تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18014.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۰

افزایش خطر سرطان پستان با رژیم غذایی غربی

کارشناسان هشدار دادند که سطح بالای مواد قندی موجود در رژیم غذایی غربی خطر بروز سرطان‌های پستان و ریه را افزایش می‌دهد.

قُل قُل:کارشناسان هشدار دادند - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - که سطح بالای مواد قندی موجود در رژیم - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - غذایی غربی خطر بروز سرطان‌های پستان و ریه را افزایش می‌دهد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،، گروهی از پزشکان دانشگاه تگزاس در بررسی‌های خود دریافتند فروکتوز موجود در مواد قندی، رشد تومورهای سرطانی را به دنبال دارد و به گسترش آن‌ها کمک می‌کند.


پیش از این نتایج بررسی‌ها حاکی از آن بود که مصرف مواد قندی با ابتلا به چندین نوع سرطان ارتباط دارد. همچنین بین مصرف این مواد و بروز التهاب که خود عامل رشد تومورهای سرطانی است رابطه وجود دارد.


دکتر «لورنزو کوهن» از متخصصان - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - این مطالعه گفت: در بررسی فعلی تاثیر مواد قندی خوراکی روی رشد تومورهای سرطانی پستان در تعدادی موش آزمایشگاهی و مکانیزم‌های دخیل در آن مورد مطالعه قرار گرفت.


به گفته کوهن، فروکتوز موجود در مواد قندی در تسهیل بروز سرطان ریه و تولید 12-HETE در تومورهای پستان نقش دارد.


در این مطالعه - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - رژیم‌های غذایی حاوی میزان مختلفی از ساکاروز و فروکتوز روی تعدادی موش مورد بررسی قرار گرفت. - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - بین 50 و 58 درصد از موش‌هایی که رژیم غذایی حاوی ساکاروز دریافت کردند در سن شش ماهگی به تومورهای پستان مبتلا شدند در حالیکه تنها 30 درصد موش‌های مصرف کننده رژیم غذایی حاوی مواد نشاسته‌ای در همین سن دچار این بیماری شدند.


همچنین مشاهده شد وجود - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - تومورهای ریوی در موش‌هایی که رژیم غذایی‌شان حاوی سطح بالاتری از فروکتوز یا ساکاروز - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - بوده بیشتر است.


به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، کوهن افزود: مواد قندی موجب - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - تولید 12-LOX و 12-HETE در سلول‌های تومور پستان شده و در نتیجه رشد آن‌ها را به دنبال دارد. هرچند لازم است بررسی - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - شود تاثیر مواد قندی روی - تلفن آنلاین قلیان فوری فرشته - رشد تومورها مستقیم یا غیرمستقیم بوده است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram