تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیون فوری ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18108.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۵

سوءها ضمه، زخم‌های گوارشی و سرطان؛ ارمغان "جوهر قند" در نان

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سازمان غذا و دارو خطرات ناشی از مصرف جوهر قند در برخی از نانوایی‌ها را تشریح و نسبت به این اقدامات مضر سلامت هشدار داد.

قُل قُل:مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سازمان - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - غذا و دارو خطرات ناشی از مصرف جوهر قند در برخی - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - از نانوایی‌ها را تشریح و نسبت به این اقدامات - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - مضر سلامت هشدار داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر حسین رستگار در این باره گفت: در برخی نانوایی‌ها با هدف مشتری‌پسند کردن نان و اینکه آنرا سفیدتر، نرم‌تر و به اصطلاح ورآمده‌تر عرضه کنند، از جوهر قند یا بلانکت استفاده می‌کنند. این درحالیست که این ماده بشدت مضر سلامت است؛ چراکه جوهر قند پس از ورود - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - به بدن - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - می‌تواند موجبات تخریب پرزها و آنتی اکسیدان دستگاه گوارشی را فراهم آورد.


وی افزود: در صورت مصرف این ماده، مصرف کننده دچار سوءهاضمه و زخم‌های گوارشی می‌شود و علاوه بر آن در کنار عوامل دیگر، ریسک ابتلا به سرطان دستگاه گوارشی نیز افزایش می‌یابد.


بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی با اشاره به توسعه کارخانه‌های تولید نان‌های صنعتی به عنوان مراکز تحت نظارت سازمان غذا و دارو که دارای صلاحیت‌های ضابطه‌مند هستند، افزود: در راستای طرح بررسی نانوایی‌های کشور و سنجش میزان جوهر قند آنها، تصمیمات نظارتی جدی‌تر اخذ شده است. بنابراین امیدواریم با اختیارات بیشتری که بدست می‌آوریم بتوانیم نظارت‌های دقیق‌تری بر آنها داشته باشیم.


رستگار در پایان با تاکید بر اینکه در معاونت‌های بهداشتی با گواهی‌های سلامتی که برای نانواها صادر می‌شود و نیز اقداماتی که اصناف مرتبط در زمینه‌های نظارتی انجام می‌دهند، گام‌های مناسبی در این زمینه برداشته شده است، خاطر نشان کرد: از آنجا که - شماره سفارش قلیون فوری ولنجک - نانوایی‌های سنتی از تعدد و حجم بالایی حتی در نقاط دور افتاده برخوردارند، نیاز به نظارت‌ها بمراتب بیشتر نبست به آنچه تاکنون بوده، است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram