تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18194.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱

مصرف ماده کشنده "جوهر قند" در برخی نانوایی‌ها/ بهداشت نظارت کند

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: اگرچه جوش شیرین از نانوایی حذف شده است اما نانوایان از ماده دیگری به نام جوهر قند در پخت نان استفاده می‌کنند که سمی و کشنده است.

قُل قُل:مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: اگرچه جوش شیرین از نانوایی حذف شده است اما نانوایان از ماده دیگری به نام جوهر قند در پخت نان استفاده می‌کنند که سمی و کشنده - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در مازندران، رمضانعلی ملک در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره غله - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - قائم‌شهر اظهار کرد: سالانه در سطح کشور حدود 10 هزار میلیاد تومان یارانه برای نان پرداخت می‌شود. همچنین حدود 9 میلیارد تومان یارانه برای خبازی‌ها در نظر گرفته می‌شود.


ملک با عنوان به اینکه در حال حاضر در انبارهای گندم استان سه برابر ظرفیت، گندم ذخیره شده است، افزود: گندم و آرد مناسب را در اختیار فرماندار قرار می دهیم تا با شناختی که دارد مدیریت - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - کنند.


وی تصریح کرد: بی امکانات ترین نانوایان می توانند با کیفیت ترین نان را در اختیار - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - مردم قرار دهند که در این مسیر باید - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - بهداشت و بازرسان، نظارت کامل داشته باشند.
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور همچنین با بیان اینکه جوش شیرین از نانوایی ها حذف شده اما افزودنی دیگری به نام "جوهر قند یا بلانکیت" در بعضی از نانوایی ها جایگزین شده است، تصریح کرد: این ماده بسیار سمی و کشنده است که نباید در پخت نان استفاده شود و بهداشت در این زمینه باید - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - حساس باشد.


ملک با اشاره به اینکه آرد سفید می تواند باعث دیابت شود و همه نان ها باید فیبر - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - داشته باشند، درباره راه‌اندازی نانوایی های سیار اظهار کرد: نانوایی ها باید دوگانه سوز شوند. همچنین نانوایی های سیار باید - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - راه‌اندازی شوند تا در صورت بحران مثل تخریب پل یا مناطق - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - صعب العبور، هر لحظه در آماده باش برای تهیه - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - نان باشند.


وی اضافه کرد: نانوایی هایی - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - که جواز کسب ندارند نباید کار کنند و این نیاز به نظارت همگانی دارد.
به گزارش ایسنا، بلانکیت یا جوهر قند، یک ترکیب شیمیایی است که شکل ظاهری این ترکیب، پودر کریستالی سفید مایل به خاکستری بوده و این - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - ترکیب گوگردی به عنوان رنگ - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - بر یا سفید کننده کاربرد دارد. پس از حرارت دادن این ماده، گاز SO2 تولید می‌شود که مقدار زیاد آن سرطان‌زاست.


در بعضی - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - از نانوایی‌ها به صورت غیر مجاز از بلانکیت یا جوهرقند برای تخمیر و آماده‌سازی زود هنگام خمیر نان استفاده می‌کنند که به - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - دلیل افزایش ضریب ابتلا به سرطان، از بین رفتن پرز روده و - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - معده و بی‌اثرسازی آنتی‌اکسیدان‌ها و - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - اختلال در - شماره قلیان ذغال روشن کوهسار - گوارش، پوست و چشم، از نظر ادارهٔ بهداشت مصرف آن در نان، غیرقانونی بوده و پیگیرد قانونی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram