تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18323.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۵

توزیع شیر غنی‌شده با ویتامین D در مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران از توزیع شیر غنی‌شده با ویتامین D در مدارس خبر داد و گفت: در هر منطقه‌، مرکزی برای معاینه و ارائه خدمات ضروری بهداشت دهان و دندان دانش‌آموزان ایجاد می‌شود.

قُل قُل:مدیر کل آموزش - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - و پرورش - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - شهر تهران از توزیع شیر غنی‌شده با ویتامین D در مدارس خبر داد و گفت: در هر منطقه‌، مرکزی برای معاینه و ارائه خدمات ضروری بهداشت دهان و دندان دانش‌آموزان ایجاد می‌شود.


به - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران امروز در مراسم نمادین آغاز طرح - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - توزیع شیر مدارس شهر تهران که در دبستان دخترانه شهدای فرهنگی منطقه 9 تهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت و ضرورت توزیع شیر در مدارس اظهار داشت: امیدواریم همه ما با حفظ مسئولیت و پشتکار، این طرح ملی را با نهایت دقت و کیفیت انجام دهیم.


وی ادامه داد: این مراسم نمادین به دلیل قرار گرفتن منطقه 9 در مجاورت - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - فرودگاه مهرآباد در این منطقه برگزار می‌شود چرا که این فرودگاه باعث آلودگی و آلایندگی دوچندان در این منطقه شده است و امیدواریم توزیع شیر در مدارس این منطقه باعث کمک به کیفیت سلامت دانش‌آموزان شود.


چهاربند با بیان اینکه قرار است شیر در 50 تا 70 نوبت در مدارس شهر تهران توزیع شود، افزود: امسال ویتامین D به شیرها افزوده شده است چرا که ویتامین D از جمله ویتامین‌هایی - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - است که در این سن برای دانش‌آموزان نیاز است و سعی کرده‌ایم که با غنی‌سازی شیر، این کمبود ویتامین را جبران کنیم.


وی ادامه داد: در طرح تحول آموزش و پرورش، نگاه ویژه‌ای به رفع سوء تغذیه و توجه به سلامت دانش‌‌آموزان شده است و ما می‌توانیم با فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی صحیح در اصلاح تغذیه و سبک زندگی آنها مؤثر باشیم.


مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت توزیع سوسیس و - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - کالباس در بوفه مدارس گفت: قرار است بوفه‌های مدارس مرجعی برای ترویج سبک صحیح تغذیه باشند که طی آن اولاً خودشان نباید غذای ناسالم توزیع کنند و - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - ثانیاً مواد غذایی متناسب با الگوی صحیح تغذیه سالم توزیع شود.


وی ادامه داد: یکی دیگر از محورهای سلامت - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - در مدرسه - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - توجه به ورزش و تحرک دانش‌آموزان است که با برگزاری المپیادهای ورزشی و اجرای برنامه نرمش صبحگاهی سراسری در مدارس می‌توانیم گام مؤثری در تحقق طرح سلامت در مدارس برداریم.


چهاربند - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - افزود: از دیگر محور سلامت در مدارس، ارتقای بهداشت دهان و دندان است - تلفن سفارش قلیان روشن کوهسار - که طبق توافق انجام شده با وزارت بهداشت و درمان قرار است در هر منطقه‌، مرکزی برای معاینه و ارائه خدمات ضروری بهداشت دهان و دندان آماده شود که امیدواریم مجموعه این اقدامات در کوتاه مدت کمک بزرگی برای ارتقای سلامت دانش‌آموزان باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram