تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18193.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۵

ایرانی ها چقدر میوه می خورند؟

سرانه مصرف میوه در ایران 134 کیلوگرم است که این میزان در کشورهای دیگر 75 کیلوگرم می باشد.

قُل قُل: سرانه مصرف میوه در ایران 134 کیلوگرم است که این - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - میزان در کشورهای دیگر 75 کیلوگرم می - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، رمضان روئین تن روز یکشنبه در بجنورد مرکز خراسان شمالی همچنین سرانه تولید میوه - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - در ایران را 200 کیلوگرم عنوان کرد و افزود: این سرانه در جهان 97 کیلوگرم است.

وی سطح باغ های کشور را دو میلیون و 600 هزار هکتار عنوان کرد و اظهار کرد: از مجموع این میزان 390 هزار هکتار دیم و دو میلیون و 21 هکتار نیز آبی است.

وی مجموع تولیدات محصولات باغی را 16 میلیون تن عنوان کرد و گفت: از نظر تولید میوه در دنیا رتبه یازدهم را داریم.

مدیرکل میوه های سردسیری و خشک وزارت جهادکشاورزی کل میزان صادرات میوه را نیز - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - یک میلیون و 100 هزار تن عنوان کرد و گفت: ارزش این میزان نیز 2.8 میلیارد دلار است.

وی اظهار کرد: از این میزان 180 هزار تن پسته به ارزش 1.6 میلیارد دلار است که بیشترین سهم را در صادرات محصولات باغی دارد.

وی افزود: سالانه 470 هزار تن انواع میوه گرمسیری به - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - ارزش 700 میلیون دلار وارد می شود، این در حالی است که نیاز کشور تنها 250 هزار تن - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - است.

روئین تن گفت: این میوه ها شامل موز، آناناس و انبه است که در کشور به میزان کم و محدود تولید می شود.

وی با بیان اینکه واردات موز و دیگر میوه های گرمسیری به کشور ممنوع - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - نیست، در عین حال گفت: واردات آن بی رویه است.

وی - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - اظهار کرد: ممنوعیت سایر میوه به دلیل حمایت از تولید کننده و جلوگیری از شیوع آفات است.

این مسئول اظهار کرد: واردات میوه نه تنها موجب پایین آمدن قیمت نمی شود بلکه گرانی را به دنبال دارد زیرا که میوه های خارجی بیش از سه - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - برابر قیمت میوه های بازار ایران است.

وی کیفیت میوه های ایران را نیز بالا دانست و افزود: اقلیم و شرایط کشور ما به نحوی است که میوه هایی با کیفیت بالا در آن - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - تولید می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram