تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیون روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18153.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۷

اصلاح نان‌های سنتی آغاز شده است

سلامت نیوز:اصلاح نان‌های سنتی آغاز شده استنان‌هایی که تحت حرارت مستقیم تهیه می‌شوند سرطان‌زا هستند.مجید حاجی فرجی رئیس انستیتو تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص تهیه غیر اصولی نان‌های سنتی بیان کرد: در گذشته نانوا‌ها زمان لازم برای پخت و آماده...

قُل قُل:اصلاح نان‌های سنتی آغاز شده استنان‌هایی که تحت حرارت مستقیم تهیه می‌شوند سرطان‌زا هستند.
مجید حاجی - شماره الو قلیون روشن نیاوران - فرجی رئیس انستیتو تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص تهیه غیر اصولی نان‌های سنتی بیان کرد: در گذشته نانوا‌ها زمان لازم برای پخت و آماده سازی نان را داشتند اما حال با توجه به افزایش جمعیت و میزان ساعات پخت، بیش از ۳ دهه است که جوش شیرین جایگزین خمیر ترش شده است.
وی ادامه داد: با وجود اینکه در کشورهای خارجی نیز از جوش شیرین استفاده می‌شود - شماره الو قلیون روشن نیاوران - اما به دلیل متفاوت بودن سبد غذایی آن‌ها - شماره الو قلیون روشن نیاوران - نمی‌توان این مقایسه - شماره الو قلیون روشن نیاوران - را قابل قبول دانست.
حاجی فرجی در مورد آسیب‌های مصرف جوش شیرین در نان‌های سنتی گفت: اولین ضرر استفاده از جوش شیرین در نان‌ها ایجاد سو هاضمه و به دنبال آن کاهش جذب ریز مغذی‌ها برای افراد - شماره الو قلیون روشن نیاوران - است.
وی با اشاره به اینکه مشکل - شماره الو قلیون روشن نیاوران - نان در کشور ما در مورد نان‌های سنتی است، عنوان کرد: از آنجایی که کنترل و نظارت بر کیفیت نان‌های صنعتی - شماره الو قلیون روشن نیاوران - به درستی انجام می‌شود و هم چنین نحوه پخت آن‌ها متفاوت بوده و میزان مواد مغذی به کار رفته در آن‌ها مشخص است گفت: در مورد این نان‌ها مشکلی نداریم. علاوه بر این خوشبختانه بسته بندی نان‌های صنعتی تحت نظارت‌های کافی انجام می‌شود.
رئیس انستیتو تغذیه اضافه کرد: از دیگر مشکلات در حوزه نان‌های سنتی می‌توان - شماره الو قلیون روشن نیاوران - به پخت این نان‌ها به وسیله سوخت‌های فسیلی اشاره کرد، هرچند - شماره الو قلیون روشن نیاوران - که این معضل تا حد زیادی کنترل شده است اما هنوز برخی نان‌ها در معرض حرارت مستقیم قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به سرطان زایی - شماره الو قلیون روشن نیاوران - مصرف طولانی مدت نان‌هایی که در معرض حرارت مستقیم تهیه می‌شوند، اظهار کرد: برنامه اصلاح نان‌های سنتی مدتی است که شروع شده است. به طور مثال پودر مخمری که در کارخانجات تولید خمیر مایع آماده می‌شود جایگزین جوش شیرین شده است البته این اقدام به زمان بیشتری نیاز دارد زیرا هنوز تعداد زیادی از نانوایی‌ها از آن محروم هستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram