تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18011.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۶

آب هم می‌خورید چاق می‌شوید؟!

ممکن است فردی بگوید که چیزی نمی‌خورد و واقعا هم گفته او درست باشد. ولی بعد از ثبت موادغذایی‌ای که در طول روز مصرف کرده، مشخص می‌شود که درست است که خیلی غذا نخورده، ولی کالری خوراکی‌هایی که مصرف کرده از کالری فردی که در وعده صبحانه، ناهار، شام و میان‌وعده‌های متعدد دریافت می‌کند، خیلی بیشتر است و همین مساله به مرور باعث افزایش وزن وی شده است.

قُل قُل: ممکن است فردی - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - بگوید که چیزی نمی‌خورد و واقعا هم گفته او درست باشد. ولی بعد از ثبت موادغذایی‌ای که در طول روز مصرف کرده، مشخص می‌شود که درست است که خیلی غذا نخورده، ولی کالری خوراکی‌هایی که مصرف کرده از کالری فردی که در وعده صبحانه، ناهار، شام - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - و میان‌وعده‌های متعدد دریافت می‌کند، خیلی بیشتر است و همین مساله به مرور باعث افزایش وزن وی شده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، معمولا وقتی پای صحبت‌ برخی از - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - افرادی که دچار اضافه وزن هستند می‌نشینی، دلایل متعددی را برای چاقی‌شان عنوان می‌کنند؛ از عصبی - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - بودن و پرخوری گرفته تا افسردگی و اختلال در عملکرد تیرویید و کم‌تحرکی و... گاها هم در این بین هستند کسانی که عنوان می‌کنند اگر آب هم بخورند چاق می‌شوند ولی اینکه این گفته تا چه حد می‌تواند صحت داشته باشد، موضوعی است که دکتر محمدرضا وفا، متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با «سلامانه» به آن پاسخ می‌دهد.

این متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی در پاسخ به این سوال گفت: «صادقانه باید گفت - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - که این باور کاملا غلط است و بین تمام خوراکی‌هایی که انسان مصرف می‌کند تنها چیزی که اصلا کالری ندارد، آب است.»

وی در ادامه توضیح داد: «معمولا کسانی که چنین ادعایی می‌کنند وقتی از آنها می‌خواهی که تمام خوراکی‌هایی که صبح تا شب مصرف کرده‌اند را ثبت کنند، با ثبتشان مشخص می‌شود - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - که خوراکی‌هایی که طی روز مصرف کرده‌اند، درست محاسبه نشده است.»

وفا با تاکید بر - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - اینکه در رژیم کاهش وزن مساله‌ حائز - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - اهمیت که اغلب هم به آن بی‌توجهی می‌شود، این است که در بحث لاغری، مقدار غذای مصرفی یک روی سکه است و روی دیگر سکه، نوع غذایی است که انتخاب می‌شود و از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت: «ممکن است فردی بگوید که چیزی نمی‌خورد و واقعا هم گفته او درست باشد. ولی بعد از ثبت موادغذایی‌ای که در طول روز مصرف کرده، مشخص می‌شود که درست است که خیلی غذا نخورده، ولی کالری خوراکی‌هایی که مصرف کرده از کالری فردی که در وعده صبحانه، ناهار، شام و میان‌وعده‌های متعدد دریافت می‌کند، خیلی بیشتر است و همین مساله به مرور باعث افزایش وزن وی شده - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - است.»

وی در ادامه صحبت‌هایش برای درک بهتر این مساله گفت: «به عبارت ساده‌تر، چاقی و اضافه وزن، موازنه ساده بین کل کالری است که از طریق مصرف خوراکی و آشامیدنی دریافت می‌شود و کالری‌ای که بدن متابولیزه می‌کند. برخی‌ها فکر می‌کنند اگر 100 گرم نان بخورند، - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - 100 گرم چاق می‌شوند پس بهتر است یک - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - عدد شیرینی یا کیک ساده با چای صبحانه‌شان بخورند، درحالی که ممکن است با مصرف همین یک شیرینی 25 گرمی، 300 گرم وزن اضافه کنند.»

وفا، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه حین کاهش وزن، در کنار توجه به کالری حتما باید به سرعت جذب موادغذایی هم توجه شود، خاطرنشان کرد: «قدرت سیرکنندگی برخی از غذاها مثل غذاهای شیرین، انواع شیرینی، کیک و بیسکویت بسیار پایین است و با مصرف این خوراکی‌ها فرد برای کوتاه‌مدت احساس سیری می‌کند چون وقتی قندخون را به شدت بالا - تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه - می‌برد، بدن به سرعت نسبت به آن واکنش نشان می‌دهد و ترشح مقدار انسولین در بدن را افزایش می‌دهد. این مساله باعث می‌شود قندخون در فاصله کوتاه‌تری به سرعت پایین بیاید و مجددا حالت گرسنگی ایجاد شود و فرد ناچار شود دوباره چیزی بخورند. از این رو به بسیاری از افراد که عادت دارند به عنوان صبحانه یا حتی میان‌وعده کیک یا بیسکویت بخورند، توصیه می‌شود به جای این خوراکی‌ها که قدرت سیرکنندگی پایین‌تری دارند، خوراکی‌های بهتری را در نظر بگیرند.»

- تلفن تحویل قلیون روشن قیطریه -

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram