تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیون روشن ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18080.html

۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۵

مواد غذایی حاوی منیزیم به پیشگیری از سرطان لوزالمعده کمک می کند

طبق یافته اخیر محققان، مصرف روزانه منیزیم در پیشگیری از ابتلا به سرطان لوزالمعده مفید است.

قُل قُل: کمک می کند طبق یافته اخیر محققان، مصرف روزانه منیزیم در پیشگیری از ابتلا - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - به سرطان لوزالمعده مفید است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، مطالعات پیشین محققان نشان داده بود که منیزیم ارتباط معکوسی با احتمال بروز دیابت، - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - که عامل پرخطر سرطان لوزالمعده است، دارد.


محققان دانشگاه ایندیانا آمریکا در پژوهش اخیر خود به بررسی ارتباط مستقیم بین منیزیم و سرطان لوزالمعده پرداختند. آنها در این مطالعه به تحلیل داده های مربوط به بیش از ۶۶ هزار زن و مرد در رده سنی بین ۵۰ تا ۷۶ سال پرداخته و ارتباط منیزیم و سرطان لوزالمعده را در آنها بررسی کردند.


آنها متوجه شدند به ازای هر ۱۰۰ میلی گرم کاهش - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - مصرف روزانه منیزیم، ۲۴ درصد احتمال بروز سرطان لوزالمعده افزایش می یابد.


دکتر «دنیل دیبابا»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - «افزودن مکمل منیزیم به رژیم غذایی افرادی که در معرض ریسک بالای - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - سرطان لوزالمعده هستند، می - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - تواند در پیشگیری از - شماره سفارش قلیون روشن ولنجک - این بیماری سودمند باشد.»


معمولا مصرف روزانه سبزیجات برگدار به رنگ تیره یا مغزیجات، برای دریافت منیزیم روزانه توصیه می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram