تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18106.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۳

معدوم سازی 19 تن شیر فاسد در سیستان و بلوچستان

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: 19 تن شیر تاریخ مصرف گذشته از یک انبار شهر سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان جمع آوری و معدوم شد.

قُل قُل: رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: 19 تن شیر تاریخ مصرف گذشته از یک انبار شهر سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان جمع آوری و معدوم شد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، ایرج ضاربان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این میزان شیر با بسته بندی های مختلف در قالب 19 هزار پاکت طی بازرسی های کارشناسان نظارت بر - تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک - مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر جمع آوری شد.
وی حفظ سلامت مصرف کنندگان را دلیل عمده جمع آوری شیرهای بسته بندی عنوان کرد و افزود: این فرآورده لبنی به دلیل اتمام تاریخ مصرف و پایان مدت ماندگاری درج شده - تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک - بر پاکت جمع آوری شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر افزود: این فرآورده لبنی پس از پشت سر گذاشتن مراحل قانونی، طبق مقررات معدوم شد.
ضاربان گفت: دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ابتدای راه است و با وجودی که تنها بیش - تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک - از یک سال از الحاق شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند و - تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک - سرباز به این دانشکده گذشته ولی شاخص های موجود نشان از بهبود وضعیت نسبت به دوره های گذشته دارد.
ایرانشهر در 340 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع - تلفن آنلاین قلیان روشن ولنجک - شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram