تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18340.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۸

کاهش ابتلا به آلزایمر با مصرف میوه و سبزیجات

طبق یک تحقیق جدید، تغییر در سبک زندگی می تواند موجب کاهش ریسک پیشرفت بیماری آلزایمر در فرد شود.

قُل قُل:طبق یک تحقیق جدید، تغییر در سبک زندگی می تواند موجب کاهش ریسک پیشرفت بیماری آلزایمر در فرد شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان موسسه تحقیق و مطالعه افزایش سن دانشگاه هیدلبرگ آلمان دریافتند که افراد حامل فاکتور پرخطر ژنتیکی ApoE۴ بیماری الزایمر می توانند - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - با کاهش میزان کلسترول - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - خود، مخصوصاً اگر مبتلا - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - به بیماری قلبی-عروقی هستند، ریسک زوال شناختی خود را - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - کاهش دهند.


محققان این مطالعه می گویند: «ApoE مخفف پروتئین «آپولیپوپروتئین E» است که نقش مهمی در متابولیسم لیپیدهای خون ایفاء می کند. از جمله وظایف دیگر این پروتئین، انتقال کلسترول به سلول های عصبی است - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - که بعداً برای تبادل سیگنال ها ضروی است. سه متغیر ژنتیکی متفاوت ژن ApoE موسوم به الل ها وجود دارند که حاملان الل E۴ دارای ریسک بیشتر پیشرفت آلزایمر می - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - باشند.»


در این مطالعه، محققان نمونه های خونی و اطلاعات پزشکی - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - مربوط به دو مطالعه دیگر مربوط به بزرگسالان مسن را مورد بررسی قرار دادند. این افراد مسن در معرض آزمایشات شناختی حافظه و ظرفیت تمرکز هم قرار گرفته بودند. در این مطالعات ۱۸۰۰ فرد بزرگسال در رده سنی ۵۰ تا ۷۰ شرکت داشتند.


محققان آلمانی دریافتند - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - که رابطه بین فاکتور پرخطر ApoE۴ و نقایص شناختی، مخصوصاً حافظه، در بین افراد مبتلا به کلسترول - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - بالا و بیماری قلبی بسیار قوی است.
به گفته «لورا پرنا»، یکی از محققان این پژوهش، «یک - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - توضیح احتمالی مربوط به نتایج بدست آمده می تواند این موضوع باشد که مغز به تاثیرات ApoE۴ در زمانیکه تحت تاثیر بیماری قلبی-عروقی و کلسترول بالا قرار می گیرد، بسیار حساس است.»


محققان توصیه می کنند ورزش منظم - قیمت آنلاین قلیون شهرک پرواز - و رژیم غذایی غنی از میوه و سبزیجات همرا با میزان پایین چربی حیوانی، می تواند سطح کلسترول را پایین نگه دارد

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram