تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان یک بار مصرف دربند


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18002.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۵

پیگیری مداوم وزارت بهداشت برای کاهش قیمت لبنیات

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم اعمال ماده 37 قانون برنامه پنجم توسعه در زمینه تخصیص عوارض به کالاهای آسیب‌رسان سلامت و ایجاد محدودیت دسترسی به کالاهای آسیب‌رسان، در عین حال از پیگیری‌های مداوم این وزارتخانه جهت کاهش قیمت لبنیات و تخصیص یارانه به آن خبر داد.

قُل قُل:رییس مرکز مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم اعمال ماده 37 قانون برنامه پنجم توسعه در زمینه تخصیص عوارض به کالاهای آسیب‌رسان سلامت و ایجاد محدودیت دسترسی به کالاهای آسیب‌رسان، در عین حال از پیگیری‌های مداوم این وزارتخانه جهت کاهش قیمت لبنیات و تخصیص یارانه به آن خبر داد.


به گزار ش - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر احمد کوشا افزود: در بسیج ملی تغذیه، ما معمولا در زمینه حساس و آگاه سازی مردم کار می‌کنیم تا به این ترتیب مردم بدانند چه غذایی برایشان سالم است. اما باید گفت که این اقدامات به - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - تنهایی کافی نیست و لازم است در کنار آن مداخلات - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - دیگری نیز انجام شود.


وی با اشاره - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - به - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - قانون 37 برنامه پنجم توسعه که در رابطه با تخصیص عوارض به کالاهای آسیب رسان مثل سیگار، - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - نوشابه ، چیپس، پفک و ... است، - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - ادامه داد: مطابق این قانون، می‌توان با کمتر کردن عرضه، مواد غذایی ناسالم را کمتر - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - در دسترس مردم قرار داد.


کوشا ادامه داد: قیمت مواد غذایی آسیب‌رسان باید طوری باشد که کسی نتواند آن را به صورت انبوه مصرف کند. آن وقت می‌توانیم امیدوار باشیم که در کنار آگاهی و نگرش مردم، مصرف این مواد آسیب‌رسان سلامت به حداقل - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - ممکن کاهش یابد.


وی افزود: از طرف دیگر - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - مصرف موادی نظیر شیر و لبنیات به لحاظ سلامتی اهمیت بسزایی - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - دارد و مردم باید این محصولات را در سبد غذایی روزانه خود قرار دهند.
وی با اشاره به ضرورت مصرف روزانه لبنیات از سوی مردم و لزوم توجه همگان به شیر و لبنیات در سبد غذایی، از پیگیری مداوم وزارت بهداشت برای کاهش قیمت لبنیات و تخصیص یارانه به آن خبر - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - داد.


رییس اداره - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه رفتارهای سالم باید در سبد رفتاری مردم قرار داده شوند، تاکید کرد: باید رفتارهای روزمره برای مردم طوری طراحی شود که به صورت ناگزیر مجبور به انجام فعالیت‌های فیزیکی یا مصرف غذاهای سالم شوند، آن - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - وقت می‌توانیم با آموزش عمومی رفتار سالم را - تلفن قلیان یک بار مصرف دربند - ایجاد کنیم.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram