تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان روشن شهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18346.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۵:۲۶

۷۳ درصد مدارس کشور بوفه استاندارد ندارند

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، بر استاندارد سازی بوفه مدارس کشور بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

قُل قُل: مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، بر استاندارد سازی بوفه مدارس کشور بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

به - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر محمداسماعیل مطلق گفت: بر اساس دستورالعمل صادره از سوی وزارت آموزش و پرورش امسال باید تمام بوفه های مدارس استانداردسازی شوند.

وی دستورالعمل عدم توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه های گازدار را مورد اشاره قرار داد و - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - افزود: ۲۷ درصد مدارس کشور هم اکنون دارای بوفه استاندارد هستند که سال گذشته ۹۷.۵ درصد آنها این اقلام را توزیع نمی کردند.

مطلق ادامه داد: سال گذشته بهداشت کاران محیط مرکز سلامت محیط وکار وزارت بهداشت ۸۹ هزار و ۶۴۷ بار از بوفه های مدارس کشور بازدید به عمل آوردند که نشان داد ۹۹ درصد مدارس شهری و ۸۵ درصد مدارس روستایی دارای آب آشامیدنی سالم هستند.

وی افزود: بر اساس نتایج این بازرسی ها جمع آوری و دفع فاضلاب مطلوب در مدارس شهری ۹۲ درصد و در مدارس روستایی ۷۳ درصد، دفع بهداشتی پسماند در مدارس شهری ۹۰ درصد و در مدارس روستایی ۷۶ درصد، وضعیت مطلوب کلاس ها در مدارس شهری ۷۸ و در مدارس روستایی ۶۲ درصد، حفاظت و ایمنی مدارس در مدارس شهری ۷۱ درصد و در مدارس روستایی ۶۰ درصد، سرویس بهداشتی مناسب در مدارس شهری ۷۲ درصد و - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - در روستایی - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - ۶۳ درصد، آبخوری مناسب در مدارس شهری ۷۹ درصد و در مدارس روستایی ۶۸ درصد و در نهایت مطلوبیت وضعیت بوفه ها در مدارس شهری ۵۱ و در مدارس روستایی ۴۳ درصد بوده - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - است.

مطلق با اشاره به سه تفاهمنامه ای - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - که بین وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش که در خصوص بوفه های مدارس و ایجاد پایگاه های تغذیه سالم، خودمراقبتی و دستورالعمل اجرایی برنامه مدارس مروج سلامت منعقد شده است، گفت: در مدارس مروج سلامت تمام بوفه ها باید استاندارد باشند و هیچ محصول غذایی ناسالم از جمله چیپس و پفک نباید توزیع شود.

وی روند توسعه مدارس مروج سلامت را مورد اشاره قرار داد و با اعلام اینکه تعداد این مدارس تا پایان سال باید به ۲۰ هزار مدرسه برسد، بیان داشت: مدارس مروج سلامت سلامت محورند و برنامه های سلامت محور آنها فعالیت های ادغام یافته و منسجم سلامت را با مشارکت والدین، مدیران مدارس و دانش آموزان اجرا می کنند.

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس تصریح کرد: رسالت این مدارس ارتقای کیفیت زندگی دانش آموزان ۶ تا ۱۸ سال - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - است و پیام های آن آموزش سلامت، ارتقاء اعتماد به - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - نفس و مهارت های ارتباطی، توانمندسازی، مشارکت در تصمیم گیری ها، رفتاری های بهداشتی در تمام مراحل زندگی و ترویج مفاهیم سلامت است.

وی در پایان ضمن درخواست از والدین، دانش آموزان و مدیران مدارس در ارتقای سلامت در این مدارس، گفت: به رغم تمام نظارت ها توصیه ما این است که دانش آموزان برای تغذیه از لقمه های خانگی استفاده کنند و والدین برای ترویج سلامتی تشریک مساعی بیشتری با مدارس داشته و در جلسات اولیا و مربیان حضور فعال تری داشته باشند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram