تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18137.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۰

کاهش مواد سمی و غیر مجاز در محصولات غذایی

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو به طور بسیار جدی در حال پیگیری سیاست های سلامت آفرین در محصولات غذایی است.

قُل قُل: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو به طور - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - بسیار جدی در حال پیگیری سیاست های سلامت آفرین در محصولات غذایی است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - به نقل از میزان،رسول دیناروند گفت: ضوابط و استانداردهایی تعیین‌شده که وجود آلاینده‌ها در غذاها به ویژه در غذاهای آماده و نوشیدنی‌ها به‌صورت چشمگیری کاهش‌یافته است.


دیناروند اظهار داشت: آلاینده‌هایی که به آن‌ها اشاره می‌کنیم و ممکن است در فرآیند تولید - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - تا توزیع در - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - غذاهای - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - آماده وارد شود شامل باقیمانده سموم، افزودنی‌های شیمیایی، رنگ‌های غیرمجاز، آنتی‌بیوتیک در فراورده‌های حاصل از دام، مواد بیولوژیک و مواردی ازاین‌دست می‌شود که این - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - رویکرد یک رویکرد دائمی است و با جدیت در حال اجراست.


رئیس - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - سازمان غذا و دارو گفت: در سال جاری با اختصاص اعتبار قابل‌توجهی به شبکه‌های آزمایشگاهی، توانسته‌ایم - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - بسیاری از آزمایشگاه‌های خود را تقویت کنیم تا سرعت و تشخیص آلاینده‌ها بالا برود.


دیناروند در مورد رویکرد دیگر سازمان غذا و دارو در حوزه غذا خاطرنشان کرد: این رویکرد نیز اهمیت بسیار بالایی - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - دارد که بحث سلامت‌محوری در حوزه غذا است و کمک بسیار خوبی به مردم است تا به‌راحتی با توجه به شرایط - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - خود و بر اساس علامت راهنمای تغذیه‌ای که بر روی محصولات درج می‌شود محصول غذایی خود را به‌درستی انتخاب و مصرف کند.


وی - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - در خاتمه گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو روی این رویکردها تأکید زیادی دارد و بسیار جدی در حال پیگیری این سیاست‌های سلامت آفرین است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram