تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18338.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۱

کربوهیدرات بخوریم یا نخوریم؟

کربوهیدرات‌ها یکی از اجزای اصلی رژیم غذایی ما هستند، اما برخی از رژیم‌های غذایی کربوهیدرات‌ها را عامل اصلی چاقی، دیابت و سایر مشکلات بهداشتی می‌شمارند.

قُل قُل: کربوهیدرات‌ها یکی از اجزای اصلی رژیم غذایی - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - ما هستند، اما برخی از رژیم‌های غذایی کربوهیدرات‌ها را عامل اصلی چاقی، دیابت و سایر مشکلات بهداشتی می‌شمارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، کربوهیدرات‌ها یکی از پنج جزء اصلی رژیم غذایی به علاوه چربی‌ها، پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدني هستند. کربوهیدرات‌ها در بدن - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - به قند ساده گلوکز بدل می‌شوند که برای - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - تأمین انرژی کارکردهای حیاتی به کار می‌رود.

اما کیفیت کربوهیدرات هم مهم است؛ برخی از انواع کربوهیدرات‌ها بهتر از بقیه - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - هستند و نقش مهمی را در بسیاری از رژیم‌های غذایی سالم ایفا می‌کنند. برای مثال غلات - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - سبوس‌دار غنی از کربوهیدرات، ميوه‌‌ها و سبزي‌ها بخش اصلي - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - رژیم غذایی مدیترانه‌ای و رژیم غذایی DASH(نوعی رژیم غذایی برای متوقف کردن فشارخون بالا) را تشکیل می‌دهند.
از طرف ديگر، برخی رژیم‌های غذایی نیز کربوهیدرات‌ها را علت اصلی همه مشکلات و گرفتاری‌ها مي‌شمارند و - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - به ما هشدار می‌دهند که از آن‌ها دور بمانیم. اين اطلاعات متناقض و گيج‌گننده ممكن است باعث شود افراد - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - ندانند در اين مورد چه انتخابي بايد انجام دهند.

كربوهيدرات‌هاي باكيفيت و بي‌كيفيت

قندها، نشاسته‌ها و فیبرها همگی از کربوهیدرات تشکیل شده‌اند. بدن کربوهیدرات‌ها را به انرژی موردنیاز برای مغز، سیستم عصبی و عضلات تبدیل می‌کند. درواقع کربوهیدرات‌ها منابع اصلی بدن برای تأمین انرژی - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - لازم برای فعالیت‌های بدنی و ذهنی هستند.

کربوهیدرات‌ها در غذاهایی با اساس گیاهی و ترکیبات لبنی نیز یافت می‌شوند. انواع فرآوری نشده آن‌ها سالم‌ترین اشکال این ترکیبات هستند. غلات کامل، میوه‌ها و سبزی‌ها تازه و سایر حبوبات (نظیر لوبیا و نخودفرنگی خشک‌شده) حاوی کربوهیدرات‌های فرآوری نشده هستند. آن‌ها همچنین سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیبر و مواد مغذی گیاهی هستند که ما - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - را سالم نگه‌داشته و با بیماری‌ها مقابله می‌کنند.

فیبرها خصوصاً می‌توانند به تثبیت قند خون، کاهش کلسترول، بهبود عملکرد روده، کنترل گرسنگی و سیری و کاهش وزن کمک کنند.

در مقابل کربوهیدرات فرآوری شده به علت حذف فیبر از آن‌ها و اضافه کردن روغن و نمک برای طعم دهی بهتر، ارزش - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - غذایی کمی دارند. نمونه‌هایی ازاین‌دست شامل نان سفید و ماکارونی ساخته‌شده از غلات تصفیه‌شده و فاقد سبوس، نوشیدنی‌های شیرین شده با قندهای مصنوعی، چیپس‌ها، دونات و شیرینی‌ها هستند.

نوشیدنی‌های شیرین می‌توانند سبب افزایش - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - قند خون به حداکثر میزان خود شوند و با افزایش وزن و خطر فزاینده بیماری‌های قلبی، سکته - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - مغزی و دیابت بيجامند.

يك مسئله اصلي درباره کربوهیدرات‌ها این است که در صورت مصرف زیاد می‌توانند به مشکلات بهداشتي منجر شوند. کربوهیدرات‌های اضافی که بیشتر از نیاز بدن شما مصرف شده‌اند، به‌صورت چربی ذخیره می‌شوند و می‌توانند موجب افزایش وزن و افزایش میزان تری‌گلیسیرید خون شوند.

برای افراد دیابتی که با مصرف قندهای فرآوری شده مشکل دارند، خوردن مقادیر زیاد کربوهیدرات در یک وعده منجر به افزایش حداکثری قند خون می‌شود و درنتیجه کنترل دیابت در آن‌ها را مشکل می‌کند.

چه كربوهيدراتي را انتخاب كنيم

مهم این است کربوهیدرات‌ها را از طیف متنوعی از منابع غذایی نظیر میوه‌ها، سبزی‌ها، غلات کامل، ماست یا شیر دریافت کنیم یا انواع - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - مختلفی از ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز برای سلامتی خود را تأمین کنیم.

افراد بزرگ‌سال سالم نیاز دارند که حداقل 130 گرم کربوهیدرات در روز برای تأمین انرژی و نیازهای سوخت و سازی خود - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - مصرف کنند. اما باید توجه داشته باشید که از این حد نگذرید و به دستورالعمل‌های راهنما در این زمینه مراجعه کنید.

مطابق جدول زیر برخی مواد غذایی را با گزینه‌های مناسب جایگزین کنید تا كربوهيدرات‌ها باكيفيت‌تري را مصرف كنيد:

نخوريد

بخوريد

کلوچه مافین

نان جو

ماکارونی فراوری‌شده

کدوسبز خردشده

نوشابه گازدار

آب ميوه طبيعي

چوب‌شور

کراکر گندم کامل

شیرینی

میوه

کلوچه

نان گندم سبوس‌دار

سیب‌زمینی سرخ‌کرده

سیب‌زمینی شیرین

چیپس ذرت یا سیب‌زمینی

چیپس میوه

برنج سفید یا زرد

برنج قهوه‌ای

چقدر كربوهيدرات بخوريم

توصيه مي‌شود كه افراد سالم بزرگ‌سال میزان مصرف کربوهیدرات را به میزان 45 تا 65 درصد کالری روزانه خود محدود کنند. برای تعیین میزان کربوهیدرات موردنیاز ابتدا میزان کل کالری موردنیازتان - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - در روز را مشخص - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - کنید و برای به دست آوردن حداقل میزان کربوهیدرات لازم آن را در 0.45 و برای حداکثر میزان کربوهیدرات در 0.60 ضرب کنید. سپس هر یک از اعداد به‌دست‌آمده را بر - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - 4 تقسیم کنید. (هر گرم کربوهیدرات 4 کالری دارد).

بنابراین مثلاً اگر شما روزانه 1600 - تحویل قلیون ذغال روشن کوهسار - کالری مصرف می‌کنید، می‌توانید بین 180 تا 260 گرم کربوهیدرات در روز بخورید.

منبع:Harvard Health Letter

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram