تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان فوری اختیاریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18075.html

۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۶:۱۸

بهترین خوردنی های شب یلدا

شب یلدا یکی از سنت های پسندیده است که در آن افراد دور هم جمع می شوند و تجدید خاطرات و صله رحم صورت می گیرد، ولی افراد باید در مصرف خوردنی ها و نوشیدنی ها احتیاط نمایند تا دچار عوارض ناشی از پرخوری در این شب نشوند.

قُل قُل: شب یلدا یکی از سنت های پسندیده است که در آن افراد دور هم جمع می شوند و تجدید خاطرات و - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - صله رحم صورت می گیرد، ولی افراد باید در مصرف خوردنی ها و نوشیدنی ها احتیاط نمایند تا دچار عوارض ناشی از پرخوری در این شب نشوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، امروزه آیین شب یلدا، خوردن آجیل مخصوص (آجیل مشکل گشا) - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - و انواع میوه است که همه جنبه نمادی دارند. بیشتر این میوه ها پُردانه هستند (نمادی از برکت خیزی و باروری) و سرخ رنگ (نمایندگان خورشید) مانند هندوانه، انار و چغندر پخته یا لبو. البته سفره شب چله در مناطق گوناگون ایران، بسته به فرهنگ قومی، تفاوت هایی هرچند اندک دارد؛ اما باید توجه داشت که خوردنی های شب یلدا، در واقع میوه و آجیل است و نه شام!

سردی اتان نکند
شب یلدا، شب اول زمستان است که هوا معمولاً بسیار سرد می باشد بنابراین از نظر طب سنتی، خوردن یا آشامیدن خنکی جات همچون هندوانه، انار ترش، مرکبات مخصوصاً با طعم ترش، برگه هلو و زردآلو در این شب خیلی توصیه نمی شود و در صورت مصرف آن ها، باید به مقدار کم میل نمود. مخصوصاً افراد با مزاج سرد باید مراقب باشند که یا اصلاً از این موارد نخورند و یا در صورت میل کردن، از گرمی - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - جات نیز استفاده کنند.


صدالبته بدیهی است که سالمندان و پیران، افراد سردمزاج یا مبتلایان به بیماری های دارای طبیعت سرد، (مانند مشکلات گوارشی چون ریفلاکس، نفخ یا بدهضمی، کم کاری تیروئید، کبد چرب، - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - افسردگی ها و...) باید بیشتر در مصرف خوردنی های سرد احتیاط کنند.


انار شیرین آبدار، در نخستین شب زمستان میوه مناسبی است اما انار ترش، به ویژه برای افراد میانسال و یا لاغر یا افسرده یا کم خواب و به طور کلی افرادی که مزاج خشک دارند - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - یا دچار سوءمزاج ها و بیماری های با طبیعت خشک هستند، میوه مناسبی - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - نیست

توجه شود که در صورت سرد بودن مزاج، کسالت و خواب آلودگی، مشکلات مفصلی مانند تورم - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - و درد و اختلالات گوارشی مانند نفخ معده و روده و... مخصوصاً با مصرف سردی جات - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - مانند هندوانه، لبنیات، ترشیجات، برگه ها و ... تشدید می شود.

در این صورت بهتر است از گرمیجاتی چون چای یا عرق نعنا، چای دارچین یا زعفران که با کمی نبات یا عسل شیرین شده باشد و در آن تعدادی هل خرد شده هم موجود باشد استفاده - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - شده یا می توان از پودر زیره - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - سبز با کمی شکر بعد از غذا بهره برد.


خوب ها کدامند؟

مصرف تنقلاتی مانند مغزها (بادام، فندق، بادام زمینی، پسته و ...)، نخودچی، کشمش، مویز، انجیر و توت خشک، تخمه ها و ... که - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - کم حجم و پرانرژی هستند در فصل زمستان برای کودکان و بزرگسالان مورد توصیه می باشند. این امر یک آموزش طبی هم تلقی می شود که در آغاز فصل زمستان باید به میزان بیشتری از این مواد استفاده نمایند. در میان مغزها، استفاده از مغز بادام بهتر است، زیرا به اعتدال نزدیک تر می باشد.

بعد از بادام، مصرف - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - پسته و پس از آن، بادام زمینی و فندق و بعد گردو مورد توصیه می باشند، البته گردو نباید به تنهایی و به مقدار زیاد خورده شود. همچنین بهتر است مغزها به صورت - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - تازه، از پوست سخت خود خارج و خورده شوند تا خاصیت آن ها کاهش نیابد - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - و یا بر اثر ماندن طولانی در معرض هوا فاسد نشوند.


در این شب حساب مزاج خود را هم داشته باشید. گرم مزاجان می توانند از خنکی جات استفاده کنند و باید در مصرف گرمی جات زیاده روی نکنند تا دچار غلبه حرارت، خارش و تحریک پوست، سوزش مقعد، تلخی دهان، سردرد و بی خوابی شبانه نشوند.


چی را با چی بخوریم؟

این - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - که چه ماده ای با - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - چه ماده ای خورده شود هم موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد، مثلاً برگه هلو و یا زردآلو (که جزء سردی جات می باشند) نباید همراه با هندوانه خورده شوند و بهتر است همراه آن ها از مواد گرمتر استفاده شود. خوردن انار و باقلا نیز همراه با گلپر یا نمک توصیه می شود، زیرا به این ترتیب از میزان سردی انار و باقلا کاسته می شود.


نحوه درست پذیرایی از مهمانان

اگر بخواهیم ترتیب درستی برای خوردنی های این شب توصیه کنیم که در آن، شام هم (در صورت ضرورت!) باشد، باید گفت بهتر است در ابتدای شب نشینی، از میهمانان با میوه ها پذیرایی شود؛ سپس با فاصله ای، از آجیل شب یلدا استفاده شود و در صورت لزوم، بعد چندی (دست کم یک ساعت) شامی مختصر و سبک که چندان چرب نباشد، میل گردد.توصیه می شود افراد بعد از خوردن این مواد چند - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - قدم پیاده روی نمایند.

بهترین خوردنی شب یلدا

بهترین خوردنی شب یلدا، آجیل است که از گذشته های دور شامل این ها بوده است: گندم، - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - نخود برشته، شاهدانه، تخمه هندوانه و کدو، بادام، پسته، فندق، گردو، کشمش و مویز، انجیر و - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - توت خشک، برنجک و... . امروزه متأسفانه آجیل های مرسوم بسیار شور هستند و بهتر است به ویژه در این فصل، از آجیل های شیرین که حاوی مویز، توت و انجیر خشک باشند، بیشتر - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - استفاده شود.


هندوانه کم بخورید

بر خلاف - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - عادت مرسوم سال های اخیر ما، هندوانه اصلاً میوه مناسبی برای فصول سرد سال نیست اما در شب یلدا، معمولاً مقدار کمی هندوانه خورده می - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - شود، که اثر سردی و تری بخشی آن، با مصرف آجیل های شور یا تنقلات شیرین، که خود طبیعت گرم دارند، کاهش می یابد. پس توصیه می شود، هندوانه را خیلی کم، در ابتدای - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - میهمانی - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - و پیش از غذا بخوریم.


لبو

همچنین باید توجه شود که جرم چغندر یا لبو، می تواند موجب کمی یبوست شکم شود، ولی آبی که چغندر در آن پخته می شود، ملیّن طبع است؛ پس بهتر است لبو را با کمی از آب آن میل نمایید.
نوشیدنی های خوب فصل زمستان و شب یلدا هم عبارتند از: چای ایرانی با هل یا دارچین یا زعفران، دم نوش نعنا با کمی نبات، معجون شیربادام با عسل و هل.


پرتقال

مصرف پرتقال پس از شام، می تواند موجب نفخ (گاهی شدید) شود؛ با تأکید دوباره به عدم مصرف شام در این شب یا دست کم عدم مصرف میوه ها پس از شام، توصیه می کنیم در صورت تمایل، نیم تا یک ساعت پس از شام، از سیب یا به یا انار - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - شیرین استفاده شود.


انار

انار شیرین آبدار، در نخستین - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - شب - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - زمستان میوه مناسبی است اما انار ترش، به ویژه برای افراد میانسال و یا - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - لاغر یا افسرده - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - یا کم خواب و به طور کلی افرادی که مزاج خشک دارند یا دچار - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - سوءمزاج ها - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - و بیماری های با طبیعت خشک هستند، میوه مناسبی نیست.


ترشی ها

به طور کلی هرگز - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - نباید در مصرف ترشی ها زیاده روی کرد چون ترشی ها برای بافت های عصبی بدن مانند مغز و نخاع، دهانه معده، تاندون ها و لیگامان ها، پوست، و دهانه رحم زیان آورند و ضد خون سازی هم هستند. بنابراین، برای تأمین سلامتی و دست کم برای شادابی و خوش رنگی پوست هم که شده، در ترشی خوردن به ویژه در فصل های سرد سال، احتیاط کنید.


نوشیدنی های مناسب شب یلدا

نوشیدنی های خوب فصل زمستان و شب یلدا هم - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - عبارتند از: چای ایرانی با هل یا دارچین یا زعفران، دم نوش نعنا با کمی نبات، معجون شیربادام با عسل و هل و... .

ان شاء الله... - قیمت الو قلیان فوری اختیاریه - با رعایت تدابیر فصل زمستان در اولین شب و همه شب ها و روزهای آن سلامتی همراه مردم عزیزمان باشد و بهترین بهره را از این فصل ببرند.

منابع:
زندگی آنلاین - دکتر سید مهدی میرغضنفری
دانا خبر - دکتر ناصر رضایی پور

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram