شده و واکس زده می‌شوند. - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - البته این روش درکشور ما کمتر انجام می‌شود. اما می‌شود ردپای آن را در میوه‌های وارداتی دید.در این روش ممکن است مواد شیمیایی به داخل میوه نیز نفوذ کرده و موجب مسمویت و حتی ابتلا به سرطان شوند.

*** افزایش ابتلا به سرطان‌گوارش‌

دراین حال یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارخانه های - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - سورتینگ تنها باید - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - از مواد مجاز استفاده کنند،گفت:سازمان غذا و دارو و زارت - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - جهادکشاورزی باید بر سلامت محصولات و مرکبات نظارت و با متخلفان برخورد کنند.رحمت الله نوروزی در گفت وگو با خانه - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - ملت با بیان اینکه امنیت غذایی یکی از مقوله های بسیار مهمی است که کمیسیون کشاورزی و مجلس نهم نسبت به آن حساسیت ویژه دارند،گفت:تاکنون نشست های مشترکی بین - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و وزارت جهاد کشاورزی، سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت انجام شده تا نسبت سالم بودن مرکبات اطمینان کسب شود.

نماینده مردم علی آباد کتول درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نرخ ابتلا به سرطان در کشور افزایش یافته است، افزود:سازمان غذا و دارو و زارت جهادکشاورزی باید بر سلامت محصولات - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - نظارت و با متخلفان برخورد کنند.نوروزی با بیان اینکه تعداد انگشت شماری برای افزایش ماندگاری مرکبات از مواد غیرمجاز استفاده می کنند، ادامه داد:حتی همین مقدار اندک نباید وجود داشته باشد،زیرا به سلامتی افراد آسیب می رساند.عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش کارخانه های سورتینگ در افزایش - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - ماندگاری محصولات، تصریح کرد: این کارخانه‌ها از مواد مناسب و مجاز برای افزایش ماندگاری - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - محصولات استفاده کنند - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - که اعتماد مردم نسبت به مصرف مرکبات سلب نشود.

***بازی با سلامت مردم

درهمین راستا یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از توزیع میوه های رنگ شده در بازار، گفت:افزودن هر نوع رنگ به میوه ها و مرکبات سلامت مردم را تهدید خواهد کرد.علی کائیدی با انتقاد از - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - توزیع میوه های رنگ شده در بازار، گفت: افزودن رنگ به میوه ها و یا تزیین آن ها با واکس برای جلب مشتری بیشتر تقلب برای کسب سود از سوی سودجویان بوده که باید دستگاه های نظارتی برخورد کنند.

نماینده مردم پلدختر - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه افزودن هر نوع رنگی به میوه ها و مرکبات سلامت مردم را تهدید خواهد کرد، تصریح - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - کرد: متاسفانه برخی سودجویان به تازگی برای تسریع در عرضه محصولات به بازار میوه ها را در شرایطی خاص به شکل ظاهرا رسیده درآورده و به - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - فروش می رسانند که این منطقی نیست.وی با بیان اینکه رنگ‌آوری مصنوعی میوه‌ها با استفاده از مواد شیمیایی به طورحتم تهدیدی جدی برای سلامت افراد است،افزود: به طورحتم میوه هایی که با رنگ مصنوعی به شکل ظاهری مورد پسند درمی آیند هیچ گاه به علت نداشتن مزه مطلوب مقبولیت عامه ندارند.این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید بر اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید بیش از پیش در راستای تامین سلامت مواد غذایی مردم حساسیت داشته باشد، گفت:با توجه به اوج گیری بسیاری از سرطان ها نباید اجازه دستکاری در تولید محصولات با هدف سودآوری صرف داده شود.

وی با تاکید بر - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - اینکه تولیدکنندگان میوه‌ها و محصولات کشاورزی باید به محصولات خود اجازه رشد کافی قبل را از عرضه به بازار بدهند،تصریح کرد: رنگ آوری در لیموشیرین،پرتقال و نارنگی در شرایط غیرطبیعی صورت می گیرد که به طورحتم تهدیدی بر سلامت جامعه است.عضو کمیسیون بهداشت و درمان - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت جهاد کشاورزی باید به صراحت اعلام کند که استفاده از هر نوع رنگ و مواد خاص برای رسیده و با کیفیت نشان دادن میوه ها ممنوع است.

*** عرضه میوه‌های واکس زده و رنگی

همچنین عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با انتقاد از ضعف نظارت حاکم بر بازار، گفت: احضار حجتی به مجلس برای بررسی کیفیت و سلامت میوه های مصرفی مردم در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد.علی ایرانپور با انتقاد از ضعف نظارت حاکم بر بازار، گفت: در بحث واردات محصولات کشاورزی یک سیاست لجام گسیخته را شاهد هستیم که بخشی از آن به عدم نظارت بر واردات مربوط می شود.وی با انتقاد از - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - حیله به کارگرفته شده ازسوی برخی سودجویان برای فروش محصولات خود،مطرح کرد: در حال حاضر واردات محصولاتی را به کشور شاهد هستیم - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - که به نوعی به شکل و رنگ و بوی محصولات مرغوب وارد می شود،اما عملا با یک سری حیله‌ها و فریب‌هایی که آن - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - محصول را مشتری پسند کند - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - رو به رو می شویم که نمونه آن رنگ کردن داخل هندوانه یا سایر مرکبات و همچنین زدن واکس به برخی میوه ها است.این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: در مقاطعی شاهد - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - واردات برنج، گندم و سایر - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - اقلام مورد نیاز مردم هستیم که برخی آلودگی ها - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - را به همراه دارند که این ها علاوه بر تهدیدی بر سلامت مردم نتیجه ضعف نظارت بر بازار است.ایرانپور - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - با تاکید براینکه باید نظارت ها دراین رابطه بیشتر شده و کیفیت ملاک قرار بگیرد، افزود: ارزیابی‌ها برای ارایه مجوز جهت واردات هر نوع کالا و محصولی باید براساس کیفیت باشد نه سود دلالان - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - و واسطه هایی که اقدام به واردات می - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - کنند.

وی با بیان اینکه طبق قانون انتزاع تمام مسئولیت واردات و صادرات محصولات کشاورزی مربوط به وزارت جهاد کشاورزی است و این وزارتخانه باید پاسخگو باشد،تصریح کرد:وزارت - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - جهاد کشاورزی باید پاسخگوی عرضه میوه های واکس - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - زده و رنگی به بازار باشد.

***نظارت - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - برسلامت مرکبات

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - اینکه وزارت بهداشت - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - و جهاد کشاورزی بر سلامت مرکبات نظارت می کنند، گفت:بزرگترین پایانه مرکبات و میوه در شهرستان جویبار در حال احداث است.سیدهادی حسینی با بیان اینکه به شدت با کارخانه های سورتینگی که به تزریق گاز اقدام کنند،برخورد می شود،گفت: برخی از کارخانه‌های سورتینگ که تعداد آنها کم است اقدام - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - به این کار کرده اند که به شدت آنها برخورد می شود.

نماینده مردم - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - قائمشهر،سوادکوه و جویبار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی متولی نظارت براین بخش هستند،افزود:این محصولات به طور مستقیم با سلامت مردم در ارتباط هستند و هرگونه آلودگی در - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - میوه ها - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - به سلامت آنها آسیب می رساند.حسینی با بیان اینکه تعداد این واحدها - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - انگشت شماراست،ادامه داد:مردم به مرکبات و میوه‌ها اعتماد کنند چون نهادهای مربوطه به - قیمت الو قلیان فوری جنت آباد - خوبی بر کارکرد کارخانه های سورتینگ نظارت می کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram