تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره الو قلیون اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18200.html

۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۰

6.8 درصد کودکان کشور کوتاهی قد دارند

معاون بهداشت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 6.8 درصد کودکان کشور کوتاهی قد دارند و بیشترین شیوع کوتاه قدی در استان سیستان وبلوچستان با 20.7 درصد است.

قُل قُل:معاون بهداشت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - 6.8 - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - درصد کودکان کشور کوتاهی قد دارند و بیشترین شیوع کوتاه قدی در استان سیستان وبلوچستان با 20.7 درصد است.

به - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،علی اکبر سیاری به برخی آمارهای سوءتغذیه در - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - کشور اشاره کرد و افزود: آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهد وضعیت توزیع کوتاه - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - قدی در بین کودکان کشور مناسب نیست و حدود 6.8 درصد این کودکان کوتاه قد هستند و مهمترین علت این مسئله نیز سوءتغذیه است که بویژه در استان های محروم شیوع بالایی دارد.وی ادامه داد: بررسی های وزارت بهداشت همچنین نشان می دهد که 4.1 درصد کودکان کشور دچار کم وزنی و چهار - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - درصد دچار لاغری هستند.

سیاری افزود: شیوع گواتر نیز در بین کودکان کشور حدود - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - 5.7 درصد است که بیشترین آن با 9.2 درصد در استان ایلام است.سیاری ادامه داد: یکی از ریزمغذی هایی که به شدت در بین کودکان کشور با کمبود - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - مواجه است، «روی» است، بطوریکه 13 درصد - قیمت اجاره الو قلیون اکباتان - کودکان زیر شش سال با کمبود این ماده مغذی مواجه هستند و 20 درصد افراد بین 15 تا 20 سال کشور نیز کمبود «روی» دارند.

وی افزود: وضعیت کمبود ویتامین ها نیز در بین کودکان، نوجوانان و زنان نامناسب است، به عنوان مثال حدود 11درصد نوجوانان کشور دچار کمبود ویتامین «ای» - A - هستند و 28 درصد زنان نیز با کمبود این ویتامین مواجه هستند.معاون وزیر بهداشت پیش از این نیز از شیوع بالای 20 درصدی سوءتغذیه در کشور خبر داده بود.

سوء تغذیه به کمبود املاح و مواد معدنی و نیز کمبود ویتامین ها مربوط است که به علت گرسنگی سلولی به وجود می آید یعنی ممکن است فرد همزمان با چاقی و دریافت کالری بیش از حد با کمبود ویتامین و املاح مواجه و دچار سوءتغذیه باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram