تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان فوری اختیاریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18074.html

۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵

آجیل‌های نم‌خورده سمی هستند

متخصص تغذیه گفت: آجیل‌هایی که در جاهای نمور نگهداری شده باشند، سم‌ آفلاتوکسین دارند و مصرف آنها ممنوع است.

قُل قُل: متخصص تغذیه گفت: آجیل‌هایی - تلفن الو قلیان فوری اختیاریه - که در جاهای نمور نگهداری شده باشند، سم‌ آفلاتوکسین دارند و مصرف آنها ممنوع است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،مرتضی صفوی در مورد مصرف آجیل در شب یلدا هشدار داد.


وی گفت: هر 100 گرم از مغزها 600 کیلو کالری انرژی دارد و مصرف مقدار زیاد آجیل به چاقی مفرط می‌انجامد.


این متخصص تغذیه با بیان اینکه خیلی از آجیل‌ها شور یا شیرین می‌شوند، گفت: آجیل شور - تلفن الو قلیان فوری اختیاریه - پرفشاری خون در پی دارد و آجیل شیرین نیز به علت قندی که دارد سبب افزایش قند خون می‌شود.


وی با اشاره به اینکه آجیل‌های شیرین کالری بیشتری نسبت به انواع دیگر آجیل دارند، افزود: روغن موجود در مغزها از جمله کلسترول خوب محسوب می‌شود اما - تلفن الو قلیان فوری اختیاریه - باید مراقب افزایش وزنی که در پی دارند باشیم.


صفوی نسبت به مصرف آجیل‌های مانده و نمناک هشدار داد و گفت: ما باید نسبت به ماندگی و بوی «نا» و ماندگی آجیل حساس باشیم، چرا که ممکن است که سم مهلک «آفلاتوکسین» را وارد بدن انسان کنند.


وی خاطرنشان کرد: این سم ضمن ایجاد مسمومیت‌های خفیف یا شدید در وهله اول، در دراز مدت به بروز انواع سرطان در بدن انسان می‌انجامد.


این تخصص تغذیه به - تلفن الو قلیان فوری اختیاریه - مردم توصیه کرد تا از خرید آجیل از دوره‌گردها و غرفه‌های بازارچه‌ها - تلفن الو قلیان فوری اختیاریه - خودداری کنند و حتماً از مکان‌های مطمئن آجیل خریداری کنند.
به گفته وی، آلودگی هوا و گرد و خاک موجود در هوا می‌تواند روی آجیل بنشیند و افراد مصرف‌کننده را مسموم کند.


صفوی حد مجاز مصرف آجیل در روز را 10 عدد در مجموع برای افراد دارای وزن عادی و 30 تا 40 عدد برای افراد لاغر دانست و گفت: افراد چاق نباید آجیل مصرف کنند./

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram