تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18126.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۵

خوراکی هایی که از سرطان پستان پیشگیری می کنند!

سرطان پستان شایع ترین نوع سرطان در خانم هاست که با سطح بالای استروژن در خون ارتباط دارد. تمرینات ورزشی تولید استروژن را کاهش می دهند و به همین دلیل تاثیر مهمی در پیشگیری از این بیماری دارد.

قُل قُل: سرطان پستان شایع ترین نوع سرطان در خانم هاست که با سطح بالای استروژن در خون ارتباط دارد. تمرینات ورزشی تولید استروژن را کاهش می دهند و به همین دلیل تاثیر - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - مهمی در پیشگیری از این بیماری دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از قدس آنلاین؛ بهترین روش تشخیص سرطان پستان بررسی توسط خانم ها در هر ماه و انجام سالانه ماموگرافی پس از چهل سالگی است که در صورت زمینه خانوادگی باید زودتر صورت گیرد چرا که تشخیص زود هنگام بیماری شانس درمان را بسیار افزایش می دهد.

با این حال، متخصصان ثابت کرده اند که بعضی از خوراکی ها و عادات زندگی می تواند زمینه بروز این بیماری را کاهش دهد.

خوراکی های سرشار از فیبر

سرطان پستان تا حد زیادی - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - به سطح استروژن خون وابسته است. هر چه مقدار این هورمون در بدن یک خانم افزایش یابد، خطر پیشرفت بیماری نیز افزایش می یابد. خوراکی غنی از فیبر مانع از جذب دوباره استروژن در روده ها می شوند و به همین دلیل عامل محافظت در برابر سرطان پستان محسوب می شوند.

برای اینکه مطمئن شوید به مقدار کافی فیبر دریافت کرده اید، روزانه سه سهم سبزیجات تازه به خصوص انواع کلم و دو سهم غلات سبوس دار میل نمایید.

کاهش مصرف چربی

اگر عادت دارید - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - که مقدار زیادی چربی در غذاها استفاده کنید، حتما اندازه بافت شکمی شما هم زیاد خواهد بود. چربی های شکمی مانند یک کارخانه تولید استروژن عمل می کنند. اگر وزن در حد متناسب با توجه به اندام و سن حفظ شود، مقدار استروژن بدن و در نتیجه احتمال ابتلا به بیماری کمتر خواهد بود.

افزایش مصرف امگا 3 و کاهش امگا 6

با توجه به نتایج تحقیقات متعدد علمی، مواد غذایی سرشار از امگا 6 مانند مارگارین، روغن های هیدروژنه، آفتابگردان و سویا خطر ابتلا به سرطان پستان را افزایش می دهند. اما بر خلاف این، منابع غنی از امگا 3 از جمله ماهی تن، ساردین، آزاد و روغن ماهی این خطر را کم می کنند. از همین رو توصیه می شود حداقل دو بار در هفته ماهی مصرف شود.

دانه های کتان نیز منبع خوب امگا 3 است که متخصصان مصرف روزانه 25 - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - گرم را توصیه می کنند. می توان این دانه ها را به ماست یا پنیر سفید اضافه کرد.

اسیدهای چرب - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - امگا 9 که در روغن زیتون وجود دارد نیز خطر این بیماری را - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - کاهش می دهد. بهترین روش بهره مندی از این خواص، افزودن دو قاشق روغن زیتون به سالاد است.

ورزش را فراموش نکنید!

از لحاظ علمی ثابت شده است خانم هایی که چهار ساعت در هفته فعالیت ورزشی متوسط دارند، مصونیت بیشتری در برابر سرطان پستان خواهند داشت زیرا ورزش ترشح استروژن را کاهش می دهد. پیاده روی، شنا و دوچرخه سواری تمرینات بسیار عالی هستند.

به خاطر داشته باشید که - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - تشخیص به موقع بیماری بهترین روش برای درمان است. - تلفن سفارش قلیون فوری قیطریه - پس در صورت احساس کمترین نشانه ها حتما به پزشک مراجعه نمایید.

منبع:www.Ameliore ta sante.fr

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram