تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری فرمانیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18172.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۶

مصرف بیش از حد ترشیجات و ابتلا به سرطان

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: هیچ ترشی به تنهایی سبب لاغری نخواهد شد، بلکه مصرف آن فعل‌ و انفعالات معده را تحت تأثیر قرار داده و خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.

قُل قُل: یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: هیچ ترشی به تنهایی سبب لاغری نخواهد شد، بلکه مصرف آن فعل‌ و انفعالات معده را تحت تأثیر قرار داده و خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر ضیاءالدین مظهری، در گفت‌وگو با سینا، پیرامون تأثیرات مصرف ترشیجات اظهار داشت: غذا گرسنگی را برطرف می‌کند و همراه با آن ریزمغذی‌های ۵۰ گانه‌ای که هر کدام نقش کلیدی را در بدن دارند به دست می‌آوریم و از طرفی هر چیزی را که بیش از نیاز بدن مصرف - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - کنیم به عنوان سم برایمان تلقی می‌شود.

وی در ادامه - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - گفت: پروتئین‌ها که اساس نیاز بدن هستند، وقتی بیش از نیاز بدن خورده شوند می‌توانند عامل آمنیک خون را افزایش داده و اسید اوریک خون را بالا ببرند، کلیه را سنگ‌ساز کنند و یا به کبد آسیب برسانند.

مظهری تصریح کرد: پروتئین‌ها باید به مقدار حداقلی که به ازای هر کیلوگرم از بدن در رابطه با سن و جنس و به اصطلاح وضعیت فیزیولوژیکی نیاز است، دریافت شوند این مقدار حدوداً از - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - ۷ /۰ تا ۲ گرم به - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - ازای هر - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - کیلوگرم است؛ همچنین ما می‌‌توانیم چربی‌ها را تا ده درصد انرژی کاهش دهیم و - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - منابع - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - دیگر را جایگزین آنها کنیم.

این متخصص - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - تغذیه و رژیم‌درمانی درباره ارتباط مصرف ترشیجات و ابتلا به سرطان گفت: در ترشیجات - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - از موادی استفاده می‌شود که منبع اسیدی - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - دارند و همچنین برخی برای ایجاد رنگ‌های جذاب از ترکیبات معدنی غیرمجاز در ترشیجات - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - یا سفیدکننده‌هایی در شور‌ها استفاده می‌کنند و مطمئناً این مواد بر خلاف طبیعت بشر است و مصرف حجم زیادی از این خوراکی‌ها می‌تواند سبب عدم تعادل در فعل و انفعالات زیست شیمیایی بدن شود.

وی در ادامه گفت: سدیم یکی از مهم‌ترین مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان است، البته در یک حد محدود که بهداشت جهانی این مقدار را در حد ۵ /۲ تا ۳ گرم در روز تعیین کرده است.

مظهری، با اشاره به بعضی از کشورهای آسیایی که عادت به مصرف ماهی‌های دودی و نمک سود یا ترشیجات دارند، گفت: مصرف نمک در این کشور‌ها خیلی بیشتر از استاندارد جهانی است به طوری از کلرید سدیم به منظور ایجاد شوری در طعم‌دهندگی - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - استفاده می‌شود یا گاهی کربنات سدیم - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - را در فرآیند پخت نان‌ها و کیک‌ها برای ورآمدن خمیر استفاده می‌کنند یا از نمک‌ها برای عطر و بو استفاده می‌شود.

وی افزود: طبیعتاً این افزودنی‌ها PH معده را تغییر خواهند داد - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - و فعل و انفعالات معده در جهت هضم غذا‌ها و تشکیل کیموس می‌تواند منجر به تشکیل نیتروزآمین‌ها که عاملی به شدت سرطان‌زا هستند، شود.

این متخصص تغذیه - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - و رژیم‌درمانی گفت: اسید و نمک باعث خوش‌خوراکی ترشی‌ها و شور‌ها می‌شوند، اما یکی از خطرناک‌ترین و کشنده‌ترین مواد معدنی ترکیبات - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - کلرید سدیم که - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - می‌تواند زمینه‌ساز پرفشاری خون شود.

وی افزود: فشارخون جزء بیماری‌های خاموش و کشنده تلقی می‌شود، از این جهت وقتی انسان متوجه ابتلا به فشار خون می‌شود که کلیه‌اش یا چشمش آسیب دیده است یا به علت فشارخون به نارسایی قلبی و افزایش حجم قسمت چپ قلب دچار شده است.

ترشیجات به تنهایی سبب لاغری نمی‌شوند
مظهری، در پاسخ به اینکه مصرف ترشیجات در - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - لاغری موثر هستند، گفت: چیزی برای لاغری غیر از کاهش منابع لخت کالری مانند چربی‌ها و غذاهایی که در روغن تفت داده می‌شوند و افزایش فعالیت بدن در حد مناسب به عنوان عامل لاغری پایدار و سلامتی‌ساز تلقی نمی‌شود و هیچ ترشی به تنهایی سبب لاغری نخواهد شد.

باید بدانیم که ترشیجاتی مانند آبلیمو - سفارش الو قلیون فوری فرمانیه - و سرکه هم دارای انرژی هستند و مصرف بی‌اصول آنها سبب افزایش نیاز غیرواقعی و اشتهای کاذب می‌شود، در حقیقت چنانچه ۱۰۰ کالری اضافه بر نیاز روزانه دریافت شود در طول پنج سال به ۱۸ کیلو اضافه وزن تبدیل خواهد شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram