تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18333.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۱

لاغری، میانبر ندارد

امروزه در میان افرادی که اضافه وزن دارند، استفاده از مکمل‌های کاهش‌دهنده وزن رواج یافته است. تبلیغ این مکمل‌ها در رسانه‌ها افراد را وسوسه می‌کند تا برای لاغر شدن کوتاه‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنند، در حالی که بدون اصلاح شیوه تغذیه و پیروی از الگوی غذایی سالم، روش درمانی دیگری برای حل مشکل چاقی نداریم.

قُل قُل: امروزه در میان افرادی که اضافه وزن دارند، استفاده از مکمل‌های کاهش‌دهنده وزن رواج یافته است. تبلیغ این مکمل‌ها در رسانه‌ها افراد را وسوسه می‌کند تا برای لاغر شدن کوتاه‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنند، در حالی که - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - بدون اصلاح شیوه تغذیه و پیروی از الگوی غذایی سالم، روش درمانی - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - دیگری برای حل - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - مشکل چاقی نداریم.

هدف از درمان - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - چاقی تنها کاهش وزن نیست بلکه بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سطح سلامت است که اهمیت - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - ویژه - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - دارد. مهم‌ترین نکته‌ای که در باره کاهش وزن باید در نظر داشت، این است که وزن ورودی و خروجی انرژی است، یعنی اگر انرژی ورودی به بدن از - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - انرژی مصرفی - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - کمتر نباشد، وزن کاهش نمی‌یابد.

دکتر تیرنگ نیستانی، متخصص تغذیه و رژیم ‌درمانی به روزنامه جام‌جم می‌گوید: از نظر علمی،‌ دفع چربی‌های ذخیره‌ از سطح بدن با استفاده از ژل یا چسب و مانند آن امکان ندارد و تبلیغ برای این‌گونه محصولات چیزی جز - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - عوام‌فریبی نیست. دفع - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - چربی‌های ذخیره شده در بدن از راه ادرار و مدفوع نیز به لحاظ فیزیولوژیک ممکن نیست.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید می‌کند: دارویی که چنین مسیری را در بدن ایجاد کند، وجود ندارد. البته داروهایی هستند که - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - مانع جذب بخشی از چربی‌های موجود در - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - غذا و دفع آنها می‌شوند - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - ولی وقتی کالری‌های اضافه به شکل چربی در بدن ذخیره شوند، به طور طبیعی تنها یک راه برای ترک بدن دارند و آن، سوختن در مسیرهای متابولیک است و این اتفاق هنگامی می‌افتد که انرژی ورودی به - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - بدن (از راه - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - مواد غذایی) از انرژی مورد نیاز برای فعالیت‌ روزانه کمتر باشد. البته داروهایی هستند که - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - سوخت و ساز را بالا می‌برند ولی ممکن است عوارض جانبی متعدد داشته باشند.

معجزه‌ای به نام کاهش وزن

در دهه اخیر که استفاده از ماهواره فراگیر شده، تبلیغی جدید به عنوان معجزه کاهش وزن به مردم نشان داده - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - می‌شود، اما سوال این است که چرا هر - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - روز شاهد محصولات جدیدتر هستیم؟

آنچه به عنوان مکمل کاهش وزن در بازار شناخته می‌شود، انواع مختلفی دارد که تعدادی از آنها که معمولا ساخت داخل هستند، مجوز تولید دارند و سازمان غذا و دارو - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - بر آنها نظارت دارد و می‌توان آنها را از داروخانه‌های معتبر تهیه کرد. اما گروهی دیگر در کانال‌های ماهواره‌ای تبلیغ می‌شوند که نمی‌دانیم مواد تشکیل دهنده آنها چیست و مصرف آنها چه عوارضی دارد. این متخصص تغذیه و رژیم ‌درمانی می‌گوید: توجه - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - به این نکته مهم است و - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - نشان می‌دهد این محصولات، بر خلاف ادعاهایشان مؤثر نبوده‌اند.

دکتر نیستانی می‌افزاید: مکمل‌های گروه نخست ترکیباتی هستند که بخش اعظم آنها از فیبرهای غذایی تشکیل شده است. فیبرهای غذایی با جذب آب حجیم می‌شوند و بخشی از حجم معده را اشغال می‌کنند و به این ترتیب، دریافت غذایی فرد را کاهش می‌دهند. این فرآورده‌ها - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - معمولا با برخی ویتامین‌ها غنی می‌شوند.

مکمل‌ها، لاغر نمی‌کند

وی در پاسخ این پرسش که از نظر علمی، ‌آیا مصرف مکمل‌های رژیمی به کاهش - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - وزن کمک می‌کند، می‌گوید: راهنماهای بالینی درمان چاقی - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - که از سوی مراکز و مراجع علمی چه در داخل چه در خارج از کشور تدوین شده‌اند، هیچ توصیه‌ای برای تجویز این مکمل‌ها نکرده‌اند و به عبارت ساده‌تر در روند درمان چاقی، مصرف این مکمل‌ها جایی ندارد.

به گفته این - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - متخصص، مطالعات جمعیتی متعدد نشان داده است که حتی ورزش، دست‌کم در اندازه‌ای که بیشتر مردم به آن می‌پردازند، نقشی در کاهش وزن ندارد. البته این مساله، تاثیر - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - ورزش در ارتقای سلامت و سایر برکات آن را نفی نمی‌کند. هنگام کاهش وزن ممکن است همراه با بافت چربی اضافی، بخشی از بافت ماهیچه‌ای نیز ناخواسته تحلیل برود. ورزش کمک می‌کند بافت ماهیچه‌ای حتی‌المقدور حفظ شود و بیشتر بافت چربی بسوزد. بنابراین رکن اصلی کاهش وزن، اصلاح شیوه تغذیه است.

آسیب‌های کبدی

برای تغییر وزن باید ابتدا فکر کنیم، مکمل‌ها را با توجه به آسیب‌ها و عوارضی که دارند تا - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - چه زمانی می‌توانیم منظم و مادام‌العمر استفاده کنیم. دکتر نیستانی می‌گوید: حجم معده افرادی که وزن بالا دارند، زیاد است و باید بتوانند با یک برنامه منطقی و علمی این حجم را به حالت عادی برسانند یا حتی به آن نزدیک کنند. اگر حجم معده با این مکمل‌ها پر شود، مشکل به قوت خود باقی خواهد ماند.

وی تاکید می‌کند: برخی افراد تصور می‌کنند، ترکیباتی که ادعا می‌شود گیاهی هستند، ضرری ندارند. البته باید یادمان باشد، مواد مخدر نیز ریشه گیاهی دارند. هر ترکیب گیاهی یا هر دارو با منشا گیاهی بی‌خطر و - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - بی ضرر نیست و ممکن - تلفن الو قلیان فوری شهرک نفت - است برای بدن مشکلاتی ایجاد کند.

به گفته دکتر نیستانی، باید دانست طبق فیزیولوژی بدن انسان، بافت چربی به سرعت ذخیره می‌شود و به کندی از بین می‌رود. سرعت کاهش وزن بی‌خطر به لحاظ علمی اصولی دارد و کاهش وزن سریع ممکن است عوارض میان‌مدت و دراز‌مدت جدی به دنبال داشته باشد. بسیاری از افرادی که با مشکل چاقی دست به گریبانند، کبد چرب دارند و کاهش وزن سریع ممکن است آسیب کبدی را در آنها دوچندان کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram