تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیان آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18305.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۰

خوردن آب خورش برای نقرسی‌ها ممنوع!

اگر مدتی است که شست پایتان متورم و ملتهب و دردناک شده احتمال اینکه به نقرس مبتلا شده باشید، بسیار است.

قُل قُل: اگر مدتی است که شست پایتان متورم و ملتهب و دردناک شده احتمال اینکه - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - به نقرس مبتلا شده باشید، بسیار است.


به گزارش سلامت - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - نیوز، دکتر پیام فرح‌بخش، پزشک و متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی و عضو هیات علمی دانشگاه در گفت‌وگو با - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - سلامانه با بیان - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - این نکته گفت: «نقرس بیماری است که حاصل تولید اسیداوریک ناشی از پروتئین‌‌هاست.»


وی در ادامه - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - افزود: «پروتئین‌ها حاوی ترکیبات پورینی هستند که وقتی در بدن سوخت و ساز روی آنها انجام و متابولیزه می‌شود، به اسیداوریک تبدیل می‌شود. در واقع اسیداوریک پسماند متابولیسم و سوختن پروتئین در بدن است.»


این عضو هیات علمی دانشگاه اضافه کرد: «زمانی - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - که سطح اسیداوریک خون از مقدار مشخصی بالا برود، می‌تواند بیماری نقرس بروز کند و شایع‌ترین علامت آن، تورم شدید در انگشت شست پا و قرمز و دردناک شدن این عضو از بدن است.»


فرح‌بخش همچنین گفت: «خوشبختانه در حال حاضر درمان‌های دارویی متنوعی وجود دارد از یک داروی ضددرد ساده گرفته تا داروهای اختصاصی که برای درمان نقرس به کار می‌رود.»


این متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی با تاکید بر اینکه بیماران - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - مبتلا به نقرس باید میزان دریافت پروتئین را کاهش دهند، خاطرنشان کرد: «از نظر علم تغذیه آنچه به بیماران نقرسی توصیه می‌شود این است که میزان دریافت پروتئین‌ها به خصوص مصرف گوشت قرمز، حبوبات از جمله عدس و لوبیا - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - و همچنین قارچ را کاهش دهند.»


فرح‌بخش در نهایت با هشدار اینکه آب خورشی که در تهیه آن از گوشت استفاده شده هم حاوی پروتئین است، - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - گفت: «متاسفانه برخی از بیماران زمانی که به آنها گفته می‌شود، مصرف گوشت را کاهش دهند فقط از خوردن گوشت امتناع می‌کنند و با خیال راحت آب خورشی که در پخت آن از گوشت استفاده شده را مصرف می‌کنند درحالی که وقتی یکی از ترکیبات خورش، گوشت است و برای تهیه خورش قورمه‌سبزی یا قیمه و... از این ماده غذایی استفاده می‌شود، آب خورش عصاره گوشت - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - را به خود گرفته است و شاید بتوان گفت میزان پروتئین موجود در آب خورش، حتی - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - بیش از خود گوشت است و درنتیجه اسیداوریک بیشتری را تولید می‌کند. لذا توصیه می‌شود در تهیه خورش به جای گوشت از سویا استفاده شود و حتما میزان حبوبات و قارچ مصرفی را در برنامه غذایی محدود کنند.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram