تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18157.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۱

دیابتی ها کاکائو و چای سبز بخورند

مطالعات محققان دانشگاه ایالتی کامپیناس نشان می دهد که ترکیبات موجود در چای سبز و کاکائو، عوارض ناشی از دیابت بر روی کلیه و شبکیه را کاهش می دهند.

سلامت - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - نیوز: مطالعات محققان دانشگاه ایالتی کامپیناس نشان می دهد که ترکیبات موجود در چای سبز - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - و کاکائو، عوارض ناشی از دیابت بر - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - روی کلیه و شبکیه را کاهش می دهند.

به گزارش قُل قُل به نقل از ایرنا، ترکیبات موجود در چای سبز و کاکائو، از نابودی سلول های پادوسایت (podocyte) جلوگیری می کند. این سلول ها مانع از انتقال پروتئین به ادرار می شوند. انتقال آلبومین (یک نوع پروتئین) به ادرار، یکی - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - از مهمترین اختلالات کلیوی ناشی از دیابت است.

به گزارش ساینس، در ادامه این مطالعه آمده است که کاکائو و چای سبز حاوی ماده ای به نام پلی فنل هستند که در کاهش عوارض دیابت نقش دارد، از طرفی کاکائو حاوی - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - ماده دیگری به نام تئوبرومین است که سیستم عصبی را تحریک می کند و تاثیر مثبتی بر بیماران دیابتی دارد و عوارض شبکیه ناشی از دیابت را کاهش می دهد.
این گزارش در ادامه نشان می دهد که خواص ضد - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - التهابی و آنتی اکسیدانی موجود در این دو خوراکی علاوه بر کاهش عوارض دیابت در کنترل بیماری های قلبی، ترمیم زخم، بهبود فرآیند هضم و افزایش سلامت روانی نیز موثر هستند.
به گزارش پنجمین سمپوزیم - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - بین المللی در زمینه چای و سلامت در واشنگتن، - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - برخی از مزایای چای سبز عبارتند از :


• پلی فنول موجود در برگ چای سبز باعث کاهش وزن می شود
تحقیقات نشان داده است که چربی دور شکم مصرف کنندگان - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - دایمی چای سبز کاملا متناسب است. چای سبز دارای ترکیباتی هستند که موجب اکسیداسیون چربی می شود.


• ترکیبات موجود در چای سبز از بروز سرطان جلوگیری می کند
برگ چای سبز حاوی پلی فنل است؛ پلی فنل از پیشرفت سرطان - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - جلوگیری می کند. چای سبز از بروز سرطان پروستات جلوگیری می کند.


• چای سبز سبب سلامت قلب و کاهش فشار خون می شود
معمولا چربی وعده های غذایی باعث - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - افزایش غلظت خون می شود. چای سبب اتساع رگ های خونی می شود و به این ترتیب فشار خون کاهش می یابد.


• چای سبز باعث افزایش تراکم استخوان می شود
پوکی استخوان، عمده ترین نگرانی سازمان جهانی بهداشت است. پلی فنل موجود در چای سبز، باعث استحکام استخوان می شود و از بروز پوکی استخوان جلوگیری می کند. علاوه بر این، چای سبب تقویت عملکرد عضلات و کاهش التهاب می شود. در ادامه بررسی ها آمده است که چای سبز یکی - سرویس الو قلیون روشن نیاوران - از مهمترین عوامل ترمیم و بازسازی استخوان است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram