تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون یک بار مصرف قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18132.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۹

برخی مراکز تولید فراورده های تقلبی در داخل کشور هستند

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه برخی مراکز تولید فراورده های تقلبی در داخل کشور هستند، گفت: یکی از تهدیدات جدی ایمنی غذا، قاچاق و تقلب است که طبق مطالعات انجام شده در مقایسه بین المللی، سهم قاچاق از بازار ایران مطلوب نیست.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه برخی مراکز تولید فراورده های تقلبی در داخل کشور هستند، گفت: یکی از تهدیدات جدی ایمنی غذا، قاچاق و تقلب است که طبق مطالعات انجام شده در مقایسه بین المللی، سهم قاچاق از بازار ایران مطلوب نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - از ایرنا، رسول دیناروند روز سه شنبه در نخستین همایش «ملی تهدیدات ایمنی و سلامت غذا در دنیای امروز» در سالن شماره 3 سالن همایش رازی افزود: شرایط در کشور به خاطر تحریم های اعمال شده، موقعیت سوق الجیشی و تولید کالاهای قاچاق در کشورهای اطراف بگونه ای است که - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - ایران را همواره در معرض خطر تهدید ایمنی غذا از طریق قاچاق قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: گاهی بنا به - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - نیاز و فشارهای محلی، تصمیم هایی گرفتیم که منافذ ورود - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - قاچاق را از طریق ایجاد بازارچه های محلی و مناطق آزاد باز کرده ایم.

دیناروند تاکید کرد: به شدت در معرض قاچاق و تقلب هستیم و اگر نتوانیم در این حوزه فعالیت کنیم، نه فقط آسیب اقتصادی می بینیم بلکه آسیب های اجتماعی و ضرر به سلامت به همراه خواهد داشت.رئیس سازمان غذا و دارو گفت: صدها میلیون دلار کالای قاچاق در حوزه فراورده - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - های غذایی وارد کشور می شود که عمدتا تقلبی هستند و بنا به اطلاعات نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، برخی مراکز تولید فراورده های تقلبی در داخل کشور هستند یعنی یک برند معتبر را در بدترین شرایط تولید می کنند.

دیناروند افزود: اخیرا متوجه شده ایم که شبکه ای فعال شده و بسته های فراورده های غذایی معتبر را جمع آوری می کند تا دوباره وارد چرخه بازار کند.وی تاکید کرد: سامانه کنترل اصالت - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - کالا و رهیابی و رهگیری یکی از موثرترین روش ها برای مقابله با آنها است - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - چون سالهاست در سازمان های بین المللی مطالعه - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - می شود.

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به انتخاب خود به عنوان رئیس مجموعه - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - ساز و کارهای کشورهای سازمان جهانی بهداشت برای مبارزه با تقلب و قاچاق درسال های 2015 و 2016 گفت: بصورت جدی راه اندازی سامانه کنترل اصالت - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - را پیگیری می کنیم و - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - با جدیت نیز با آن مقابله می شود و برای مقابله با آن گاهی از افراد و نهادهای موجه استفاده می شود و واقعا تعجب می - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - کنیم.دیناروند افزود: در برابر فشار، تهمت ها و اعتراضات نابجا به سامانه کنترل اصالت ایستاده - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - ایم و مطمئنا تسلیم نمی شویم و بدنبال زیرساخت های قانونی و اجرایی هستیم تا متقلبان را - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - از بازار حذف کنیم.


** برخی - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - تهدیدات حوزه ایمنی غذا فوری نیستند

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: برخی - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - تهدیدات حوزه ایمنی غذا فوری نیستند و برای ما عادی می شوند، بطور مثال شک ندارم که یکی از دلایل مرگ و میر بیماری های قلبی، اسید چرب ترانس است.دیناروند افزود: در 30 سال گذشته رصد و پایش خوبی در این زمینه نداشتیم و هشدار ندادیم و اسید چرب ترانس وارد تغذیه مردم شده است؛ مطالعات جسته و گریخته نشان می دهد که زمانی - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - مردم، روغن هایی مصرف می کردند که 35 درصد اسید چرب ترانس داشته و هر یک درصد اسید چرب ترانس تا دو برابر بیماری های قلبی را افزایش می دهد، اکنون سالانه 80 هزار نفر بر اثر بیماری های قلبی جان خود را از دست می دهند که ناشی از این است که - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - رصد، پایش و هشدار به موقع - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - نداشتیم و در دو سال اخیر - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - بیدار شده ایم.


** شبکه تشخیصی کامل نیست

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تشخیص تهدیدهای ایمنی غذا نیز مهم است که باید بتوانیم آلاینده ها، تقلبات و تهدیدات بیوتروریسم را تشخیص دهیم اما اکنون تشخیص کامل نداریم.دیناروند تصریح کرد: مسیر تشخیص های ما کند و طولانی و بی فایده است، بطور مثال برای شناسایی سموم، یک آزمایشگاه - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - در یک گوشه کشور داریم که تا یک نمونه به آنجا بفرستیم یک ماه طول می کشد و سم از بین می رود؛ این بخش نیاز به سرمایه گذاری دارد.وی افزود: کارهایی در این زمینه شروع کرده ایم که امیدواریم سرعت و قدرت در این زمینه را بالا ببریم؛ از سال گذشته - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - 50 میلیارد تومان برای افزایش تشخیص در آزمایشگاه های اصلی سرمایه گذاری شده و - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - امیدواریم از آزمایشگاه های همکار نیز بهره بگیریم تا - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - شبکه آزمایشگاهی به یکدیگر وصل شوند.


** شفاف سازی برچسب های تراریخته

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در بحث تراریخته ها - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - نیز تهدیداتی وجود دارد که اولویت ها در این زمینه شناسایی شده است.دیناروند - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - افزود: با توجه به ابلاغی درمورد محصولات تراریخته در سال جاری، بزودی برچسب محصولات تراریخته مجاز بصورت شفاف روی آنها نصب می شود و - الو قلیون یک بار مصرف قیطریه - آزمایشگاه های این محصولات نیز تجهیز شده و از سال گذشته بطور جدی کنترل می شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram