تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18197.html

۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۲

بهترین روغن‌ها برای طبخ غذا

یک متخصص طب سنتی گفت: روغن زیتون, روغن بادام شیرین و روغن کنجد از بهترین روغن‌های برای طبخ غذا هستند و روغن‌هایی که از چربی و پیه حیوانات تهیه می‌شود, مانند روغن کوهان شتر و دنبه مناسب برای طبخ نیستند.

قُل قُل:یک متخصص - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - طب سنتی گفت: روغن زیتون, روغن بادام شیرین و روغن کنجد از بهترین روغن‌های برای طبخ - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - غذا هستند و روغن‌هایی که از چربی و پیه حیوانات تهیه می‌شود, مانند روغن کوهان شتر و دنبه مناسب برای طبخ نیستند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, مهدی یوسفی درباره بهترین روغن از دیدگاه طب سنتی اظهار داشت: روغن‌ها از دیدگاه طب سنتی برای تامین انرژی بدن - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - اهمیت دارند.


به گفته وی روغن زیتون, روغن بادام شیرین و روغن کُنجد از بهترین روغن‌های برای طبخ غذا هستند و روغن‌هایی که از چربی و پیه حیوانات تهیه می‌شود, مانند روغن کوهان شتر و دنبه مناسب برای طبخ نیستند.


خواص روغن گردو
این متخصص طب سنتی افزود: - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - روغن گردو دارای طبع گرم و خشک است که برای رفع بیماری‌های سرد و تر بسیار مفید است. این روغن برای رفع دردهای مفصلی, درد گودی لگن و مفصل ران بسیار مناسب است.


خواص روغن نخود
یوسفی عنوان کرد: روغن نخود دارای طبع گرم و خشک بوده که مقوی قوای جنسی است و قوت نفوذ آن در بدن زیاد است و برای رفع مشکلات - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - جنسی مفید است. روغن نخود مخلوط با سیاه دانه برای رفع دردهای ناشی از سردی بسیار مفید است.


وی ادامه داد: روغن نخود همراه با سیاه دانه برای رفع سردی رحم و دردهای قاعدگی بسیار مفید است. مالیدن آن بر روی رحم به رفع سردی رحم و باردار شدن و رفع دردهای دوران قاعدگی کمک می‌کند.


خواص روغن زیتون
این متخصص - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - طب سنتی بیان داشت: روغن زیتون برای رفع قولنج‌ها و درد کمر ناشی از ازدیاد رطوبت در بدن مفید است. مالیدن آن بر صورت به زیبایی رنگ چهره کمک می‌کند.


خواص روغن شِوید
یوسفی اضافه کرد: روغن شِوید دارای طبیعت گرم - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - و خشک است و برای رفع دردهای آرتروز‌ - سرویس قلیان ذغال روشن کوهسار - و دردهای مفاصل بسیار مناسب است, در تحلیل باد و نفخ نیز بسیار مفید است.


وی خاطرنشان کرد: خیلی از دردها در بدن به دلیل وجود باد در بدن است, دردهای رحمی, گرفتگی‌های مفاصل همه به نوعی ناشی از بادها و نفخ در بدن است که بیشتر به دلیل روش غلط زندگی ایجاد می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram